Sari la conținut

prindere cric central de motocicleta honda cbr f4i


Postări Recomandate


is curios ce ar face daca ar primi o pana pe mijlocul campului :))))
e in fata ei,si tot nu vede cum sa monteze un amarat de cric,dapoi sa faca o pana la cbr :D LOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am arcul dar cum il fac sa stea ridicat fara sa mai atarne

Parca e o pastila albaatra fix pt problema enuntata, nu stiu daca e receptiv cricul la tratament, altfel functioneaza! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol? si ce faci in mijlocul campului cu roata data jos? :) exista kit de pana cu snur, nu dai jos roata... la uns lantul pui un lemn pe partea dreapta si o ridici pe lateral daca ti-e lene sa o impingi 2-3 m sa il cureti/ungi asa. in rest? ce utilitate are?

Cine stie, cunoaste! Cele mai usor de aplicat solutii (si ieftine) astea sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte periculoase cricurile centrale, au acei pinteni laterali care te pot rani grav de tot in caz de buff, plus ca poti cadea daca inclini ,motoreta mai mult , cricul agata asfaltul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai "Rossi"p'acilea:)))

» Post actualizat in 20 Jun 2016 19:04

Numai "Rossi"p'acilea:)))dar ptr mine nu e o problema daca fac o pana in mijlocul campului,sunt atat de inventiv ca poate nu imi trebuie kit de snur si spray de unflat roata dar ptr unii chiar incepatori e de ajutor si poate tu tii mobra la iernat pe cricul lateral;)ca de nu ai putut concepe 2 standere:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off offf,eu in trecut nu am avut ,acum are ca asa a nascut o masa si chiar nu il dau jos iar de atins la curbe sa fie sanatos,cand atingi cricul e deja scarita atinsa prima .....dar am zis si ma repet nu sunt "Rossi "precum altii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...