Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10659

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eh...lideru' pwlii, tu pacalesti lumea...si astea cu jonglatu' le stiu din anii '96...'99 cand i-am luat fiului primul PC si m-a invatat el smecheriile de baza, fiindca el le invata la scoala, nu ca pe vremea mea...limba rusa!

Si acu'...deh, cum zice colegu'...fiecare cu placerile lui! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...cafeaua nr. doi se afla la cativa centimetri sub mustata mea, langa o felie mare de tort! Zi frumoasa, norocoasa sa avem...si odihnitoare, ca de maine, iarasi numaram zilele pana la weekend! Unii! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, popor harnic, muncitor! :peace:

Pentru inceput astept numerele iesite la extragere...ca nu am timp sa caut... :nono:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La noi e greu...greu...ca magarii sunt slabi si batrani, obosti si scarbiti... :stuck:

Ma bucur ca te-ai refacut, era pacat sa te pierdem din cauza unui ITP! Spor la cafea...io acum fug la o inmormantare, a murit tatal unui prieten si trebuie... :(

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uneori totul tine de bunul simt, de apropierea fata de o persoana, sau alte chestii...nu detaliez, stiti si voi!

Si...nimic nu-i obligatoriu si nici nu trebuie, nici macar sa respiram...da-i musai! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezolvarati cu IBAN-u'?! Io ajunsei acasa inghetat, ud si murat ca un castravete, ma lupt cu tort si ceai fierbinte, poate scap! Banii luati-i voi pe toti, imi dati fiecare cate un suc daca ne intalnim, nu am pretentii! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...imi dati fiecare cate un suc daca ne intalnim, nu am pretentii!

 

Pai ori nu ai pretentii, ori vrei cate un suc. In plus, abia am castigat si deja vrei sa incepem sa dam din ei? Ce prieteni dom'le, ce prieteni...

 

 

Edit: Sa mor io, a iesit numarul meu? Sunt bogat, suuuunt booooggaaaaaaaattt... :mexicanwave:

Editat de pitesti2010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziceam ca nu am pretentii la bani, fiindca de mine puteti scapa usor cu un suc, o apa plata sau minerala...

Ok, daca sunteti asa zgarcomani, luati voi tot si renunt si la udatura, numa' sa va vad pe voi fericiti! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...