Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

pai da, dupa cum ziceam, pe unde-am fost abia aveam semnal la telefon, daramite la net. Wireless-ul era rupt din cele mai orgasmice vise. Si apoi, 6312-le meu... Da nici nu cumpar altul!

 

Offtopic: asa ma enerveaza bug-ul asta al forumului. Acasa imi merge totul ok, aici nici macar nu pot da click pe "notifications". Trebuie clik dr si open in new window, unde trebuie sa mai dau un click si pe "mark all read" ca sa nu-mi arate notificari citite a 5-a oara...


» Post actualizat in 04 Jan 2016 06:58

Da...sunt internat...la 9 pun astia bisturiul pe mine... sper sa scap repede de aici ca nu imi plac spitalele.
Hai noroc.

 

Sanatate! Sa fie totul bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10507

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineața. Am si eu o curiozitate, mi a spus cineva acum multi ani, ca la polipi se "umbla" doar in lunile anului care au litera "r". Chiar e asa sau incurc eu cine stie ce? :)

Sanatate la coleg/i !

eu chiar credeam ca in lunile cu R nu se umbla la polipi.... deh folclorul....

credeam ca numai in lunile calde e recomandat (mai, iunie, iulie, august....)

 

dar cum nu suntem medici si nici nu stim despre ce/care polipi e vorba, il lasam pe RRS pe maini mai bune si calificate :)

succes!

 

 

o intrebare..

Cristiiiii!!!!!!!!!!!!!, unde esti Cristiiiii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomandarea e in lunile calde...dar eu imi pierdeam vocea din cauza polipilor... imi apasa pe corzile vocale si vorbeam ragusit. Acum stau internat pana maine si mi-au facut 27°C in salon.

Ma pun sa dorm putin sa treca mai repede orele pana maine.

O zi usora tuturor.

 

Baxter... google it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata - N-am verificat inca

 

Da va anunt io :D

 

Arthur

 

Am pe acasa cred ca un aparat Zenit 4 :D Are cel putin 35 40 de ani . Daca il vrei sa mi zici Sa il hackeresc lui tata :)

 

O noua piesa la colecția de antichități: aparat ptr vizionarea dispozitivelor
» Post actualizat in 03 Jan 2016 21:54
Si uite asa se aduna incet incet..... un aparat foto Agfa din 1939, un patefon, un telefon.....
» Post actualizat in 03 Jan 2016 21:55
Si daca ma socotesc si pe mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata - N-am verificat inca

 

Da va anunt io

 

Arthur

 

Am pe acasa cred ca un aparat Zenit 4 :D Are cel putin 35 40 de ani . Daca il vrei sa mi zici Sa il hackeresc lui tata

Nu refuz nimic daca-i moca . Dau si eu o bere daca nu afla al batran sa-ti rupa fasul :crack: . La aparate foto , mai am cateva in colectie dar Agfa a apartinut strabunicului meu si este piesa de " rezistenta " . Fac deseara cateva poze la anticariat , sa ma laud :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... mai devreme era pe aici... o fi suparat pe noi?

poate......

 

Ninje si la noi.....

aici e numai frig :)

 

 

 

Cristiiiiiiiiii !?!?!?!? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aci sunt

alalaltu ba'

 

tu esti Micutu, Derk :)

las-o mai lassan cu palinca de dimineata colegule!

 

 

 

 

apropo, RRS, tu cum esti dupa interventie, scrie-ne ce ti-au facut!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristian1 unde esti ca stiu ca si la cluj ningeeeeeee...

 

Eu sunt bine...inca ametit, suparat ca in ziua cand m-am internat a inceput sa ninga si nu pot dezactiva sistemele la toyo... sper ca maine sa mai fie parcari inde sa ma pot juca :-)

Legat de operatie... au scos un polip de corzi vocale cat drgetul meu mic (am o palma cat o lopata de drumar) si l-au trimis la analize... sa vedem ce o sa iasa de acolo... in rest bine sanatos si cu ameteli de la prea multe antibiotice.

Seara faina dragi colegi. Eu sunt pe baricade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu pot dezactiva sistemele la toyo... sper ca maine sa mai fie parcari inde sa ma pot juca :-)

 

Acu ma dadeam si eu un pic in parcare la polus pe gheata cand, in departare ghici ce... o masina de politie cu girofarurile aprinse, langa un bembeu, ii scria o "scrisoare" pt ca se jucase si el cu frana de mana...

 

Deci grija mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In baia mare nu stiu asa multe locuri... dar sunt parcari mari in locuri necirculate.

In oradea anul trecut se invartea si politia cu loganu la bricodepot. Nu sunt nesimtit.. vreau doar sa simt cum reactioneaza masina cu si fara sisteme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RRS: Sa speram ca totul va fi bine si la fel va fi si rezultatul de la laborator.

 

Seara faina colegilir. Maine nu strigam prezenta ci punem absentii!

 

Daaa a nins sanatos deseara :)

Eu cu 4x4 m-am distrat in Gruia si pe Taietura Turcului de ceilalti..... care au ramas impotmoliti...

Dar nu sunt un om rau :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No, sanatate maxima colegului ciopirtit, iar rezultatul analizelor va fi unul bun, stiu ca am patit-o si io...acu' vreo 18-20 ani! Muica si ce-am mai strins din buci vreo doua saptamini... Fii linistit colegu'...va fi bine!

Si la noapte pariez ca va fi bine, putin ger, ninsoare...asa ca iarna...in rest, nimic deosebit!

Somn lin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...