Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alex, n-ai primit pm-ul de la mine? am nevoie urgenta de cele doua dungi laterale mari de pe carena, le-am stricat pe alea pe care mi le-ai trimis....... doar lateralele de pe carene

si data viitoare exprimate mai literar, mobra de care ai tras..... nu pe care ai tras-o.... la noi inseamna cu totul si cu totul altceva :o

frumoase pozele, oricum

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True, true.

Robert, mari sanse ca luni si marti sa fiu in Covasna si Harghita iar miercuri, joi si vineri sa fiu in Brasov. Te sunt si-ti dau de veste. :D

 

 

Hai c-a venit primavara si la noi. Au fost 17 grade la un moment dat la Bistrita. Ne-am bucurat si noi de ele. :o

post-28093-1267116022_thumb.jpg

post-28093-1267116086_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True, true.

Robert, mari sanse ca luni si marti sa fiu in Covasna si Harghita iar miercuri, joi si vineri sa fiu in Brasov. Te sunt si-ti dau de veste. :D

 

 

Hai c-a venit primavara si la noi. Au fost 17 grade la un moment dat la Bistrita. Ne-am bucurat si noi de ele. :o

 

Super tare ! Iar mi-am amintit ca anu trecut pe vremea asta aveam 2000+ km facuti iar anu asta am 2km facuti in jurul garajului saptamana trecuta. Urata iarna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si un calduros :D pentru cei care au avut +17grade si s-au dat cu motoarele.......
Dope, acelasi calduros :) si pt tine. S-o iei si s-o porti sanatos, pe noua ta Waka. :o

 

:cheers:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True, true.

Robert, mari sanse ca luni si marti sa fiu in Covasna si Harghita iar miercuri, joi si vineri sa fiu in Brasov. Te sunt si-ti dau de veste. :D

 

 

Hai c-a venit primavara si la noi. Au fost 17 grade la un moment dat la Bistrita. Ne-am bucurat si noi de ele. :o

 

 

Si pe la Bucuresti cand?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu baba nu pot veni, nu pot sa apar la clienti in costum si pe baba. :cheers: .

Dar relax, ca pun casca in portbagaj. Intram la Romana cu genunchiu' pe jos, amandoi pe "Frigider". :D

 

La Romana cu genunchiu jos pe o roata... :o V2-ul asta are prostul obicei de a ridica nasu' cu pasager :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

Mesaj completat

Dope, acelasi calduros :D si pt tine. S-o iei si s-o porti sanatos, pe noua ta Waka. :o

 

:)

stai linistit ca mai am un 954 in garaj... Waka am luat-o sa mai pot exersa meseria de mecanic......

azi am vazut primul motor in oras, au fost deja 3grade, ce mai, e vara aici....

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True, true.

Robert, mari sanse ca luni si marti sa fiu in Covasna si Harghita iar miercuri, joi si vineri sa fiu in Brasov. Te sunt si-ti dau de veste. :P

 

 

Hai c-a venit primavara si la noi. Au fost 17 grade la un moment dat la Bistrita. Ne-am bucurat si noi de ele. :rolleyes:

 

sal Nicu, din pacate sunt in Bucuresti in timpu' saptamanii.. eventual o sa merg vineri la Bv si daca mai esti, iesim sa bem un ceai si sa vorbim despre carti :(

Mesaj completat

am de vanzare un amortizor the ghidon pt 929, daca este cineva interesat, uitati linkul:

 

/index.php?showtopic=488529

Editat de Roberte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost luni si marti pe Toplita, Gheorgheni, Miercurea-Ciuc, Sf-Gheorghe.

Nu este acum zapada la Busteni, cat e la M-Ciuc. :crack: Nu stiu cum de s-au incumetat vreo doi cu motoare de viteza sa iasa pe vremea aia... :nono: Mai-mai sa dau circumstante atenuante pentru frustrarile "motociclistilor" din zona. Nici tu drumuri ca lumea, nici nu se iveste primavara... :haha:

 

 

 

sal Nicu, din pacate sunt in Bucuresti in timpu' saptamanii.. eventual o sa merg vineri la Bv si daca mai esti, iesim sa bem un ceai si sa vorbim despre carti :laugh:
Pana vineri dimineata sunt in zona, dupa care plec. Trebuie sa ma intalesc in Sighisoara cu un client. Dar stai linistit, de acum o s-o dau aproape in fiecare luna pe aici.

 

Hellicks, vineri dupa-masa te stresez sa bem un ceai. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...