Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10495

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apoi io nu cred ca m-as lasa, dar mi-as lua mult mai mult concediu :)....nu numai din 20 decembrie pana in 3 ianuarie....

Freeee! Dii! Freeee!

 

 

Taz: no inca nici 3 saptamani si te intorci colegu!

 

 

Cristi: nici o problema colegu! Ne auzim. Diii

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io refuz bonurile si norocoasele ca am de nu mai stiu ce face cu ele ...... pe pagina 350, 365, 420, 429, etc. :crack:

Gata, fac greva! dar nu stiu de care romaneasca sau japoneza ...... cred ca romaneasca ca la ailalta tre sa muncesc, sa fac rost de banderola alba. :crack:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata din Popesti-Leordeni va spun si io! Soare si destul de rece afara...doar ca azi voi conduce spre casa un Golf4, asa ca nici nu-mi pasa!

Zi faina va doresc si norocoasa rau de tot! Hai odata cu alea sase ca vreau un miar daca nu ajung banii de-un F de 800 sau de-un GS de 1200... :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RRS

Te-am zarit astazi in trafic :D,intrai in osorhei ca un melc cu melcii dupa tine :P

Faina mobra

ca un melc ca e mai safe... melcii aia din spatele meu, dupa ce i-am vazut m-am bucurat ca nu merg singur(ma gandeam ca merg spre Sinteu), dupa ce au trecut de mine, am preferat sa merg singur, faceau niste depasiri la limita...nu imi place. prefer sa ajung intreg acasa.

Si nu i-ai zis diiii?

Bubbe...tare pe linie dreapta tot prostu stie sa zica Diiiiiiii, pe curbe e putin mai greu!

 

Azi am trecut prima data cu motorul pe drumul dintre Alesd si Nusfalau. si m-am oprit la Sinteu

post-91380-0-22741900-1459710291_thumb.jpgpost-91380-0-87726800-1459710300_thumb.jpgpost-91380-0-97155500-1459710309_thumb.jpg

 

seara faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, flacaii mosului! Hai cu alea sase odata...ca tare mult le-am asteptat!

Sa-ti traiasca fetele, Less'...si sa uzi pe aia mica asa cum se cuvine...ca sa creasca!

Prezenta...ca ne bagam la taiat de bonuri...asa cum taiau militienii ieri amenzi pe autostrada Bucuresti-Pitesti...de numa'-numa'! Saptamina frumoasa s-avem...si calda, uscata...alea-alea! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa asa Ivane, taiem bonurili, ca e debandada totala deja pe aci!

 

 

mintenas ma uit la norocoase :)

m-am uitat...

ZERO BARAT! fwutui.....

7 mil ron report.....

poate data viitoare ;)

 

diiii!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...