Sari la conținut

Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK


Garcya

Postări Recomandate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Pai cum "sa-l ridic" ?

Si eu trebuie sa trimit curier pentru asta.

Da-mi niste dimensiuni ca sa fac o cotatie de pret si vedem daca gasesc mai ieftin ceva curier pentru tine, ca alta varianta nu ai oricum.

Abia acum am observat raspunsul.dimensiunea este 557x205x260mm

Nu este mare!

Dimensions - 557 x 205 x 160mm
Dimensions - 557 x 205 x 160mm

post-65634-0-14499100-1392891495_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la sfarsitul lui ianuarie am comandat ceva...ti`am scris si pe 10 si pe 12 februarie dar nu mi`ai raspuns desi imi apare ca ai citit mesajele...la telefon nu raspunzi - au trecut 3 saptamani si nu mi`ai spus nimic. ce am comandat nu era pt mine si imi bate omul obrazul acum

 

anul trecut erai mai promp in comunicare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am raspuns la mesajul ce l-ai trimis pe privat.

 

salut!

trimite-mi pm cu datele contului

din cele 2 linkuri de mai sus, il doresc pe cel de 60lire(pare mai intretinut si refa-mi te rog si calculul)

totodata,spune mi si un timp estimativ pana la intrarea in posesia lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la sfarsitul lui ianuarie am comandat ceva...ti`am scris si pe 10 si pe 12 februarie dar nu mi`ai raspuns desi imi apare ca ai citit mesajele...la telefon nu raspunzi - au trecut 3 saptamani si nu mi`ai spus nimic. ce am comandat nu era pt mine si imi bate omul obrazul acum

 

anul trecut erai mai promp in comunicare

Tot ce se poate SA NU FI VAZUT MESAJUL TAU.

Nu am obiceiul sa nu raspund la mail sau mesaj, daca chiar s-a intamplat imi cer scuze si sigur din greseala.

De raspuns in cursul saptamanii raspund tot timpul, la telefon, daca nu sun inapoi.

 

Despre ce anume era vorba ? trimite-mi mesaj privat data viitoare sau si mai usor, un mail.

Multumesc

 

 

Abia acum am observat raspunsul.dimensiunea este 557x205x260mm

Nu este mare!

Dimensions - 557 x 205 x 160mm
Dimensions - 557 x 205 x 160mm

Greutate ?!

 

salut!

trimite-mi pm cu datele contului

din cele 2 linkuri de mai sus, il doresc pe cel de 60lire(pare mai intretinut si refa-mi te rog si calculul)

totodata,spune mi si un timp estimativ pana la intrarea in posesia lor

LA cel de 60 lire este 16.5 lire shipping in uk si la celalalt este 12 lire shipping in uk.

Daca ramane cel cu 60 atunci: 490 lei

 

Banii poti aici :

 

ING Bank

Beneficiar Ferenczik Adrian

IBAN: RO89INGB0000999900766094

.

Reiffeisen Bank

Beneficiar Ferenczik Adrian

IBAN: RO34RZBR0000060011983840

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Abia acum am observat raspunsul.dimensiunea este 557x205x260mm

Nu este mare!

Dimensions - 557 x 205 x 160mm
Dimensions - 557 x 205 x 160mm

Greutate ?!

Greutatea era trecuta in primul post(o pagina in urma) adica 36 kg.Tot acolo ai si adresa!!!

Cel mai simplu ar fi sa comunici toate astea prin PM,astfel nu ai mai pierde sirul discutiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greutate ?!

Greutatea era trecuta in primul post(o pagina in urma) adica 36 kg.Tot acolo ai si adresa!!!

Cel mai simplu ar fi sa comunici toate astea prin PM,astfel nu ai mai pierde sirul discutiei!

23 lire costa sa trimit curierul sa ridice coletul sa il aduca la mine.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi-mi te rog pretul total,pana in Romania

23 lire curier in uk + 300 lei transport uk - resita + 63.75 LEI + TVA fancourier de la resita la tine.

Totalul tau in lei: 430 lei la mine iar curierul de la resita la tine il platesti direct la fancourier.

 

Ti-am facut comanda, sa-mi lasi adresa de livrare si nr de telefon pe mesaj privat. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pozele produsului care mi le-ai cerut

 

post-53440-0-60631400-1394085897_thumb.jpg post-53440-0-73199200-1394086034_thumb.jpg post-53440-0-87052900-1394086180_thumb.jpg

 

Asa cum ti-am spus , pe motocicleta mea si ambreiajul are rezervor, deoarece este hidraulic

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt interesat de 2 buc http://www.ebay.co.uk/itm/18W-6-LED-Flood-Work-Light-Lamp-Fog-Light-For-Jeep-SUV-Off-road-Truck-Waterproof-/400511222713?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d405443b9 cat m-ar costa pana la Cluj si care e dimensiunea produsului prima sau a doua? "Package size: 15.5*13.5*9cm / 6.1*5.3*3.6in"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt interesat de 2 buc http://www.ebay.co.uk/itm/18W-6-LED-Flood-Work-Light-Lamp-Fog-Light-For-Jeep-SUV-Off-road-Truck-Waterproof-/400511222713?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d405443b9 cat m-ar costa pana la Cluj si care e dimensiunea produsului prima sau a doua? "Package size: 15.5*13.5*9cm / 6.1*5.3*3.6in"

Salut,

 

Totalul de plata pana la tine este 210 lei.

Dimensiunea prima cu a doua sunt aceleasi, prima este in cm a doua in inch.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Totalul de plata pana la tine este 210 lei.

Dimensiunea prima cu a doua sunt aceleasi, prima este in cm a doua in inch.

Imi cer scuze m-am exprimat eu gresit....vroiam sa aflu dimensiunea proiectorului ca din "package size" eu cel putin inteleg dimensiunea ambalajului nu a produsului in sine....daca produsul e de 15x13x9 e prea mare pt ce am nevoie si daca gasesc altceva te anunt. mersi mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

70 lei total de plata, livrare in ro pe 25 si la tine in 2-3 zile dupaia cu posta romana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator changed the title to Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...