Sari la conținut

Itp moto bacau


SorinCbr900rr
 Share

Postări Recomandate

Eu am incercat sa fac ITP-ul in Letea Veche,dar personajul de acolo a avut un comportament absolut deplasat fata de mine, ceea ce m-a deranjat si am plecat si am facut ITP-ul la Piatra Neamt. Acolo am dat peste un motociclist adevarat, super de treaba, super civilizat. Recomand! Incomparabil fata de personajul din Bacau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bai fratilor, de ce va feriti de R.A.R.?

acolo se face verificare pe bune, vedeti si voi cum va merg franele, in ce procent , apoi daca aveti up-grade-uri, puneti originalele pt I.T.P. si reveniti dupa...

asta a fost alegerea mea

m-am suparat pe nea Jalba ca la o masina mi-a luat spaga, foarte flex,i-am inmanat o suta de lei, fara sa schiteze macar gestul de "mersic!"( pretul era de 80 lei) in conditiile in care auto era in mintile ei, noi cica am fi prieteni...iar cu glumele lui sa ma mai lase. oricum o sa i-o spun pe sleau cand o sa ma vad cu el, atunci eram prea enervat.

si ca sa stiti: la R,A.R. PRETUL E DE 108 LEI IAR LA jalba E 100 LEI, EEEEI, CUM E?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, de ce va feriti de R.A.R.?

acolo se face verificare pe bune, vedeti si voi cum va merg franele, in ce procent , apoi daca aveti up-grade-uri, puneti originalele pt I.T.P. si reveniti dupa...

asta a fost alegerea mea

m-am suparat pe nea Jalba ca la o masina mi-a luat spaga, foarte flex,i-am inmanat o suta de lei, fara sa schiteze macar gestul de "mersic!"( pretul era de 80 lei) in conditiile in care auto era in mintile ei, noi cica am fi prieteni...iar cu glumele lui sa ma mai lase. oricum o sa i-o spun pe sleau cand o sa ma vad cu el, atunci eram prea enervat.

si ca sa stiti: la R,A.R. PRETUL E DE 108 LEI IAR LA jalba E 100 LEI, EEEEI, CUM E?

adevarul asta e... daca moto e in mitile ei si aveti tobele originale in caz ca sunt schimbate cel mai bine e la rar. si de acum doar acolo, am fost acum la inscris si au facut itp ul si baietii au fost foarte ok.. nici nu au vrut sa puna mana pe moto ei, m-au pus me mine sa il mut mai in fata sa il duc pe banc. Credeam ca doar eu am fost "iritat" de itp-ul din Letea dar vad ca suntem mai multi....

Editat de NeoZealot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate duceti-va RAR la ITP si pun pariu daca va verifica adancimea la rizurile de pe anvelope nu treceti nici unul verificarea,asa ca ii mai simplu sa aruncati cu noroi intr-un om care ne ajuta pe plan local in vremurile astea de doi lei si grele decat sa-i multumiti. Eu am facut 2 verificari intr-o zi si nu am avut probleme cu omul de acolo care s-a dovedit a fi de un caracter remarcabil atat ca om cat si ca motociclist si pe care il stimez. Daca va convine sau nu nu ma intereseaza parearea voastra de comentatori sportivi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa pun frana ? Se cenzureaza comentariul meu la subiect, ca am "curajul" sa apar un om care ajuta comunitatea noastra de motociclisti ?. Hai sa intrebam asa de curiozitate si daca pot sa posteze cati mai multi motociclisti din Bacau, cati au fost la RAR sa-si faca verificarea ITP si care au fost in alta parte si atunci sa vedem cum atatrna balanta.


» Post actualizat in 24 Oct 2015 19:46

Si cu asta.....nu mai comentez pe acest subiect ca nu merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ajuta pe unii nu inseamna ca ii ajuta pe toti. si daca unii nu ar lua itp ul din cauza cauciucurilor nu inseamna ca nu ar lua nimeni. si da tocmai ce am facut itp ul la rar acum 3 luni. si daca ar fi om cu toata lumea nu ar trebui "aparat" de nimeni pentru ca nimeni nu ar avea nimic de reprosat.

Editat de NeoZealot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat itp ul la rar cu tobele stoc cum de altfel face multa lume. si cand am mers la alt itp decat la rar am mers tot cu moto in regula, nu am mers niciodata undeva cu ideea de a da spaga ori de a lua pe aiurea, ideea era doar de a nu sta la coada, dar acum merge cu programare. si da asa e fiecare merge unde vrea dar nu eu am inceput ci se vrea sa ia apararea unui om pentru ca noi cativa avem alta parere. cum unii au dreptul sa spuna din punctul lor de vedere ca e ok si eu am dreptul din punctul meu de vedere si dupa experienta avuta acolo sa spun ca nu e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca e cel mai usor, dar cel mai bine e sa fie toate in regula si fara spaga :D cel putin asta e parerea mea si asa o sa ramana. si cred ca e si cel mai sigur ca il iei pentru ca daca te duci cu ideea de spaga si nu se poate ... o fi un control ceva fix atunci, pleci cu coada intre picioare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...