Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10469

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata bajatii.

 

Am revenit ieri dupa oarece km si zile.Amu,ma asteapta lucruri de impachetat,in vederea mutarii.

Sar sa incepem ca de obicei,cu un cafei.

 

Raducu,imi pare rau ca n-a fost sa fie lipiciu' bun din prima,la a doua nu mai da gres.:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Doar 28oC in Thassos, apa calda si limpede cristal...asa ca bag o cafea si merg iar la programul zilei!

Radu, fa-te bine ca trebuie sa ne vedem pe doo roate! Urgent! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pitesti: apoi de ce nu ai pus alea 6 care au fost extrase??

 

Am zis sa incerc si eu ceva diferit.

» Post actualizat in 06 Jul 2018 07:23

.Amu,ma asteapta lucruri de impachetat,in vederea mutarii.

 

Din tara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu numa' si localitatea.

 


...

 

Din tara?

Nu,de la tara... :crack:

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, domniile voastre!

 

Am fost prins în ultima vreme cu una dintre pasiunile mele mai vechi, alpinismul utilitar. Am o lucrare pe o vilă foarte faină din buricul tîrgului. Nu știu cum se face, că mereu prind cîte-o reparație care n-ar fi trebuit să fie necesară dacă cel care a executat lucrarea înaintea mea și-ar fi făcut treaba cum trebuie! Asta e o situație care mă enervează, pentru că e o atitudine generalizată deja, și anume să nu-ți faci treaba corect pînă la capăt! Dar, cum făceam bășcălie cu o angajată de la un magazin de materiale de construcții, e posibil să fie așa ca să rămînă de lucru pentru toată lumea... :D

 

Hai să v-arăt cîteva poze...

post-7334-0-02514800-1530959003_thumb.jpgpost-7334-0-24070600-1530959005_thumb.jpgpost-7334-0-36991000-1530959006_thumb.jpgpost-7334-0-40369000-1530959007_thumb.jpgpost-7334-0-42844600-1530959008_thumb.jpgpost-7334-0-59340200-1530959010_thumb.jpgpost-7334-0-62804000-1530960115_thumb.jpgpost-7334-0-13586800-1530960197_thumb.jpg

 

Ideea e simplă, hornurile au fost făcute, apoi a fost turnată centura de beton care termină coșul. Apoi au fost lăsate așa, fără terminarea izolării și fără pălării. Io va trebui să izolez și apoi să montez niște pălării de INOX, după ce-am fixat cu mortar ultimele tuburi. Nu-i o lucrare complicată și ar fi trebuit să fie făcută de cei care-au refăcut coșul. Pur și simplu s-au oprit după turnarea centurii, nici măcar n-au decofrat-o. De ce n-or fi făcut treaba pînă la capăt, chiar nu știu! :scratch: Cred că nu le-a plăcut faptul că acoperișul e destul de inaccesibil și înclinat. Mă-ntreb dacă și-au luat banii pe lucrare? Io n-aș fi plătit o lucrare nefinalizată!

 

O să revin cu finalul, după ce primesc și montez pălăriile pentru care am făcut comandă.

 

Vă țucă Buru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

 

Cafei.Apoi hamalit lucruri.Multe lucruri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fix așa-i, Marius! Și acum mă uit cu plăcere la lucrări făcute cu peste 20 de ani în urmă și care se prezintă ca noi! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mneata :)

 

acu am reusit sa ajung la taste ;)

Neața loome.
@taz: si noi tie, dar si tu noua.

Zi fana sa aveti!

mno.... daca ar fi recuperarea la nivelul moralului....erai deja in sea acuma. Capul sus ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

 

Celor inca in recuperare,rabdarica si cele mai bune ganduri.

 

Celorlalti s-aveti spor pe plantatie.

Cafeiule?Unde te-am pus,ma?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...