Sari la conținut

Devetashka pestera, o noua reusita


Contabil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare asa de rau ca unele constructii sunt lasate sa se degradeze!!!

daca o aveau austriecii sa vezi ce bani faceau de pe urma ei

post-2209-0-58835700-1431902074_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas cu impresia ca ne intilnim pe centura si mergem amindoi la locul de plecare, daca este ok pentru tine asa.


» Post actualizat in 18 May 2015 10:54

Reamintesc participantilor ca ora de intilnire este 8 am in locul http://distanta.ro/bucuresti/44.362872,26.087112 (adica primul Petrom pe partea dreapta la intrarea in Jilava dinspre Bucuresti), plecarea este de dorit pina in ora 8.30 in functie doar de Catalin care vine din Buzau. Viteza de mers pe autostrada este de 135-137 km/h.


» Post actualizat in 18 May 2015 11:23

Data : miercuri 20.05.2015 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas cu impresia ca ne intilnim pe centura si mergem amindoi la locul de plecare, daca este ok pentru tine asa.

» Post actualizat in 18 May 2015 10:54

Reamintesc participantilor ca ora de intilnire este 8 am in locul http://distanta.ro/bucuresti/44.362872,26.087112 (adica primul Petrom pe partea dreapta la intrarea in Jilava dinspre Bucuresti), plecarea este de dorit pina in ora 8.30 in functie doar de Catalin care vine din Buzau. Viteza de mers pe autostrada este de 135-137 km/h.

E ok pe centura asa cum zici .la 7.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care autostrada???

Aceea pentru incepatorii de 2-3 zile care ar dori sa vina cu noi ....... hai ca ne pierdem in amanunte!

» Post actualizat in 18 May 2015 20:03

PS. Sa nu uitati actele -colegii mai tineri, ci/bi, talonul si asigurarea.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! As vrea sa vin si eu daca se mai dau bilete.

Puteti pune o harta cu traseul? (link, nu poza), eventual sa precizati unde va veti opri (in caz ca cineva merge mai tare/incet; pentru regrupare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai s-a discutat de viteza de deplasare si ar cam trebui sa mergem grupati ca asa se face la iesirile de gen.Topicul are cam toate informatiile necesare,ramane sa vedem pe ce ruta ne intoarcem in functie de timp.

Hai nu o mai gandi prea mult ca ne-om descurca noi ca suntem baieti mari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e al 2-lea sezon al meu. 140 km/h pe un drum non-autostrada mi se pare mult, nu as vrea sa fortez nota, mai ales ca in Bulgaria am mers pe niste drumuri care erau ca in palma si deodata cratere de ziceai ca a explodat o bomba. Ca eu merg cu 110-120 (sau cat o fi in functie de drum) sigur va ajung din urma cat stati sa bagati o tigara. De asta eram curios daca aveti anumte locuri unde va opriti mai mult. Decat sa ma fortez si sa fac prostii mergand in ritmul vostru prefer sa merg putin in spate :)

Oricum, ma mai gandesc... Parca veneau si niste incepatori?! Si ei se baga la 140?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu pui la inima, cei pe care-i cunosc si cu care am vorbit (4) nu sint fumatori ... eu m-am lasat in octombrie (cred) 2014 dupa ce am fumat un 4x4 cu motor de rezerva la el, viteza solicitata are un scop bine calculat atit din cauza plimbarii nu chiar scurta, cit si a orei de intoarcere. Cu alta ocazie are sa-mi faca placere sa merg si cu 80/100 n-ar fi prima oara si binenteles nici ultima. :)

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha,ha ...... pe linga astea, ca am spalat cagulele si un rucsac mai micut (sper sa se usuce pina miine), m-am uitat si pe vreme - este ok pe RO/BG, avem noroc. Nu uita sa ai la tine si ceva cash de 30-40 leva .... daca ne ramin acum - ii cheltuim noi altadata. :D

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha,ha ...... pe linga astea, ca am spalat cagulele si un rucsac mai micut (sper sa se usuce pina miine), m-am uitat si pe vreme - este ok pe RO/BG, avem noroc. Nu uita sa ai la tine si ceva cash de 30-40 leva .... daca ne ramin acum - ii cheltuim noi altadata. :D

Am inteles de la Dox ca cel mai bun schimb e in vama. In rest card is ...queen? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la pestera nu cred ca gasesti vreo CRAPATURA sa ti dea leva daca intra cardul.....

eu o sa schimb in giratoriu imediat dupa vama

08.15 la benzinarie pe dreapta jilava

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...