Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10636

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amin! ;)

 

PS; am murit de ras ieri, dupa a treia sedinta (pe centura catre dej si faget-gilau)... Ea catre mine: "-bby, voi ajunge sa apreciez motocicleta, respectiv sa stau in spatele tau si doar sa ma bucur de peisaj, ca asa e de greu sa fii la volan"

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tatal nostru care esti in ceruri , da-i la Razvan putere sa reziste in dreapta sotiei si tine pe noi pacatosii departe de drumurile ei . Amin .

apai noi astia care nu suntem prin cluj suntem oleaca mai feriti :) da bubbe si cristi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bubbe si Cristi sunt in familie... ii stie Lumi :))

 

Oricum, regula pe care i-o sadesc ca prioritate 0, este asiguratul in oglinzi, frana cand este indecisa, fara a schimba directia de mers, si rationamentul ca orice manevra va face fara cele mentionate anterior, va ucide un motociclist!

 

Deci o pregatesc sa evite motociclistii... Soferii... de aia nu-mi pasa!

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine faci Razvane :)

sa te asiguri e esenta!

 

apropo, ieri seara pe la 19,00 cand mergeam catre Polus, un zmeu facea un slalom cu mobra printre masini....

si eu l-am observat in ultima clipa..... doar pozitia avea aprinsa.... faza scurta e pt prosti :) daca mergi asa, macar sa te asiguri ca ceilalti sa te vada de departe......

BTW, avea numarul CJ--nustiucat--KOB

nu cred ca o sa aiba un viitor lung pe 2 roti daca nu-si reconsidera stilul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu incerc sa il scuz... dar poate se grabea, nu a observat ca a aprins doar pozitiile ( am patit si eu ca am aprins pozitiile si faza scurta am lasat-o stinsa si cand am intrat in vama mi-a aprins vamesul faza scurta)

nu e corect ce facea, dar e pielea lui in joc. e direct raspunzator pt faptele lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RRS: asa-i colegu, e treaba lui.....

dar poate unu odata nu-l vede cum croseteaza.....

in fine, nu conteaza,

eu de mult stiu ca daca eu nu am grija de mine, nimeni nu are....., si asta nu numai pe 2 roti, ci si in viata de zi de zi :)

...... cum am mai zis de multe ori, atentie la neatentia (prostia) altora :)

dii diiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i mai ziceti ....... e Bucurestean, sa se descurce singur. :crack:


» Post actualizat in 29 Feb 2016 19:07

In primavara ma roaga copiii sa aprofundeze masinutele din cetatea Alba, iar la vara ma mut o vreme la RRS. Da nu-l deranjez, am in plan sa vizitez toata zona lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transformers pe protv :)

De ni s-ar transforma asa si mobrele :)

 

...no fix amu l-o omorat pe Optimus Prime si au bagat reclama.... noroc ca am vazut deja filmu.... good guys always win at the end :)

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care dintre zone? Maramu' sau Bihor. in Maramu ai ce vizita. Aci in Bihor "este multe groape cu ape termale"

 

 


» Post actualizat in 29 Feb 2016 19:07


In primavara ma roaga copiii sa aprofundeze masinutele din cetatea Alba, iar la vara ma mut o vreme la RRS. Da nu-l deranjez, am in plan sa vizitez toata zona lui.

daca ajungi prin zona da un tar ca la o bere si o poveste tot ne vedem.

 

Bubbe...las ca transformers a facut razvan cu mobra lui :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nopte buna Ivan

 

acolo ai de vizitat o saptamana si nu termini :) ii pe faina zona sa te grabesti:)

 

anunti in ce perioada vi in zona si poate ne mai mobilizam 2-3 sa ne intalnim.pt zone faine vorbesti cu george05 ca el stie toate drumurile pe zona :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din 3 iunie pana in 5 iunie, o mare parte a posesorilor de Africa Twin se aduna la Nadrag, jud Timis. Este o intrunire anuala, unde orice iubitor de natura este bine venit. Se doarme la cort, se mananca la ceaun, se bea ce aduce fiecare. Oamenii sunt deosebiti si peisajul pe masura. Fara taxe.

» Post actualizat in 29 Feb 2016 20:59

P.S: accesul pana la camping se poate face cu orice gen de motocicleta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...