Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Am vazut ca i-ai ales yinei sei exact cum mi a facut dan si mie pt 929. Asa in pana de idei erai ? :P

 

 

Eu i-am zis cusatura rosie, si 2 texturi, ca la tine. Restul e meritul lui. Eu as fi vrut ceva si mai profilat (vezi atasament), dar nu mi-a recomandat.

 

post-70685-0-30703400-1452011187_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10512

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

La 14 cu 14,5 nu au joc prea mare??

Intreb ca nu ma pricep.logica mea zice 14 cu 14,2. Dar e doar o parere

 

Da mai, aveai dreptate. Tocmai m-am intalnit cu omul recomandat de Bubbe si @Yamcsi pe "util cluj" si mi-a zis ca va face la .1 abaterile, nu .5.

 

Mi-a zis ca ala nu e desen de strung. Eu i-am zis ca am terminat artele :))

» Post actualizat in 05 Jan 2016 16:32

Oricum au iesit fain. Macar esti mulțumit sau inca tanjesti dupa cele de sus ?

 

Nu le-am probat inca. Stai sa finalizez motocicleta prima data... Mai prin aprilie mai :P

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Da mai, aveai dreptate. Tocmai m-am intalnit cu omul recomandat de Bubbe si @Yamcsi pe "util cluj" si mi-a zis ca va face la .1 abaterile, nu .5.

 

Mi-a zis ca ala nu e desen de strung:P

M-am gandit eu... nu ma pricep ca am terminat sport... dar logica nu ma lasa :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La aspect ma refeream. Deci tu le ai vrut si modificate? Eu nu.

Pai da, ca la drumul catre Sicilia i-am distrus behindul la iubita-mea, si mi-a bagat spuma pt confort...

» Post actualizat in 05 Jan 2016 17:12

M-am gandit eu... nu ma pricep ca am terminat sport... dar logica nu ma lasa :)

Nu stiam ca strungul merge pana la 1/100 dintr-un mm. Vroiam sa-i usurez la om munca Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punct pe azi...la mine este iarasi iures...fiica, ginere, nepotica, frate, cumnata, de soata si ciine nu mai amintesc, is de-ai casei! Balamuc nenica! :crack:

Somn lin...care veti avea somn!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stingerea! Toata lumea la fotosinteza si nani!

Pe maine colegilor, somn usor, numai bine!

» Post actualizat in 06 Jan 2016 04:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neataaaaa! Desteptareaaaa!

Trala la la lalala tralala lala lala lalala tralala !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no Razvane lamureste-nu ce e cu acest numar nou :)

ne-ai facut curios!

I want details, and I want it now my pal!

 

Am fost de am schimbat placuta de inmatriculare. Am predat-o pe cea veche, am platit 17 lei si am primit 2 ore mai tarziu una noua, stralucitoare... Motivul: deteriorata.

 

Nu am mai vrut sa folosesc suportul de prindere si o gaurisem, ca sa o prind cu suruburi direct pe aparatoarea de noroi, dar cam trepida. Asa ca revin la suport de numar

 

Cum esti ?

 

Cristi, scuze, sunt cu astia prin birou si am un pic de lucru.

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu trebuie sa imi iau un suport de numar nou... da mi-e lene sa il caut... ca de montat nu se pune problema ;)

 

Zven... lipici pe scaun si nu mai pleci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De dimineata m-am trezit " umezit " de un gand necurat : vreau iar o mobra care sa fuga . . . . nu tare , dar mai tare ca babuta mea . Asa m-am prezentat in fata consoartei , am dezvaluit motivul zambetului tamp de pe chipul meu si raspunsul a fost : NU . ....... Acum m-am linistit . Mai astept pana uita de intrebare si in primavara mai incercam odata . . . . cu toate ca stiu de acum raspunsul :crack:


» Post actualizat in 06 Jan 2016 08:51

Hai salut! Eu nu de mult m am ridicat din pat..mananc si eu ceva imediat,azi este ajunul :D. Uuffff !

Sarb ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De dimineata m-am trezit " umezit " de un gand necurat : vreau iar o mobra care sa fuga . . . . nu tare , dar mai tare ca babuta mea . Asa m-am prezentat in fata consoartei , am dezvaluit motivul zambetului tamp de pe chipul meu si raspunsul a fost : NU . ....... Acum m-am linistit . Mai astept pana uita de intrebare si in primavara mai incercam odata . . . . cu toate ca stiu de acum raspunsul :crack:

» Post actualizat in 06 Jan 2016 08:51

Sarb ?

Pagân :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De dimineata m-am trezit " umezit " de un gand necurat : vreau iar o mobra care sa fuga . . . . nu tare , dar mai tare ca babuta mea . Asa m-am prezentat in fata consoartei , am dezvaluit motivul zambetului tamp de pe chipul meu si raspunsul a fost : NU . ....... Acum m-am linistit . Mai astept pana uita de intrebare si in primavara mai incercam odata . . . . cu toate ca stiu de acum raspunsul

 

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...