Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10481

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5780

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu pricep...vorba lui Cristi...is mai incet la minte cind vine vorba de cifre... :scratch:

Si @Taz pune un 13 pentru alea norocoase, de se clocesc acu'!

Sanatate la toti cei care stau cu 95 sau 98 intre picioare ( benzina din rezervor ) :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,CX-ul e deja dupa Tg.Mures cu noul proprietar.

Hmm,trista zi.:(

La sedinta e musai sa ma duc ca urmeaza alegerile p-aci la primarie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne feri sa ai o scula de 95 ( cm ) . . . . . . ar plange si armasarii la manej :crack: ca la 95 mm ai plange si tu . . . .

Editat de Arthur E
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nici macar bere nu pot sa beau.ca trebuie sa ma duc treaz la sedinta,ca de nu,ii bat pe aia de nu ma fac conziliere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mnaa,io-s ardelean,deci si beutu' e un sport pe slow...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata...am revenit, dupa un set de cumparaturi la oras, facute pe repede inainte, cu goana pe biata masina, cu ceva evenimente rutiere misto, surprinse pe camera (in localitate aveam cca 90 km/h si am fost ajuns de un Logan de militie fara semnale acustice, luminoase...care depasea tot pe linie continua, cu cca 150 km/h...si m-am luat dupa el si l-am filmat in toata splendoarea, cu detalii!!!).

Filmul este foarte lung, astept sa vina fiul pe-acasa sa-l prelucreze, sa-l scurteze, sa-l puna pe contul lui de TraficTube...ca poate o incalta militienii si se mai raresc nitel in zona! :rusinica:

La noi in zona cred ca numarul de accidente este cel mai ridicat din judet, direct proportional cu numarul de radare pitite dupa tufisuri, pe unde nu te-astepti...doar acolo unde trebuie sa fie militieni, nu-s!

M-am dumirit acu' si cu 95-98...mi-era imposibil sa ma prind, fiindca am tot incercat masuratori multiple, ruleta, rigla, subler...si nimic nu se apropia de cifre...mai-mai sa cred ca sufar de vreun handicap sever, da' nici chiar asa! :crack:

Si, Cristi, sa nu plingi la noapte...troaca mea de mobil si-a dat iar duhu' fiindca la drum il folosesc mereu pe net, scanez traseul si radarele...cu programul Speedscams PRO...plus vorbit...asa ca vorbim miine, bateria lui fiind seaca pe moment! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide mai...nu-i duce la banca, astia te fura...adu-i la mine ca am o banca lata, mare...cred ca suporta orice suma!

Si linga banca am gratarul... :alcy:

Mno...si noapte buna, ca merg sa-mi fac de cap!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi nu ase trebuie?

Duci o caruta de bani si nu au loc in seifuri...

Si trebuie sa-i tina acolo pe holuri si scari.... iti dai seama ca ar putea disparea :)

Ase, am anuntat din timp sa faca loc in camera de valori si seifuri ca vin cu banii. Sa nu fie surprize, toata lumea e pregatita. Ordine si disciplina!

» Post actualizat in 06 Apr 2016 19:12

*

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivan: apoi daca nu incape aici totul, diferenta o aduc la banca ta!

Bine sa fie si planul B :)

mersi!

 

Sleep well friends!

pe maine!

Diiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai,io inteleg ca eu nam permis,si cum e timp fain ma mai dau pe forum.

Da voi??? Cu permisu in branca pe timpu asta de primavara/vara romane intregi scrieti.cu mobra cand va mai dati?! Intre doua posturi? :)))

Di dii diiiiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lessy: mie statutul imi permite sa si motociclesc intre doua posturi :)

 

 

Neata buna colegii. Inca o zi si e weekend. Inca cateva ore si castigam la loto!

Hai cu desteptarea si prezenta!

Tralalalala!

Dii diiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata buna flacai. De azi pana duminica trebuie sa mut un depozit cu 1700 metri cubi de marfa cu o masina in care incap maxim 20 de metri cubi.

Am facut un calcul si o sa terminam de mutat la sfarsitul secolului viitor.

Asa ca, va anut de pe acum, ca daca se castiga la loto, am 8 conturi la 5 banci, se poate depune in ce moneda doriti, si daca exista riscul sa nu incapa in conturi, sau comisioanele sa fie prea mari, ii pun sub saltea la Bubbles :-)

O zi frumoasa, usoara si calda va doresc.

Ma duc sa ma dau cu mobretu pana la 9 :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...