Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10505

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mah...da și Mirela e "chilot" nu e pasagera.

Nevasta-mea e pasageră.

Poftă bună la bere... Eu numai după ora 12 ca pana atunci fac act de prezență la lucru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti care e diferenta intre bichineii frantuzesti si aia rusesti?Aia frantuzesti,intra-n kur,aia rusesti intra-n cizme... :)

la cei frantuzesti desfaci cwuru' si vezi snuru', iar la cei rusesti e musai sa desfaci snurul ca sa vezi cwurul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti care e diferenta intre bichineii frantuzesti si aia rusesti?Aia frantuzesti,intra-n kur,aia rusesti intra-n cizme... :)

 

Rares,asa-i,daa',amu-l las pe Calin sa bage beri,ca la mine e un pic prea devreme.Daa' tu mai esti la servici?

De vreo doua ore am plecat sa cumpăr băuturi spirtoase niște beri sa avem cu ce stinge. În 10 minute ajung și petrecăreții.

 

Călin. . Eu am zis de dimineață poftă bună :)

Cristian tu mai aștepți până mai tarziu. Dar poftă bună la clisă cu ceapă :)

 

Weekend fain "voi cei ce munciți ...Ești harnic"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus, tu Chris'! Pai...nu prea am habar ce mi-a pus muierea in ceasca, da-i buna! Daca aflu revin cu detalii, daca nu, contacteaza si tu zilele viitoare medicul legist! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mintea unei femei este un labirint imposibil de parcurs de catre orice barbat, asa ca habar n-am ce ma asteapta pana deseara! Nu trebuie subestimat pericolul, indiferent de cat de larg este zambetul consoartei! ;)

Motive?! Glumesti! Motive se gasesc mereu, trebuie doar cautate atent! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, deja simt ca incepe sa ma roada invidia...cred ca azi trebuia sa ma apuc sa schimb furca la CZ, nu sa bibilesc la "bembelica"! Dar...primavara abia incepe! Am timp, sper!

Spor la bericioaice, baga una si pentru mine! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneața bună

Buna dimineata Rares,Cristi.

 

Rares,e mare capul dupa bauta de ieri?

Cristi ai o poza mai jos facuta azi dimineata cu vechiul meu HTC.

 

Buna ziua domnilor.

Cu stati cu "dii" si "la munca"?

Încă mă doare cabina. Dar rezist

'mneata Caline si Rares.

 

Foarte fain si in stare buna T50-ul.Cate mile parcurse are si din ce an e?

Rares?Ce tu faci?:)

 

'mneata bajatii.

Incepem,ca de obicei,cu un cafei.

Mă duc la o bere sa scot mahmureala după seara de ieri.

 

Seara buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, azi nu...azi doar cafea si rasfat cu sarmale, perisoare, tort, ca ala-i plecat pe tarla la arat! Astia vrednici nu stau ca noi in casa la calculator duminica, langa cafea...astia merg sa adune bogatii! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, de azi puteti sa utilizati aplicatia Alerte Masina si pe telefoanele iPhone. Asta in cazul in care sunteti utilizatori de astfel de telefoane. M-au anuntat ca s-a publicat si in Appstore si poate fi descarcata.

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e faza domnule Ivan?

Iti explica mister Chris' in particular...ca pe mine ma umfla rasu'! :crack:

 

Baieti, de azi puteti sa utilizati aplicatia Alerte Masina si pe telefoanele iPhone. Asta in cazul in care sunteti utilizatori de astfel de telefoane. M-au anuntat ca s-a publicat si in Appstore si poate fi descarcata.

:hug:

Multumim...inseamna ca de azi pot sa-mi eliberez din spatiul telefonului, si sa cedez o parte din "hangarale" fiului si nevestei, ca doar de aia si-au tras ifoane! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baut prima cana.

 

Nea' Ivane, vezi ca se poate folosi acelasi user si parola, nu trebuie sa le stergi de la tine si sa trebuiasca sa recreeze masinile si tot restul. Pur si simplu se folosesc aceleasi date de conectare doar ca isi vor introduce ei parametrii actualizati, fara sa ti le mai transmita tie si sa le bagi tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, am inteles! Numa' ca nevasta deja si-a exprimat dorinta sa nu o impovarez cu asa ceva...ca oricum schimburi, asigurari, ITP, taxe si alte hangarale tot pe capul meu pica! Ramane sa vorbesc si cu fiul, sper sa fie mai cooperant! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneața Cristian,

Mneața Călin

Am scos și șurubul cu un cui :)

Azi am alergat pădurile. ..Am tăiat lemnele și amu întind lanțul la 125 , 2t cu PV .

Am frigul în oase și zâmbetul făcut nod în spatele urechilor. Ce gust bun are noroiul :)

 

Hai noroc feciori și ziua bună!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...