Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ok, te-am bifat prezent si pentru miine! Esti de-al meu, purtam ceasul pe dreapta! :peace:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10471

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va aliniati . . . . . drepti . . . . . ce-mi place . Daca nu este disciplina domnilor , nu reusim sa facem nimic . Cum vreti ca acest topic sa reziste timpului fara disciplina si ordine ? Cu pas de defilare si cantec pana la pagina 600 . . . . mars :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mandru...da l-ati mai gasit pe ala care l-ati pierdut :)

Nu,c-a facut cale-ntoarsa cand o inceput sa fuga 2 ciobanesti de la stana pe langa care am trecut.

 

Am demontat la Djebel tot mecanismul cablului de acceleratie si l-am curatat si gresat,ca ieri cand am ajuns acasa,ramanea acceleratia trasa unde o lasai,nu mai revenea.Apoi am uns lantul la Djebel.

Mai inainte am taiat parbrizul ala de l-a spart ieri nevasta-mea cand a vrut sa urce cu Honda pe un pom in sus!A urcat pe tulpina,a rupt 3 crengi,apoi a facut cale-ntoarsa la pamant.Era Honda efectiv cu rotile la deal,Bubbe poate confirma.Curgeau din ea benzina.ulei si antigel.

Aia din filmuletul de ieri,e tranta nr 2! :crack:

post-41801-0-36210800-1457362843_thumb.jpg

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg sa fac un dus fierbinte dupa dusul rece facut de ploaia cu grindina de dupa amiaza asta, care m-a udat pina la oo!

Si dimineata sa stiti ca va fac iarasi prezenta, daca nu crap la noapte!

Hai...seara faina si noapte odihnitoare! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara faina tovarase Ivan, va salutam respectuos si dimineata la prezenta. :crack:

 

Cristian, ne bucuram ca Dj®ebel ti se potriveste asa ca si o manusa.

sa vedem cat mai multe filmulete.

 

Ce camera ai? ca imi place cum filmeaza... si pls nu-mi zi sa caut in posturile anterioare ca nu am rabdare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Cristian, ne bucuram ca Dj®ebel ti se potriveste asa ca si o manusa.

sa vedem cat mai multe filmulete.

 

Ce camera ai? ca imi place cum filmeaza... si pls nu-mi zi sa caut in posturile anterioare ca nu am rabdare :crack:

Camera este o Denver Sports AC1300,cea din linkul de mai jos:

http://www.denver-electronics.com/denver-ac-1300/

Culmea,e fabricata in Danemarca,NU IN CHINA!Si e foarte miniatur!

 

Ai o comparatie cu "tata" camerelor action sports:

 

 

bre...unde este za second film ?

Este pus pe calculator,caci se iese de pe macadam pe sosea.

Vrei sa-l postez sa-l vezi?

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am primit verde ptr o noua excursie prin lume..... nu am destinatiile dar ma pregatesc serios ptr urmatoarele doua saptamani :(

» Post actualizat in 07 Mar 2016 20:00

Sper sa nu-mi umblati la bonuri ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se discuta in topicul asta mai exact? Sau e conceput de la prima postare ca un 'ceva' abstract unde varsa fiecare cate un strop din ce ii trece prin cap la momentul respectiv? Adica asta am inteles eu... Ca daca e asa si nu deranjam pe nimeni, mai las in pace posturile de la vanzari, ca acolo e mai complicat...trebuie cautat, gasit un motiv de galceava, testat vanzatorul, cautat puncte sensibile...aici pun topicul la favorite, macar stiu ca il gasesc in acelasi loc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catra: welcome :)

Cum am mai spus, e ca un Seinfeld de Romania. It's about nothing :)

Si nutrim speranta ca o sa ne iasa numerele norocoase la loto :)

Diiii!

 

Neata buna colegii!

Sa nu uitati sa va legati fundita rosie pe putz !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata flacai...fiindca fetili azi au liber!

"LA MULTI ANI!" femeilor din viata voastra...

@Catra'...aici daca n-ai 18 ani tre' sa vii cu mamica de mina si sa te reprezinte in situatii critice, jenante...etc.

Iar daca ai 18 ani, tu tot trebuie sa vii cu mamica mexicanca de mina, ca s-o cunostem si noi!

Am auzit prin vecini ca mexicancele astea au coorul ca etajera (indaratnic rau!) si nu-mi vine sa cred pina nu vad una in carne si oase! :rusinica:

 

Hai cu prezenta, ca doar la fete facem azi rabat! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si contul plin de euroi ! (pt cadouri si atentii de 8 Martie)

Uite asa cu 1 si 8 Martie s-au dus draq banii de asigurari la motociclete pe luna asta 😠

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii!!!

Ce 8 martie?Mai terminati cu prostiile!Nu dau 2 bani pe astea,8 martie,10 mai,1 decembrie,17 noembrie...

Bollocks!

 


Ce se discuta in topicul asta mai exact? Sau e conceput de la prima postare ca un 'ceva' abstract unde varsa fiecare cate un strop din ce ii trece prin cap la momentul respectiv? Adica asta am inteles eu... Ca daca e asa si nu deranjam pe nimeni, mai las in pace posturile de la vanzari, ca acolo e mai complicat...trebuie cautat, gasit un motiv de galceava, testat vanzatorul, cautat puncte sensibile...aici pun topicul la favorite, macar stiu ca il gasesc in acelasi loc...

'mneata Andrei.

Aici se discuta povesti de dudash Feri,adica sarmale umplute cu vant,bashini antiacvatice,intelegi tu,d-alea...

Bine ai venit si poti face prezenta,chiar daca te tot dai cu vaporu' pe mari si oceane,in jurul lumii.

Frumos ar fi sa te prezinti p-aci si sa le spui la bajatii d-acilea,ce egzecuti matale.

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata buna.

Ce te plangi atata kyp? Eu am 2 fete :-)

s-au afisat open day moto. Mai asteptam action day. Eu sunt pregatit pisic, ca fizic pauza.

o zi frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata :)

 

patruj'de floricele, dublu de pupaturi, in rest bomboane cat pe un an intreg

 

 

dat flori primit bomboane.... macar daca erau de alea cu trascau inauntru :)

 

 

aia e , trascaul diseara diiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amu ...finishat cu sala :) , pregtiriliii sunt in toi pt rar...Sper sa inchiei si cu asta astazi...ca nu am mai gasit programare in Bucuresti decat dupa 28 martie !!!!

Deci ti-o ajuns Extrasul Fiscal,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...