Sari la conținut

Plimbare 2015 Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sambata - 17.10, ora 08:30 - MOL Otopeni - Inainte de aeroport
https://goo.gl/maps/gVkPcaDUqH32

Propun ceva mai light, ca traseu: Bucuresti - Valea Prahovei (poate stanga Paraul Rece + Rasnov) - Brasov - Rupea - Sighisoara.
Daca mai avem energie, la intoarcere, Cheia?


» Post actualizat in 16 Oct 2015 12:59

@Contabil
"SiriusShop Indreptat centrat jante auto-moto 0722942642, 0723821598. Bucuresti Modificari jante (latit, intors). Indreptat discuri frana moto Constructii, reconstructii sudura argon."

Din ce am inteles sunt foarte buni pe ceea ce fac.

Editat de LexDee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miine sau poimiine? - am fost azi pe afara ..... o placere. Merg de plimbare ca mi-a venit doar un cauciuc (fata).

Unde...? Pe lângă Marriott burează, înnorat și bate vântul... :( Pe duminică se anunță ceva soare și vreo 18 grade.

Nu m-am săturat sezonul ăsta de ieșiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok traseul, dar mi se pare lung pentru o zi ~ 580 km.

Dacă se mai scurtează, să fie undeva la 400 mă bag și eu.

Cred ca la distanta asta nu prea o să fie timp de opriri, o cafea, etc. și se va ajunge târziu în București.

Distracție plăcută!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai permisul de ceva timp ...... mai mult de 10 ore nu facem, noi in principiu cautam sa ne intoarcem pe lumina, am reusit de citeva ori la viata mea (foarte putine). In rest daca am ghinionul sa merg cu incepatori ... asta este - citi plecam tot atiti ne intoarcem, avem grija unii de ceilalti, asa m-am invatat si din pacate este prea tirziu sa ma schimb. :) Din cauze tehnice miine o sa alergam incet.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine e interesat de o tura scurta(Oltenita cu revenire pe zona de lacuri, Sarulesti), maine la 9 la Petrom Pantelimon(langa Auto Marcus).

Am fost acum 1-2 saptamani, grija la combine si tractoare. Se lucreaza campurile din zona si ies pe DN fara nici un stres. + noroi pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai permisul de ceva timp ...... mai mult de 10 ore nu facem, noi in principiu cautam sa ne intoarcem pe lumina, am reusit de citeva ori la viata mea (foarte putine). In rest daca am ghinionul sa merg cu incepatori ... asta este - citi plecam tot atiti ne intoarcem, avem grija unii de ceilalti, asa m-am invatat si din pacate este prea tirziu sa ma schimb. :) Din cauze tehnice miine o sa alergam incet.

Mulțumesc pentru lamuriri.

 

 

Intr-un final am renunțat din cauza distanței, am fost nevoit să mă decid rapid, fiind în oraș cu copilul și trebuia să mă hotarasc...îl duc, nu îl duc la soacra-mea... :)

Renunțând, l-am luat acasă...și acum apare colegul cu Oltenița... Offf...prea târziu :)

Mă bucur totuși ca lumea se mai plimba și acum, ca prin oraș văd maxim 2-3 mobre/zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind ai copiii mici este mai complicat, cu soacrele nu mai spun ........ sa-ti creasca mare, destept si sanatos copilasul! Uneori ne plimbam si in decembrie asa ca timp este - vreme frumoasa sa fie.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea ne-a intepat doar un pic deoarece avem "fularele" la noi, in schimb am lungit drumul la intoarcere cu Brasov-Poiana-Rucar-Predeal. Ar fi fost si pacat sa n-o facem, numai prin poiana "zumzaiau" vreo 25-30 motorase. Sighisoara m-a asteptat cu ciorbica calda, tocmai buna dupa efortul depus la vizitarea cetatii Rupea, am ajuns in Bucuresti pe la 19 dar fiind "sudist" am parcat mobra pe la 19.30. :)


» Post actualizat in 19 Oct 2015 05:53

Nici vorba de iernat! - daca nu devine toamna alba.


» Post actualizat in 19 Oct 2015 07:10

.....

post-72328-0-14714800-1445238579_thumb.jpg

post-72328-0-37528700-1445238597_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind ai copiii mici este mai complicat, cu soacrele nu mai spun ........ sa-ti creasca mare, destept si sanatos copilasul! Uneori ne plimbam si in decembrie asa ca timp este - vreme frumoasa sa fie.

 

Multumesc mult!

 

Va rog postati aici cand mai aveti de gand sa plecati. O sa fac tot posibilul sa vin...chiar si in timpul saptamanii...In principiu, pot oricand sa imi iau liber de la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...