Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

693 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

.............Dar daca n-ai avut o piatra la rinichi,n-ai cum sa stii.........

asa-i RRS, crede-ne!

...stim despre ce vorbim! .

..si numai dusmanilor le doresc asa ceva! iar tu nu esti in acea categorie, si sper din tot sufletul ca nu o sa aflii!

diiiiiiiii!

 

hai cu sanatatea si berile, ajunge pe inca 700 de pagini cat am povestit amu despre boala, fwutui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10492

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

......... . Noi cand trecem la veterani ? ..........

acolo inca nu avem loc, toate sunt ocupate deocamdata!!!!!

e greu sa intri acolo, mult mai greu decat aici la norocosi!

 

.................. raspunsului primit de la motoveteran,a fost unul superior...Mars mah!

nici nu ma mir....

trebuie sigur invitatie speciala!

nu orice pielea pwulii poate intra la ei! :nono:

 

lasa, sa fim noi sanatosi......, traim foarte bine si fara club, organizatie, etc.... :mexicanwave:

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti chef, pe raspunderea mea puteti intra toti la motoboso'...ca simpaizanti sau cum se zice pe ocolite, la grupa pregatitoare, ca nu-i mare inginerie! Dar io daca am intrat aici, am intrat ca sa scap de flagelu' varstei, asa ca nu ma intristati! Facem schimb, ce dracu'?! :crack: Io inca ma simt tanar, iar cine nu crede, ma poate pune la incercare...pe materialul clientului! Cam in orice domeniu...chiar si asta, cu numere...norocoase!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am bre nimic, nici permis, nici alte alea...ca la minori nu li se da d-astea! Eh...ce bine ma simt! :hug:

Gata cafeaua a doua! Inca 40 minute si patrund in weekend! Diiiiii maaa! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am bre nimic, nici permis, nici alte alea...ca la minori nu li se da d-astea! Eh...ce bine ma simt! :hug:

Gata cafeaua a doua! Inca 40 minute si patrund in weekend! Diiiiii maaa! :mexicanwave:

Mai fecior , pai tu bei cafea ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare durere a fost la.peritonit.Joi s-a spart splendidul.si m- a operat abia luni dimineata,am stat eu ca zmeul si luni pe 2 dimineata ma cacam pe mine.de durere,simteam in taxi fiecare pietricica pe care calcă roată ma durea de nu mai puteam,si abia. La ora 10 m- a operat am slăbit dupa operatie 17 kg ,nu ma mai recunoșteau prietenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Gata prima cana. Acum imi fac curaj sa plec la lucru. Singurul aspect care ma motiveaza sa o fac este ca a inceput sotia sa faca ceva curatenie prin casa. Si zic sa nu o incurc cumva si sa ma angreneze in aceste obiceiuri terifiante...

Maine-i zi de mocirloase. O sa bag ceva tratament la rotule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...