Sari la conținut

Devetashka pestera, o noua reusita


Contabil
 Share

Postări Recomandate

Eu m-as baga, dar am mobra mica si va tin din mers ...... mai mult de 150-160km/h nu trage saraca.


» Post actualizat in 21 May 2015 14:48

PS. Ma miram eu sa nu fie un drum pina acolo ........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

genul meu de MOTOCICLIST....

FIE VREMEA CAT DE NASPA

EU IMI VAD DE DRUM CU GASCA!!!!!

 

S-a uitat si sotia, artista familiei si mi-a explicat de ce-mi place asa de mult, acum stiu ..... si rezolutia-i buna. Bravo! o treaba bine facuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cancanuri la greu pe marginea santului ..... nu mere publice (tufisuri, dute-n "puii mei", etc.), au o alta dimensiune - mai traditionale, astea merg pe stik, in rest vrei sa te vezi pe viraje? eu nu ma mai suport filmat. :crack:

 

PS. Si cum tu ai fost vedeta la astea ..... numai tie iti pot da materialul .... nu ca ar fi o trecere pe rosu, dar asa consider eu ca-i ok, eu sint bercenar daca ma-ntelegi.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns.....Felicitari baieti..... Nu mai pot....pe maine» Post actualizat in 21 May 2015 05:33Neata lume....a facut toata lumea pipi???

azi cred ca ai fost cam sifonat la munca

» Post actualizat in 21 May 2015 21:49

si cam toate pozele mele.....

faine tare pozele. pacat ca sunt cam prins la munca, altfel ma bagam si eu.

concluzie: faina tare tura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tari

vezi ca ai pata pe lentile si e pacat ......

 

ARCUL DE TRIUNF " din muntii bulgariei.....

Da man ... si mi-a zis Marian ca am o pata dar am uitat acolo s-o sterg...am sters-o acasa ....

zici ca drumul pana sus la OZN se poate face pe motoare ... chiar si cu a mea? ca ma mai bag o data

Editat de catalin10
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cantabil man

cat de mare sa fie stick si unde sa l aduc

vedete suntem toti ca doar furam 7 pitici la OZN...

 

catalin10

pe google maps arata drum si nu pare forestier iar pe unde te am tot bagat la tura asta nu mi fa griji ca nu poti ajunge pana sus

 

cand o reeditam......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun asa..... atunci reeditam ,dar doleanta mea este sa nu fie in week end, si cat despre vreme , citez din tine " fie vremea cat de naspa, eu imi vad de drum cu gasca".

si sa vina si Robert , auzi Roberte ..sa vii omule, ca tare imi mai place cum lumineaza drumul utilajele alea de BMW-uri

Editat de catalin10
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cantabil man

cat de mare sa fie stick si unde sa l aduc

vedete suntem toti ca doar furam 7 pitici la OZN...

 

 

14,7 gigi cu totul, depinde de ce vrei - am filmat din Byala pina am terminat cu serpentinele la dus - 3-3.5h n-am telecomanda la camera de aia am filmat cancanurile de pe margine - pur si simplu o uit deschisa. Pot sa le pun pe un stik - si vi tu cu laptop, sau vi tu cu laptop si eu cu stik-ul :crack: Glumesc ..... spune cu ce poti veni tu care sa tina 15 gigi, dureaza 3-5 min. copierea. Vezi ca ti-am cerut si eu pe PM sa-mi trimiti si mie montajul tau ...... si inca ploua (al tau nu-i mare). Spune o ora diferita de 11-12 ,o locatie prin centru si se rezolva.

» Post actualizat in 22 May 2015 07:18

Mie o singura poza mi-a iesit cat de cat normal (asta ca doveda ca am fost si eu acolo):

Una dar buna, ar fi fost cazul de o setare la aparate cu o expunere mai mica ..... dar cine are rabdare? Dam navala ca turcii la bulgari ......

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu prefer in timpul saptamanii (is inversul motociclistului de weekend, pot numara pe degete iesirile in weekend dintr-un an). Doar ca nu am habar de program decat din scurt, de obicei. C-asa-i la freelancer-eala...

 

Pe google maps exista si niste poze ale drumului - e ok, doar ca apare o bariera care ar trebui ocolita pe iarba. Iar daca o sa va placa iarba, va invit la pascut data viitoare.

 

post-53322-0-51926200-1432286940_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate ajunge cu orice tip de motor pana sus la Buzludzha de jos dupa ce treci de torte cand vii dinspre Gabrovo e un drumeag care face usor stanga, pe ala se ajunge pana sus, cine are motor mai usurel de teren poate sa o ia si de-a dreptul pe gazon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14,7 gigi cu totul, depinde de ce vrei - am filmat din Byala pina am terminat cu serpentinele la dus - 3-3.5h n-am telecomanda la camera de aia am filmat cancanurile de pe margine - pur si simplu o uit deschisa. Pot sa le pun pe un stik - si vi tu cu laptop, sau vi tu cu laptop si eu cu stik-ul :crack: Glumesc ..... spune cu ce poti veni tu care sa tina 15 gigi, dureaza 3-5 min. copierea. Vezi ca ti-am cerut si eu pe PM sa-mi trimiti si mie montajul tau ...... si inca ploua (al tau nu-i mare). Spune o ora diferita de 11-12 ,o locatie prin centru si se rezolva.

» Post actualizat in 22 May 2015 07:18

 

Una dar buna, ar fi fost cazul de o setare la aparate cu o expunere mai mica ..... dar cine are rabdare? Dam navala ca turcii la bulgari ......

bai sa moara bibi ....o gluma' nu ai ratat prin parcari....!!!!!

deci cu tine trebuie sa ma cenzurez rau de tot ca uiti camera pe REC.....

multam de imagini .....

 

 

cum sa reduci consumul de combustibil in depasire....?

dai din maini si iti iei zborul !!!!!

clar, data viitoare trebuie sa ma ridic de la sol in depasire

 

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat mai mult la opriri si mi-a placut spontaneitatea fiecaruia, micile poante cu doza restectiva de bun simt, nu mi-a parut rau ca am uitat camera deschisa - dar pe viitor ma voi dota cu o telecomanda la ea ...... ce frumos ar fi fost de prins drumul prin ceata pe munte in loc de liniutele de pe cimp.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin, data viitoare fac pe naiba in 4 si vin si eu. Asta ca tot am inteles ca oricine se tine de grup si nu incurca este binevenit. Bag camera la incarcat de pe acum. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat mai mult la opriri si mi-a placut spontaneitatea fiecaruia, micile poante cu doza restectiva de bun simt, nu mi-a parut rau ca am uitat camera deschisa - dar pe viitor ma voi dota cu o telecomanda la ea ...... ce frumos ar fi fost de prins drumul prin ceata pe munte in loc de liniutele de pe cimp.

ce povesteam noi intr o parcare..... ca o sa incepi sa tai bilete si vor fi ture CU CASA INCHISA!!!!!

iacata'......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce povesteam noi intr o parcare.....

Azi a venit frate-miu pe la mine sa se mai bage un pic in seama cu fosta mea (CBR 125R 4 timpi), dupa ce-am scos mizeria din rezervor si am bagat benzol proaspat - i-am explicat ca nu poate sa schimbe vitezele cu pedala de frina (pur si simplu nu merge). La prima excursie a ta ..... il trimit impreuna cu un alt coleg de acelasi nivel (nu mai multi ca fac gasca separata). :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi a venit frate-miu pe la mine sa se mai bage un pic in seama cu fosta mea (CBR 125R 4 timpi), dupa ce-am scos mizeria din rezervor si am bagat benzol proaspat - i-am explicat ca nu poate sa schimbe vitezele cu pedala de frina (pur si simplu nu merge). La prima excursie a ta ..... il trimit impreuna cu un alt coleg de acelasi nivel (nu mai multi ca fac gasca separata). :crack:

apai' daca TURA me' ati pus o!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor motociclisti participanti la aceasta minunata plimbare ... se duce topicul pe pagina a II a. ce facem?

propune cineva o data pt reeditarea ei ?.pana sus la OZN zic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...