Sari la conținut

Problema Ambreaj Kawasaki Zx6-R


Postări Recomandate

greierasul ..Cred ca am sa ati fac o reclamatie pe forum ca vad ca zace in u gramatica/romana/matematica/fizica/informatica/chimie ce mai stii u asa ca sa invatam si noi de la u .Face Off baiatule .Am sa ati fac o reclamatie pe forum pentru OFF Topic nenea Info ce le stie el pe toate.

 

 

 

Esti ff arogant si lipsit de bun simt,si unde mai pui ca nu oferi nici o parere/sfat etc.Doar Gramatica zace in u domnu care le stie pe toate.Nici nu stiu de ce ma obosesc sa ati mai scriu.

 

 

Daca toti ar fi asa cu nasu pe sus ca u ar muri electrocutati de firele de inalta tensiune :)) ( mai lasa capu in jos ca prea iei tot aeru de afara in plin )

» Post actualizat in 30 Mar 2015 18:15

Multumesc pentru info colegu.Asa am sa fac am sa merg la un mecanic sa vad ce ami zice ,si apoi am sa vad ce este de facut.Multumesc ff mult.

 

Te superi degeaba. Omul doar ti-a spus sa vorbesti corect. Daca un vorbitor nativ de romana o da de gard atat de tare, consider ca degeaba ii bate oala de ambreiaj. Reclama tu pe cine vrei, poti sa ma reclami si pe mine, dar sfatul meu e sa pui mana pe o carte. Degeaba ai motocicleta daca esti analfabet...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate se prostește?

Oricum e într-un fel, mai greșește omul dar nu în halul ăsta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colegii...am gasit subtitrare !!!

 

"Ok, toți mă criticați! Nu mai zic nimic...

dar, când am o problemă de acest gen, nu mai stau să scriu corect gramatical și ortografic, deoarece îmi pierd cumpătul, din păcate! Înțelegeți ce puteți din asta, mai bine nu știu scrie! "

 

Nu e vorba de punctuatie aici @silsilviu85 ...aici e vorba de limba romana cu care tu esti certat rau de tot!!! Am prieteni arabi care scriu mult, mult mai bine ca tine!

 

Sper sa-ti rezolvi problema la motor ieftin de tot, iar de restul banilor ce-ti raman, sa-ti iei un Abecedar si sa-l parcurgi cu atentie!!!

Editat de gratian88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok toti ma criticati nu mai zic nimica.......

dar cnd am o problema de genu asta nu mai stau sa scriu cu punctuatie etc,pnt ca ami pierd cumpatu dar na..Intelegeti ce vreti.

Mi-au dat lacrimile cand am citit , voi aprinde o lumanare pentru gramatica limbii romane care se presupune a-ti fi limba materna. Sa le fie rusine celor care au crescut asa o loaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regula numarul 1 pe orice forum pt a putea posta sau deschide un topic,este sa stii sa scrii corect. Nu noi cei care cunoastem limba romana suntem fuduli,tu ar trebui sa te simti jenat ca nu stii sa scrii romaneste.

On topic : oala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă tie îti trebuie ambreiaj și nu gramatica înseamnă că nu ai nimerit în locul potrivit. Cauta la școala ajutatoare. A vorbi românește corect înseamnă să ne respecti dacă te astepti sa fii respectat. Dacă nu, renunta și la motoreta, și la forum și mută-te în junglă. Poate cu maimutele te intelegi mai bine;). Îmi permit sa-ti spun ca ești și agramat și analfabet și crede-mă că nu te jignesc.

Editat de dominte_lucian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Analfabet iti spun eu sigur ca nu e! mai documenteaza-te mătăluţă..vad ca folosesti cuvinte pe care nu le cunosti !

Editat de darcocbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Dacă tie îti trebuie ambreiaj și nu gramatica înseamnă că nu ai nimerit în locul potrivit. Cauta la școala ajutatoare. A vorbi românește corect înseamnă să ne respecti dacă te astepti sa fii respectat. Dacă nu, renunta și la motoreta, și la forum și mută-te în junglă. Poate cu maimutele te intelegi mai bine;). Îmi permit sa-ti spun ca ești și agramat și analfabet și crede-mă că nu te jignesc.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...