Sari la conținut

Party HELLS ANGELS BUCURESTI - 2.iulie


ICE3ERG
 Share

Postări Recomandate

Si nu inteleg cand ai o discutie mai aprins cu unul din astia si 50 de betivi cu vestuta sar la bataie fara sa mai intrebe ce s-a intamplat si cine a gresit, pentru ca 'fratili' lor trebuie aparat.

man, eu nu am vesta, nu sunt "afiliat"

si totusi daca careva sare la un prieten cu care sunt eu undeva nu intreb cine a gresit, decat dupa dupa ce mi-am scos amicul din situatia aia...

este normal wtf? prietenii primii, necunoscutii mai vedem noi...

acum mai ales intr-un MC este normal sa-ti tii spatele aluia care este langa tine tot timpul, ce naiba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, oricum n-am nicio pretentie de raspuns. Probabil deja am adus destule 'jigniri' si lumea se simte ofensata. Am crezut ca poate se gasesc vreunu sa-mi spuna ce-i cu Hell's Angels in Romania, cum ofera respect la un astfel de party, dar nu ma asteptam la un raspuns.

Stiu ca si moderatorii uneori sunt mari fani diverse cluburi asa ca se pot sterge posturile mele si sa se revina la pace si armonie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, oricum n-am nicio pretentie de raspuns. Probabil deja am adus destule 'jigniri' si lumea se simte ofensata. Am crezut ca poate se gasesc vreunu sa-mi spuna ce-i cu Hell's Angels in Romania, cum ofera respect la un astfel de party, dar nu ma asteptam la un raspuns.

Stiu ca si moderatorii uneori sunt mari fani diverse cluburi asa ca se pot sterge posturile mele si sa se revina la pace si armonie.

Pai mergi la party si ii intrebi direct. Apoi, in functie de reactia ta, primesti beri sau respect. :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Afis cu RED, ok.

Dar unde scrie Angels?

 

 

Edit: apropo de chestii d-aștea...

E pe dreapta la iesirea din Ramnic spre Oreavu un banner ditamai pe o casa: Seawolves.

Ce stiti despre asta: filiala / reclama / fan?

Editat de Latomeru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate mai sunt si exceptii, dar cineva care are peste 7000 posts pe motociclism.ro, mie mi-e clar ca nu prea are ocupatie/viata personala, etc. Daca ma insel, imi cer scuze anticipat. The mentalist, avand in vedere cat de tare te-a suparat o simpla invitatie la un party care nu ti se adresa in mod special, sper sa nu te supere comentariul meu si sa arunci cu r***t. Am convingerea ca esti suficient de matur incat sa cantaresti bine lucrurile, si sa-ti dai seama ca e normal ca ataci pe cineva atunci cand arunci cu vorbe de genul sacrificarea virginelor sau trasul liniutelor + alte rautati. Ma rog, suna interesant/socant/palpitant/interzis/wow, povestile sunt create ca sa vanda, nu?! Pana acum eu nu am vazut asa ceva la party-urile lor. :))) Stii vorba aia, "nu-i dracu' atat de negru". Eu cred ca ar trebui sa incerci party-ul, ai sa vezi ca nu te va musca nimeni. Am observat ca ai niste citate in semnatura, daca nu le-ai pus doar ca dau bine si intr-adevar iti place sa citesti, iti garantez la party si niste discutii despre O. Paler si operele sale + altele/altii (It's charming when talking about books, no?!). Acum ca ne-am imprietenit, iti urez un weekend fain si relaxant! Pam Pam! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu trebuie sa-ti ceri scuze pentru nimic. Un forum e pentru discutii, cat timp nu se injura ca la usa cortului putem avea pareri contradictorii. Nu m-a suparat deloc nici party-ul, nici invitatia. Am crezut ca gasesc si eu unul care sa zica de ce a considerat o chestie cool sa intre in Hell's Angels. Si cam ce face un Hell's Angels in Romania.

De ce sunt rautati alea cu trasul pe nas si cu parasutele de club?/ Nu asta ni s-a prezentat in toate documentarele si filmele facute dupa cluburi moto? Asa cum ti-a pus si colegul de mai sus niste exemple, nu sunt numai povesti.

Adica colegii din Romania se dezic de imaginea celorlalte chaptere sau cum? Eu cred ca poate voi va faceti ca nu intelegeti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici nu e vorba de rautate neaparat. Ideea e ca fiu-miu, care tocmai a dat Capacitatea, ar fi facut un anunt mai atragator, mai coerent. In rest, mult respect (nu vreau sa simt nicio durere). Oricum, cica ar mai fi o intalnire moto prin prahova, si acolo ti se ofera concerte in locul respectului de la intrare.

 

Ma bucur sa aud ca fiul tau are inclinatii artistice si ca are vorbele la el (spre deosebire de unii din baietzashii de mai sus). Fara nici un fel de gluma, da'l la scoala de arte - viata in publicitate este frumoasa si banoasa. Ii urez succes, iar tie drum bun spre Prahova.

» Post actualizat in 01 Jul 2016 13:14

Cat despre restul posturilor...am ras mult :) Mai mult nu vreau sa comentez. Este un party la care, noi si invitatii care au placerea sa vina, vrem sa ne simtim bine. Noi va oferim un party cu drag si voi vreti ura?! N'am o problema nici cu asta, dar nu la party'ul nostru. Nu maine.

 

 

 

 

 

:)

 

 

post-15965-0-72249200-1467378813_thumb.png

post-15965-0-94126700-1467378830_thumb.png

Editat de ICE3ERG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N'am o problema nici cu asta,

 

Cred ca va credeti mai mult decat sunteti, mai "motociclistule" ! ...si unde ai vazut tu ura ??Hai distractie buna si respectati-va intre voi !

» Post actualizat in 01 Jul 2016 14:00

Cred ca va credeti mai mult decat sunteti, mai "motociclistule" ! ...si unde ai vazut tu ura ??Hai distractie buna si respectati-va intre voi !

:funny:

post-56036-0-20302000-1467380846.png

Editat de shpixy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai e misto e ca la noi sunt numai hipsteri cu tatuaje. Adica au atitudinea de miroase flori dar s-au tatuat ca sa ce? Pe cine pacalesc ca sunt duri? :))

 

Si acum vorbesc despre toti motociclistii tatuati. Ei sunt corporatisti cu acte in regula, se baga la marsuri d-astea cu biciclete si cu mirosit panselute, dar sunt si duri - in inima lor- asa ca arata ca niste puscariasi americani! :crack: Dar n-au dat nici macar o palma la o batranica in viata lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai e misto e ca la noi sunt numai hipsteri cu tatuaje. Adica au atitudinea de miroase flori dar s-au tatuat ca sa ce? Pe cine pacalesc ca sunt duri? :))

 

Si acum vorbesc despre toti motociclistii tatuati. Ei sunt corporatisti cu acte in regula, se baga la marsuri d-astea cu biciclete si cu mirosit panselute, dar sunt si duri - in inima lor- asa ca arata ca niste puscariasi americani! :crack: Dar n-au dat nici macar o palma la o batranica in viata lor!

 

Hai mai Niko, tie ti-e dor de vremurile cu cai si cu bataie, in care rockerii se bateau cu depeche-erii... recunoaste ca nu mai ai cu cine, prietenii tai si-au luat jucariile si au plecat. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai e misto e ca la noi sunt numai hipsteri cu tatuaje. Adica au atitudinea de miroase flori dar s-au tatuat ca sa ce? Pe cine pacalesc ca sunt duri? :))

 

Si acum vorbesc despre toti motociclistii tatuati. Ei sunt corporatisti cu acte in regula, se baga la marsuri d-astea cu biciclete si cu mirosit panselute, dar sunt si duri - in inima lor- asa ca arata ca niste puscariasi americani! :crack: Dar n-au dat nici macar o palma la o batranica in viata lor!

 

 

Subscriu.

Si mie imi place sa miros anumite flori si sa ma dau cu bicicleta. In fine, mi-e si rusine sa recunosc ca n-am dat nicio palama vreunei batranici "la viata mea". Iar cand m-am tatuat nu am avut in intentie sa pacalesc pe nimeni.

Buna dimineata! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu voi nu se mai poate avea un scandal cinstit, pe langa tatuaje banuieac ca va uitati si la desene animate si cititi Harry Potter! :))

"Ironia este umorul omului fin, bascalia este umorul omului prost si grosolan", ca tot iti plac tie aforismele. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mentalistule, cum e sa fi mai inchis la minte ca bunicii mei, care au 85 de ani? Si-s tarani care au trait in comunism...dar aveau o vorba: fiecare cu (cuvant urat) ma-sii, sau cum ar zice rusu: "live and let live/die"..."to each his own". Esti fix o tzatza barfitoare de pe marginea santului.."ia uite-i maica p-aia!" sau varianta urbana: o baba vizorista...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bahaha, pai eu sunt un fel de Visinescu de forum ,buei! Sobolan rosu comunist asistat social votant PSD!

 

Tatuatii 'duri' cu tatuaje color si posetuta, cu pantaloni cu vedere la glezne probabil plang si acum cand se gandesc ca mai exista persoane intolerante ca mine, ingusti la minte, care nu le inteleg zbaterile existentiale! :crack:

 

Si,cate virgine au fost sacrificate la party? :D


» Post actualizat in 04 Jul 2016 13:25

P.S 'Pe vremea mea' un dur cu tatuaje avea o inima sagetata pe brat sau pe piept unde mai scria Stela (pune nume aici) si o ancora pe antebrat. Si erau intradevar duri si nu era bine sa te pui cu ei! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...