Sari la conținut

Plimbare 2015 Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

multam pt pose. Diseara le incarc si eu.

de obicei eu am bricheta, briceag survival, sarma etc. Ieri n-aveam bricheta. Bine ca n-am ramas in camp, dar semnalizam cu mobra si ne gaseau. Cand da rateuri pe decelerare prin sate, mai spare care unu cu furca/ topor. Ori incepe razboiul ori se opresc din treaba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, si mie mi-a facut la fel cu pozele celorlalti, abia acum pe seara am prins o "fereastra" si le-am descarcat. :-L


» Post actualizat in 14 Sep 2015 17:38


Dar ar fi bine de stiut daca n-a mai reusit nimeni sa le descarce, ca nu-mi cade mina sa le mai pun inca o data!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incarcat si eu pozele si acum incarc filmuletele care-s mai mari, revin cu pm. Daca am omis pe cineva, sau nu merg linkurile ca am folosit copy paste, asta e :) ... (bine dati-mi PM)

Filmuletele nu-s prea reusite din cauza hamului - nu vedeam la ce unghi filma. Prindere am pe alta casca. Inca le incarc si revin - poate vreti sa vedeti cum arata ghidonul meu.

 

Pun si 3 poze variata web pentru cei care mai dau pe aici

 

 

 

 

 

@Ribo - din pacate nu aveam cum sa te ajutam. Eu am avut lantul rupt in mers, mi-am schimbat sprocket carierul ca-mi stricase prezoanele si piulitele. Ai procedat bine, siguranta pe primul plan.

Editat de Kalashnikov545
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne facem de ris in direct? sau iese ceva cit de cit digerabil, spune-o acum, ca pina descarc si vad eu filmele alea se face dimineata. :crack:


» Post actualizat in 14 Sep 2015 21:19

Si tacerea este un raspuns ..... sa fie clar pentru toti colegii care le descarca - eu filmam. :crack:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam' si eu Gabi, m-ai tinut pina la 3 dimineata! Ai prins cam tot ce vroiam eu de la o filmare, nu stiu de ce aveam o vaga banuiala ca merg ca o ciuboata .... acum nu mai am nici o banuiala - sint sigur! :crack: Ma bag la treaba, ca trebie sa fac bani de gaz pina vineri ..... :crack:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu le-am descarcat dar n-am apucat sa le vad ep toate :D . Frumos oricum


» Post actualizat in 16 Sep 2015 20:31

Fugim in weekend ?:D am ,lant si ulei noi noute :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut, dar parca nu m-as da tot pe acolo (+ ca am mobra mica si ii incetinesc pe baieti).

Hai sa va arat ce puturosi sinteti la intoarcere ........ daca nu incetineam, filmam padurea, ca dupa voi m-ati fi lasat sa ajung eu primul in calvarul care se cheama Bucuresti ..... ce baieti buni sinteti! :crack: http://we.tl/Evg5qNPZK1

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...