Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10636

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ufff, mi-a murit o rubedenie si am fost sa-i aprind o luminare, acum revenii...

Merg sa fac un dus si butonez la telecomanda pina m-o lua somnu'...

Noapte frumoasa! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa incep cu sfarsitul...post-91380-0-89814400-1456598644_thumb.jpg ma astepta in fata blocului.

 

Acum sa continuam cu minunata zi de afara, 8 grade si soare, frumos, drumuri uscate fara mazga. ce sa mai... O zi minunata doar putin rece. Cum sunt capos am scos Hoon-ul pe drumuri.

 

Ideea de baza era sa ies la o tura scurta, asa in jurul orasului sa ma dezmortesc, problema majora... ca pana la centura aveam de parcurs 2 km prin oras si nu am fost incantat de idee. Boonnnn.

Mi-am luat inimioara in dinti si am incalecat bestia. Vorba unui Clujan... Diiiiii... Drum cu doua benzi pe sens, mers lejer cu 40km/h precum restul participantilor la trafic PE MIJLOCUL BENZII, cand vad o solenza cum trece pe langa mine, gata gata sa loveasca golful de pe banda 1, pune o frana de urla "roatele" si trage stanga spre mine. agat frana usor, ma dau la o parte si ma opresc. cucoana de la volan, cu geamul jos, striga la fica-sa care era pe bancheta din spate, uite mami un motociclist.

ridic viziera cu greu ca imi tremurau toate cele... urlu la aia ca era sa ii arate la fica-sa un motociclist sub o masina, si ea imi arata un dejet si injura.

M-am temperat sa nu injur si sa imi vad de drum, ca doar e prima iesire pe anu asta si sa nu il incep cu nervi.

Pe centura... lejer cu 70 pe banda 1 fara greata, apare bmw-ul cu chef de liniutza, incetineste langa mine si incepe sa tureze motorul, aprob din cap, si ii fac semn sa dea el startul. aproba increzut, 3-2-1 el pleaca nervos, eu imi continui plimbarea. (nu vad rostul unei liniute intre masina si motor)

intr-un final ajung acasa, un vecin "citez" si voi apareti la soare ca mustele la ...

Maine daca permite vremea mai ies la o tura de cativa km singurel

 

O seara faina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt fan [HOONIGAN]

 

si e un mic delicvent motorul asta,

Toyota are numele de Strunfitza.

 

nu are rost sa ii arat bembeului ce poate un R1, pt ce sa ma obosesc sa trag de gaz? si sa nu uitam ca afara au fost 8 grade... poate doarme linistit omu la noapte ca a facut un motor la liniuta

post-91380-0-82170800-1456605054_thumb.jpg

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si oleaca de resident evill :)

 

 

 

ce dracu o dat in pro de dau filme bunicele??

 

 

 

cum nu am de gand sa nu revad filmul ma duc sa imi pun o bere diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti fie de bine si cati mai multe zile calde si plimbari.

 

Sincer ma gandeam sa fac o tura pana la Huedin la o apa plata, dar m-am razgandit.

Editat de RRS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata...

 

E o chestiune de timp pana ne cunoastem. Poate se intampla saptamana viitoare poate peste un an... poate la un gulas la Cluj... pote pe circuit la Arad, la Muresring sau la o plimbare in Brasov. Cel mai important e sa fim sanatosi.

 

O zi frumoasa sa avem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata flacai!

Cafeaua la bot...ascult AC/DC, Thunderstruck...

Diiiiiiiiiiiiii maaaaaaa!!! :rock:

Uitai...hai cu norocoasele odata ca sa ne putem lua in brate! :makeout:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi slaba miscarea prin zona...cred ca va umblu la tichetele de masa! :-L

Pai, asa faceti, dispareti duminica si ma lasati al nimanui?!

Ok, va zic "noapte buna!"...si va astept dimineata, cu alea norocoase...toate sase!

Diiiii mai! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi azi am plimbat HOONIGAN-ul

am fost in stanga, am mers in dreapta, un Felix, putin in vama si m-am trezit cu 100+ km in bord. si cand am pus echipamentul in cui m-am suit la volan si am fugit la vecini sa-mi duc cumnatul la aeroport.

Pe drum spre Debrecen, coloana de motoare, cateva street fighter si unu mai nebun venea pe o roata. daca am vreme descarc filmarea de pe dashcam.

 

noapte buna si seara odihnitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut Zeii Egiptului cu Fi-miu :)

Efecte speciale cakalau... lui i-a placut mult filmul, mie mai putin, deh gusturile astea, si copii din ziua de azi :)

Seara faina colegii, somn usor!

Cum a zis si Ivan, maine vrem prezenta, altfel taiem bonurile de masa!!!!

Dii diiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...