Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Sincer sa fiu, o singura data m-a oprit Politia cand eram pe motor si atunci eram cu prietena in spate. Deci, nicio secunda nu mi-a trecut prin cap sa-i alerg. :moron:

Daca o sa calc pe bec si o sa fiu sigur pe motor... :moron:

 

In schimb, a trecut fratele mai mic pe langa radar (prins din fata) la 200+. N-au apucat baietii sa se dea jos din masina sa-l opreasca. :P

 

io asa am patit acu' 3 luni (de atunci nici nu mai am carnet); eram cu prietena si cu tank bag-ul dupa mine si am decis sa nu fug.

de acum incolo mai opreste bunica... ma mai prind doar cu elicoptere si baraje :scratch: (evident, fug numai daca sunt singur)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SD6 nici nu se pune in discutie sa-i alergi cand e cineva cu tine, si la fel daca nu iti cunosti tricicleta....(nu e cazul tau...ca tu o stii f bine)..
Vroaim sa spun siNgur pe motor. :moron: Nu pretind ca-mi cunosc perfect motorul, doar ca experienta vine odata cu km pe care-i parcurgem. Si eu am doar vreo 15.000 facuti. :P

 

 

Sa vezi ce misto e cu SM, sa faci dreapta peste stratu' de flori...
:moron:

 

 

 

io asa am patit acu' 3 luni (de atunci nici nu mai am carnet); eram cu prietena si cu tank bag-ul dupa mine si am decis sa nu fug.

de acum incolo mai opreste bunica... ma mai prind doar cu elicoptere si baraje :scratch: (evident, fug numai daca sunt singur)

Nasol... Puteai face contestatie si te mai dadeai pana acum, ce-a venit frigul. :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CA TOT E SEZON DE POZE......
Mandra sta ea acolo... :laugh:

 

 

StauDE6... zimi si mie, tu la motoreta ta, ai pe fata roata de fabrica, adica dim, mai mica , decat aia pe spate, sau nu stiu io bine, parca asa e, la modelul tau si al meu, sunt asa,,,
Da, roata noastra pe fata e mai mica. De aceea suntem mai limitati cand e sa ne alegem seturile de gume pt ele. :laugh: Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello iar, :laugh:

 

ma tot gandesc de ceva timp ,cum sa vopsesc mobra cand va fi gata, , cateva lucruri le stiu sigur, jantele vor fi albe, dar la carene nu stiu ce combinatie sa folosesc, vreau sa fie un rosu cu negru dar nu am gasit nici o combinatie care sa imi placa, am tot stat pe bikepics, dar nu ma tentat nimic,daca aveti ceva poze mai date draq, va rog sa ma ajutati,,ca vreau sa iasa ceva , ceva :laugh:

RespecT

Mesaj completat

Daca nu gasesc nimic sa imi placa, o sa o fac precum aia din poza care o am la profil, dar totusi as vrea ceva mai deosebit :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello iar, :laugh:

 

ma tot gandesc de ceva timp ,cum sa vopsesc mobra cand va fi gata, , cateva lucruri le stiu sigur, jantele vor fi albe, dar la carene nu stiu ce combinatie sa folosesc, vreau sa fie un rosu cu negru dar nu am gasit nici o combinatie care sa imi placa, am tot stat pe bikepics, dar nu ma tentat nimic,daca aveti ceva poze mai date draq, va rog sa ma ajutati,,ca vreau sa iasa ceva , ceva :laugh:

RespecT

Mesaj completat

Daca nu gasesc nimic sa imi placa, o sa o fac precum aia din poza care o am la profil, dar totusi as vrea ceva mai deosebit :huh:

 

UITE AICI CEVA SPECIAL.....ITI GARANTEZ CA E 100% REALA....ITI DAU SITUL PRODUCATORULUI DACA VREI...DAR E IN AMERICA...2000 DE DOLARI SA O PREPARE...

IO MA GANDEAM LA UN AUTOCOLANT...ba batea si pe mine gandul..

 

 

post-20069-1260911803_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un marker pe care l-am luat de la RTC (parca), dar ar trebui sa se gaseasca si prin librarii. Inclin sa cred ca e cu vopsea, daca-l scuturi se aud bilutele in interior.

 

 

se numeste CORECTOR :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se numeste CORECTOR :laugh:
Nope, nu e corectorul clasic (pasta care se da peste stilou/pix). E ca o carioca/marker, doar ca e cu vopsea (cred) alba. Te ajuta cand ai de scris pe suprafetele negre, unde nu s-ar vedea marker-ul negru clasic. Am cautat in librarii dar nu am gasit. Asa ca o sa incerc pe la RTC. :laugh: Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope, nu e corectorul clasic (pasta care se da peste stilou/pix). E ca o carioca/marker, doar ca e cu vopsea (cred) alba. Te ajuta cand ai de scris pe suprafetele negre, unde nu s-ar vedea marker-ul negru clasic. Am cautat in librarii dar nu am gasit. Asa ca o sa incerc pe la RTC. :laugh:

 

uite ce am gasit eu pe net...dar nu seamana cu cel din poza..

 

http://www.proffice-experience.ro/Produs/P...D7900/index.asp?

 

sau

 

http://www.proffice-experience.ro/Produs/P...D7910/index.asp?

 

sau

 

http://www.proffice-experience.ro/Produs/P...D7500/index.asp?

 

 

daca nu ne ajuta cu un nume...marca ceva....:laugh:

Mesaj completat

cred ca cel ''750'' este...sau seamana cel mai mult cu cel din poza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloooo ma ajuta si pe mine vreun posesor de Honda cu ce am intrebat >? :D

 

cauta si tu ceva pagini mai in urma ca s a discutat de vre o 3 ori cred partea cu consumul....sc 33 consuma ceva pai putin decat sc44....pt detalii uite te si tu in urma...difera mult si de stilu de condus...accelerari bruste,...drum intins,...oras...

un giurgiu-constanta...cu sc 44 vit maxima 200....media pe autostrada undeva 170....mi a luat 7.3...si era sa raman fara benzina pe autostrada..desii facusem plinu la intrare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man,, io intrebasem de culoare :laugh: nu esti deloc atent :D

 

 

aaa...scuze scuze :D am crezut ca e cel cu presiunea....hihi

 

ai vazut ca ti am pus o poza cu ceva deosebit....

si am mai vaz intr o seara la un baiat in bucuresti...o vopsea mai speciala...era un negru mat..cu niste ''bubmbulete'' asa....arata marfa rau...n am mai vazut asa ceva...

 

si cateva zeci de pagini mai in urma a mai pus cineva de pe forum niste poze...tot cu ceva mai special..o vopsea mai cidata...tot asa cu ceva gen ''umflaturi''...frumoasa rau....o revopsise...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu cumva sa vopsesti gentile albe, ca belesti pola cand trebuie sa le cureti :D
O sa aiba activitati conexe chiar daca o face Repsol. E singura parte ce-mi displace si mie, la broscuta portocalie. :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io vreau so fac ceva de genu rosu , dar un rosu mai inchis asa, cu negru,, si jantele albe, stiu, ca imi vor creea probleme la curatat, dar se vad frumos, cand sunt curate,,, :D

 

dar mai mult ca sigur am so fac precum cea din semnatura mea,, ca imi place cum vine pe ea,,

Editat de ATenT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...