Sari la conținut

Merge cineva la-Ride of the Century Romania (ROC) ?18/06-13:00


Antonio Ionescu
 Share

Postări Recomandate

Un eveniment perfect pentru incepatori . :wacko:

O sa fie periculos?...presupun ca toata lumea o sa vrea sa se afirme gen....show off....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa merg ultimul :)). Multi care stiu sa faca scandal sa il faca, dar mereu o sa apara coca cu r1 in slip si maieu sa se vada becepsu si ii vede pe aia buni si incearca si el un wili si se sfarseste aiurea. Incepatori o sa fie, destui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O copie a la romani a unui eveniment (evident made in US) unde se promoveaza un fel de huliganism pe 2 roti. Sper sa fie macar 2-3 ambulante pe langa acesti stunt-eri wannabe in tricou. Prevad o combinatie de piele pe asfalt. In rest noi sa fim sanatosi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca asta e șansa ca motociclismul romanesc sa iasă din cercul format din vestute(Cum bine zicea un coleg), rockareala, băutură pana vomiți, bătăi și altele.

Poate apar și alte tipuri de manifestații unde se asculta și altfel de muzica și unde nu trebuie sa fii tatuat și bărbos ca sa te simți bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca nu inteleg. Barbos si tatuat ca sa te simti bine? Eu am fost la mai multe intruniri moto si nu sunt barbos, tatuat sunt recent si m.am simtit super. Daca mc.urile sunt 90% din categoria rockerilor chopperisti ce ai vrea? Sa puna madona si mişel jecsan? Sau sa facem mc de moteristi cu 125cmc si toti sa asculte dance-pop? Asa ne mutam in mc junior, unde se asculta barbie girl? Si moteristii alearga dupa flori mov pe camp...

 

Sau sau sau ne facem mc floreen shalam. Unde sunt acceptati doar bajetii cu x6, motor minim miara, obligatoriu casca, maieu, slapi, eventual blugi scurti, unde se arunca cu valoare si femei usoare la discretie. Schimbam gratarele cu localuri selecte, schimbam micii si ceafa de porc cu calamar si escargo si altele...hehehhe.

 

Intelegeti ironia si sarcasmul postului acesta. Zi frumoasa va doresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate apar și alte tipuri de manifestații unde se asculta și altfel de muzica și unde nu trebuie sa fii tatuat și bărbos ca sa te simți bine.

dupa ce ca nu am 100 de cai mai am si barba si ascult si rock...shit!

 

si la alealalte feluri de manifestatie oamenii oripilati de rock ce asculta? ma... man... mane... hmmmm

in plus eu stiam ca nu numai rokerii se imbata! am vazut boschetari beti, manelisti beti, suporteri de fotbal beti, chiar si arabi beti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@JCDenton: imi pare rau sa iti stric buna dispozitie, insa motocicleta ta actuala nu are peste 100CP, asa ca din pacate nu poti participa. Da-mi un semn daca vrei sa-ti imprumit aprilia, insa pleci pe riscul tau ca s-ar putea sa te lase in drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...