Sari la conținut

Devetashka pestera, o noua reusita


Contabil
 Share

Postări Recomandate

v-am trimis PM cu pozele (sper ca n-am omis pe nimeni), filmele mai dureaza.

Sa revenim la subiectul emisiunii, cateva frameuri in miscare

web-1.jpg web-2.jpg web-3.jpg

 

web-4.jpg web 5.jpg web-6.jpg

 

ce tare se vede.... bravo man

 

ps. data viitoare trecem pe BERE SI RAGHIU.... gata ti ai facut botezul, ai baut AYRAN ai alergat pe curbe.....

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu'nteleg ce cautati voi pe aici neam! ....n-aveti voi chestiile acelea reusite ale voastre? ...... nu sinteti voi "cineva", nu va mai amestecati mai fratilor cu "bobocei" ca noi. :) Cel mai bine ar fi sa va intelegeti intre voi ... daca puteti.

» Post actualizat in 04 Oct 2015 14:57

PS. Care-i om, este si pe gsa si pe kawa, etc. "Dumnezei" avem cei ce avem, care n-au ..... n-au nevoie.

Ianchimeeee. ziceai tu ca te insori si te apuci de facut copii. dar inainte ziceai ca predai stafeta la unii si mai si decat tine. io'te ti-i . mici si puternici. si intelepti.

ti -ai tras gasca,da ? bine mai, asa i de de l a o vreme, cand ai nevoie de apaudaci :)

 

@conta - take it easy, tinerete, ca viata i scurta.

bucura-te de soare, plimbare, si lasa chestiile pe care (inca) nu le intelegi.

io ma bucuram sa vad oameni cunoscuti si mai glumeam cu ei, tu le-ai cam luat personal,. sa fie cu sanatate si Doamne ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, io mi's linistit, asa de felul meu,. stiu eu ca esti modest, deh, lasati :)

vezi ca si luv'u ti'a pus cantecel, nu te supara. nu vezi ce te apara "gasca",sa ne fie cu iertaciune ca te am suparat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tare se vede.... bravo man

 

ps. data viitoare trecem pe BERE SI RAGHIU.... gata ti ai facut botezul, ai baut AYRAN ai alergat pe curbe.....

 

imi trebuie un motor ceva mai puternic pentru astfel de ture (sper sa reusesc ceva in acest sens). E bine ca ne-am incadrat in timp si am ajuns pe lumina. Mi-a placut ca s-a plecat de dimineata , fara lalaiala inutila.

Multumesc ca m-ati asteptat pentru regrupare.

 

@ Fox nu e vorba de nici o stafeta, poate de vreo legatura de verdeata. Si nu i s-a luat ci i s-a dat. Deci Ianachim te rog sa preiei legatura :)

 

@ Grupul 2 o poza ceva cu pestera? Aveti legatura...

Editat de Kalashnikov545
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa pun si eu cateva poze. Numarului de PH i-a placut atat de mult in Bulgaria ca a ramas pe acolo. Acesta a fost incidentul pentru care doua motoare s-au intors sa-l caute ... acu-n caru' cu fan. Am vrut sa fim cu constiinta impacata ca l-am cautat.

Tura a fost minunata, vreme faina, temperature corecta, despre gasca ce sa mai vorbim. Am ajuns in Buc. pe la 21 si un pic (noi astia doi).

post-72648-0-19884000-1444065791_thumb.jpg

post-72648-0-49495200-1444066287_thumb.jpg

post-72648-0-88636600-1444066384_thumb.jpg

post-72648-0-55861600-1444066417_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa pun si eu cateva poze. Numarului de PH i-a placut atat de mult in Bulgaria ca a ramas pe acolo. Acesta a fost incidentul pentru care doua motoare s-au intors sa-l caute ... acu-n caru' cu fan. Am vrut sa fim cu constiinta impacata ca l-am cautat.

Tura a fost minunata, vreme faina, temperature corecta, despre gasca ce sa mai vorbim. Am ajuns in Buc. pe la 21 si un pic (noi astia doi).

 

Multumesc pentru ajutor si sprijin! Astazi am rezolvat si cu numarul de inmatriculare:d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu gasca te duci oriunde ..... chiar daca nu face. Frumos timp ati prins si voi, frumoase pozele, cam asta conteaza!

Corect!

 

Daca va mai trebui sa plec la pestera inca o data, inconjurat de oameni deosebiti, da, ma voi duce fara ezitare. :)

 

A fost o experienta, nu mai fusesem acolo. Probabil ca, special pentru pestera nu ma mai voi duce vreodata... Dar a fost pentru plimbare...si pentru ca nu mai fusesem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu la Ozn am mai fost in trecut(cu masina) mi-a placut privelistea...dar am eu asa un dinte impotriva constructiilor comuniste imense si inutile, construite opulent cu oameni infometati... :)

Asa ca nici Ozn-ul nu ma impresioneaza prea tare. Dar cand e vb de plimbare, cu placere...Il vad si pe ala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca majoritatea am fost profund impresionati de ironia istoriei, nu de contructie (in sens "pozitiv", cu dorinta de replicare). E drept ca eu am prins binisor vremea impuscatului - daca ar fi dupa mine, si maine as demola mizeria numita Casa poporului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...