Sari la conținut

Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK


Garcya

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

In primul post linku nr 1 am vazut si eu ca nu merge dar am pus la coada inca unul care e valabil.

Am inteles, eu tot pe primul intram :)

 

Tot 85 lei, ca si al doilea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiat bun domnul Garcya. Am facut plata in avans. Obiectul comadat a ajuns fara probleme la mine in 10 zile. :cheers:

Multumesc si te mai astept!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau niste tricouri rockeagle.situl cred ca e unguresc.ma poti ajuta cumva.bineinteles contra cost.multumesc.

Da-mi link pe prv sa vad

 

90 lei total

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Www.rockeagle.hu. sunt la tricouri pe pagina 2 , patru tricouri cu mobre .la ce pret le aducuci pe toate?

Am verificat, nu trimit incoace, nici macar in UK deci nu am cum sa te ajut. Sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cumparat un troliu de pe ebay,troliu ce se afla in Ivybridge, Devon, PL21 9GB UK. Oamenii il pot trimite in uk cu 40 lire(are 36kg),dar nu vad rostul sa dau banii astia cam degeaba.poti sa-l ridici de acolo si aduce in Ro? cam cat m-ar costa tot deranjul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cumparat un troliu de pe ebay,troliu ce se afla in Ivybridge, Devon, PL21 9GB UK. Oamenii il pot trimite in uk cu 40 lire(are 36kg),dar nu vad rostul sa dau banii astia cam degeaba.poti sa-l ridici de acolo si aduce in Ro? cam cat m-ar costa tot deranjul?

Pai cum "sa-l ridic" ?

Si eu trebuie sa trimit curier pentru asta.

Da-mi niste dimensiuni ca sa fac o cotatie de pret si vedem daca gasesc mai ieftin ceva curier pentru tine, ca alta varianta nu ai oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

intrucat nu ma lasa sa incarc aici link-urile produselor pe care le vreau , mi-am permis sa-ti trimit un mesaj pe adresa de facebook.

ai acolo si link-uri.

 

as vrea sa te uiti sa-mi spui dac poti adduce si sa-mi faci un pret.

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

intrucat nu ma lasa sa incarc aici link-urile produselor pe care le vreau , mi-am permis sa-ti trimit un mesaj pe adresa de facebook.

ai acolo si link-uri.

 

as vrea sa te uiti sa-mi spui dac poti adduce si sa-mi faci un pret.

multumesc.

Desigur, ma uit acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi asta il iau

2. 675 pistonul

http://www.ebay.com/itm/Wiseco-Piston-95-00mm-13-5-1-Fits-Yamaha-YZ426F-2001-2002-/390766215617?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fits=Make%3AYamaha&hash=item5afb7b41c1&vxp=mtr

 

Si asta ai zis ca e plecat vanzatorul si asta daca e valabil .. la asta parca era 190.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&vxp=mtr&item=151231397655

 

915 Total .. o sa pun bani zilele astea . Mersi frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi asta il iau

2. 675 pistonul

http://www.ebay.com/itm/Wiseco-Piston-95-00mm-13-5-1-Fits-Yamaha-YZ426F-2001-2002-/390766215617?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fits=Make%3AYamaha&hash=item5afb7b41c1&vxp=mtr

 

Si asta ai zis ca e plecat vanzatorul si asta daca e valabil .. la asta parca era 190.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&vxp=mtr&item=151231397655

 

915 Total .. o sa pun bani zilele astea . Mersi frumos

Ok, da ala cu 190 este valabil, nu mai scrie ca-i plecat.

Ma anunti cand ai depus banii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...