Sari la conținut

Mortal Arad :(


xsebi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pe Opinia Timisoarei,avea B si alte categorii,daca gresesc ei gresesc si eu in afirmatie ,dar pozitiia lui la impact dupa imagini nu explica ce cauta acolo


» Post actualizat in 19 Apr 2015 15:15

Daca fac confuzie ,scuze,oricum pacat de viata unui om chiar daca greseste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Beny Focoș a derapat pe banda de intrare pe autostradă", se mai numeste si banda de accelerare. Accelerare, accelerare, dar...

Pacat de tineretea lui, Dzeu sa-l ierte!

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Beny Focoș a derapat pe banda de intrare pe autostradă", se mai numeste si banda de accelerare. Accelerare, accelerare, dar...

Pare rampa aia de acces pt. autostrada... sau cum i-o zice, cu 1 banda pe sens, parca nu e banda de accelerare. Ce sa zic si eu...recomand purtarea echipamentului (in adidasi pe autostrada eu cred ca ma simteam ciudat) si grija mare. Pt. un moment de nebunie si adrenalina, a crapat, in loc sa fie un pic responsabil si sa invarta roata calm ca baietii astia: /index.php?/topic/725503-bucuresti-elena-bg-bucuresti-18042015/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt pasionat de camioane dar nu ma urc la volanul unuia(am A si B)desi as vrea sa fiu cateodata mai ales in intersectiile unde eu am prioritate,cunoasteti toti motociclistii senzatia cand un conservar iti taie calea.Revin la idee,pacat de tineretea omului, dar daca nu ai permis nu te urci sa conduci indiferent cat de PASIONAT esti de motociclete si ai vrea sa ti se spuna motociclist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi al 3 lea accident anul asta in zona arad-timisoara in care au fost implicate persoane fara permis categoria A.

2 dintre ei s-au stins.

 

ce naiba se intampla acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Domnule, cand eu acum cateva zile am facut cateva afirmatii referitoare la ceva de genul, nu a picat cu tronc nimanui! Cand i-am spus unui coleg ca in cazul unui accident in care n as avea nicio vina si ca prima data m as uita la masina si nu la motociclist, mi a sarit tot motociclismul.ro in cap si pe spate ! Am spus ceea ce am spus asumandu mi toate riscurile, fiind dispus si la critici si la injuraturi. problema este urmatoarea, ca stiu cu ce se mananca motoretele pe aici, cum sunt conduse, cum sunt intretinute si cel mai important, ca majoritatea se cred reisari frate, dar chiar asa? Cunosc cateva persoane care nu au A'ul si au ss' uri, unele din ele f puternice :|. Apoi ne miram ca se întâmpla ceea ce se intampla? Eu nu ma mai mir fratilor, adica e cam greu sa ma mai mire ceva in lumea asta moto..si asa mica...si mai e cum e :|.

Bineînțeles, nu fac referire la nimeni , sunt fel si fel de oameni peste tot.

Dar stati, inca e frig, mai ales seara. nu stiu ce o fii cand vine caldura :|.

On:Pacat de baiatul acesta, imi pare rau .. :(

Timisoara a ajuns un oras fruntas din pacate, la statistici negative..ma rog, aceasta zona, tm-ar. Mie sincer nu mi e tot una cand ii vad.

Dar nu mi mai bat capul, e ultima data cand postez pe asemenea topicuri !

ar fi al 3 lea accident anul asta in zona arad-timisoara in care au fost implicate persoane fara permis categoria A.

2 dintre ei s-au stins.

 

ce naiba se intampla acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite aici comentariu de om dement in articolul cu accidentul :

 

'' Eu spune:

I-ti multumim din suflet mai Beni pentru ficat,rinichi….multumim draga donator.O sa facem un drop din ele.''

 

in ce tara traim frate....la o saptamana de la Inviere....si cand te mai gandesti ca acolo scrie :

 

'' Redacția Special Arad își rezervă dreptul de a selecta și a modera comentariile în funcție de relevanța lor față de subiect. Comentariile care nu fac referire la subiectul prezentat nu vor fi aprobate. De asemenea, răspunderea juridică aparține autorului comentariului.''

 

Cred ca Redactia Special Arad sta cu degetul ba in c.r, ba in gura...si sper ca cei din familia lui nu au vazut mitocania scrisa de un retardat.

 

Condoleante familiei !

Editat de LOKI_46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu avea permis A,nu era motociclist,sunteti de alta parere?

Am vorbit la telefon mai devreme cu tatal meu, care mi-a zis ca a murit un motociclist, vazuse la stiri.

Ma deranjeaza foarte mult cand aud de astfel de evenimente ca fiind cauzate de motociclisti.

Cine nu are A-ul sau subcategoriile ei, nu este motociclist.

Parintii motociclistilor cand vad in media astfel de stiri, sunt foarte ingrijorati!

Foamea de senzational a mass-mediei si a oilor credule creeaza o imagine inspaimantatoare in constiinta colectiva cu privire la pasiunea mersului pe doua roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...