Sari la conținut

Poze De La 01-01-2007


Postări Recomandate

acuma si pozele de la mine

un numar insistent

unii s-au dat in leagan; nu se vede persoana dar asta a si vrut ca striga "fara poze"

am avut si insotitori cu auto

 

 

una dintre masinile distruse aseara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce vreme misto! :crack:

Incredibil de cald si de frumos pt 1 ianuarie!

Ma batea gandul sa nu mai vin, dar cand am vazut cum e afara, mi-a trecut brusc mahmureala. :crack:

A meritat din plin, a fost o plimbare foarte faina.

 

Urmeaza plimbarea de sf. Ion? :crack:

post-6232-1167667663_thumb.jpg

post-6232-1167667692_thumb.jpg

post-6232-1167667716_thumb.jpg

post-6232-1167667739_thumb.jpg

post-6232-1167667768_thumb.jpg

post-6232-1167667797_thumb.jpg

post-6232-1167667819_thumb.jpg

post-6232-1167667842_thumb.jpg

post-6232-1167667858_thumb.jpg

post-6232-1167667875_thumb.jpg

post-6232-1167667893_thumb.jpg

post-6232-1167667913_thumb.jpg

post-6232-1167667934_thumb.jpg

post-6232-1167667960_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti, haideti cu pozele alea :crack:

A fost foarte frumos...vreme buna, 10 grade.. s-au strans exact cum vroiam, multe mult motoare de toate tipurile.. am avut ideea sa mergem la Belciugatele si - in mod curios - toata lumea s-a luat dupa mine :cheers:

 

Frumos drumul, fara incidente, cam incet dupa parerea mea :P

Frumos si acolo dar din pacate erau in curatenie dupa revelion si n-am putut intra sa vedeti ce fain e si inauntru (e aranjat bine localul). Bine macar ca au fost draguti si ne-au servit niste sucuri.. reci..brr

 

Apoi la intoarcere am zabovit vreo..ora-doua :crack: pe la OMV in Pantelimon, unde nu le venea sa creada fetelor care serveau cata gasca moto s-a adunat :crack:

Pozele spun totul.. asa ca.. maestre.. sa cante pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tare e tipa din prim-plan!!!! super echipare!!! :crack: cu rochitza,cizmulete si niste protectii de tibie de toata frumusetea! :cheers:

Per ansamblu Super frumos!...O iesire reusita ,poze dragute... tineti-o tot asa! :crack:

UN AN NOU MAI BUN! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnuu, pune-ti ochelarii si mai uita-te odata :crack:

Nu am rochita ci pantalonasi, ce se vede acolo e un fular pt brau ca mi-era rece.. cizmulite nu cizmulete...iar protectiile de tibie (si genunchi) sunt intr-adevar de toata frumusetea :crack:

Editat de Demonic_Creature
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te lua de fotografa; avea un plovar peste blugi, nu era in fusta.

le: ....sau cum zice ea ca stie mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Salut..

Incredibila vreme a fost astazi..nu-mi venea sa ma mai dau jos de pe motor..

Dupa ce ne-am despartit la benzinarie am mai batut tot centrul de citeva ori,apoi m-am dus si eu spre casa cu parere de rau,dar din motive de..nevasta :crack:

Si acum poze:

Luigi Vicol

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

Eu am fost la prima iesire "la iarba verde" cu voi - de fapt la prima iesire in grup - dar mi-a placut!

Oricum sant proaspat in hobby-ul pe 2 roti (am luat microbul in septembrie, mi-am luat carnetul moto in noiembrie si motorul / yamaha r6 / in decembrie) asa ca acum sant pe strada cum e un pic de vreme buna!

Astept cu interes o noua ocazie de drumetie in grup (cat mai mare!!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

Eu am fost la prima iesire "la iarba verde" cu voi - de fapt la prima iesire in grup - dar mi-a placut!

Oricum sant proaspat in hobby-ul pe 2 roti (am luat microbul in septembrie, mi-am luat carnetul moto in noiembrie si motorul / yamaha r6 / in decembrie) asa ca acum sant pe strada cum e un pic de vreme buna!

Astept cu interes o noua ocazie de drumetie in grup (cat mai mare!!)

 

Bine ai venit.

Se vedea ca e nou nouta motocicleta.Nici macar cauciucurile nu le-ai rodat,nu?(se vede inca linia aia de pe cauciucuri cand sunt noi)

O sa fie iesiri pe pt. toate gusturile la primavara/vara. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar sunt frumoase pozele!

Poate tine vremea cu noi si mai facem asa iesiri. Pentru mine a fost a doua iesire si a inceput sa-mi placa :crack:

Pai atunci fa bine si pune-ti internet acasa, ca sa nu mai pierzi plimbari precum cea de alaltaieri, in Bulgaria! :crack:

Mie cel mai mult imi plac plimbarile astea (dez)organizate cu o seara inainte sau chiar in dimineata plecarii. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci fa bine si pune-ti internet acasa, ca sa nu mai pierzi plimbari precum cea de alaltaieri, in Bulgaria! :crack:

Mie cel mai mult imi plac plimbarile astea (dez)organizate cu o seara inainte sau chiar in dimineata plecarii. :crack:

 

Si mie imi place tot asa. O sa-mi pun net cat mai repede ca mor daca mai ratez vreo plimbare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...