Sari la conținut

cheia sambata


the Pig
 Share

Postări Recomandate

eu o sa merg o tura pe cheia, dus intors. care are chef sa vina ma gasiti la eterna si fascinanta benzinarie petrom de la miorita. ora 9-9 jumate ( sper sa avem asfalt uscat )...

 

nu sunt acceptati:

-cei fara echipament full, sau fara slidere la cizme si genunchi

-cei care nu merg cu genunchii pe jos

-cei care nu ating cu umarul pe jos

-cei face fac figuri pe motor

-tiganii

-ateii

-ungurii

-basarabenii

-cei cu motoare sub 600

-cei cu geci negre

-cei cu cercei in urechi

-tatuatii

-cei care injura

-cei care merg incet

-cei care merg tare

-cei cu mobre rosii

-cei cumobre nerge

-cei cu mobre gri ( aoleu si a mea e gri )...

-cei cu mobre sport

-cei cu mobre naked

-cei cu mobre touring

-motocilistii teribilisti

-etc... :crack:

 

...glumesc bineinteles. sunt acceptati toti care vor sa mearga la plimbare, fiecare face ce vrea pe mobra lui ca d-aia au murit oameni la revolutie. eu unul o sa merg mai incet pana incep curbele, nu de alta dar am nevoie de permis... iar pe curbe ma dau cat pot de tare. ne intrecem, ne asteptam, fiecare cum poate.

Editat de greierasul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru un drum virajat cu asfalt cat mai bun recomand rasnov-poiana brasov, nu se compara cu cheia. si am fost pe cheia anul asta in sambata mare, are zone cu cedari de fundatie, etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu zici nimic de fete =)))

 

aaaa, de fapt tu vrei sa mergi doar cu fete !

Apai fara fete...cheia e pustiu...

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma n-am apucat sa ies pe cheia anul asta...daca e asa oribil poate schimbam traseul...eu am chef de plimbare...( treaba cu circuitul e tentanta dar trebuie sa pun gume mai adecvate :) )..deci, ceva propuneri mai bune? poate oltenita, poate siriu...ceva ce o zi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista drumuri mai rele decat cheia. nu mi se pare ca e mult mai rau decat anul trecut.

intr-adevar in cateva ace de par s-au format gropi, insa se poate merge pe interior lejer. surparile de la baraj au fost dintotdeauna...

nu e de mers cu genunchiul pe jos, pentru ca nu mai e asfaltul ca in 2009, da' de aici pana la "e terminata" e cale lunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista drumuri mai rele decat cheia. nu mi se pare ca e mult mai rau decat anul trecut.

intr-adevar in cateva ace de par s-au format gropi, insa se poate merge pe interior lejer. surparile de la baraj au fost dintotdeauna...

nu e de mers cu genunchiul pe jos, pentru ca nu mai e asfaltul ca in 2009, da' de aici pana la "e terminata" e cale lunga.

 

confirm! am fost acu 1 sapt juma...cel mai nasol e intre cheia si valeni (asfalt lasat care-ti da la ficati), restul e ok cu cateva exceptii in acele de par intre cheia si sacele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...