Sari la conținut

Scurtare toba neprinsa cu nituri


theos_
 Share

Postări Recomandate

Toba shark scurtata de mine 14cm,scos silencer-ul si nituit inapoi.zgomot gros,puternic asa cum am vrut.pastrat siliconul original,sitele taite la aceeasi dimensiune si e ok.nu fae zgomote anormale.durata 40 de min maxim,costuri 16 lei un pistol de nituri si 5 lei niturile.

post-36094-0-32175100-1475702832_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toba shark scurtata de mine 14cm,scos silencer-ul si nituit inapoi.zgomot gros,puternic asa cum am vrut.pastrat siliconul original,sitele taite la aceeasi dimensiune si e ok.nu fae zgomote anormale.durata 40 de min maxim,costuri 16 lei un pistol de nituri si 5 lei niturile.

1. Ai facut o mare tiganie.

2. Fara prinderea aia pe scarita o sa iti sara toba in cateva luni, se foarfeca niturile. Tobele sport, alea de vin nituite, chiar si cu bratara ce le tine prinse de scara, vin prinse cu popnituri de inox.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Toba shark scurtata de mine 14cm,scos silencer-ul si nituit inapoi.zgomot gros,puternic asa cum am vrut.pastrat siliconul original,sitele taite la aceeasi dimensiune si e ok.nu fae zgomote anormale.durata 40 de min maxim,costuri 16 lei un pistol de nituri si 5 lei niturile.

Sunetul ca sunetul dar arata ca draku .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut un arrow carbon.era cam lung...cam silențios. Era cu cot de legatura cu tot. Nu am fost mmulțumit de aspect cae prea mare prea slab ca sunet. Am facut schimb cu ceva toba MASS ceva stil Gp.in fine.se auzea din satul vecin. SERIOS VORBESC! La rateu pe esapament scotea flacari.suuper. nah numa problema era...ce era? Oare? CUPLU!!! Cu arrow tragea ca de il fute@ pita.in ori ce ture mergea zici ca naiba il apuca. Cu asta?! Pana la 6000 7000 de ture era bicicleta. Am dat pana la urma toba aia cu chiu cu vai cu 150euro.

M-am învățat minte. Nu lock sau sunetul e baza ci performantele cu toba respectiva...

Am stau si caut pe net ceva evacuare speciala pt modelul meu.bun, nu?!

» Post actualizat in 06 Oct 2016 18:41

post-74410-0-46162800-1475779199_thumb.jpg

post-74410-0-57341200-1475779251_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...