Sari la conținut

Concert Iron Maiden Bucuresti 30 Iulie


daniborca
 Share

Postări Recomandate

Scara blocului zici..pare ca esti cam de la tara si mai ai si glume de 2 lei.Dar probabil la tine la tara, a ramas un bloc de pe vremea lui nea Nicu, altfel cred ca ai incurcat scara cu ulita satului..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge cineva din Timisoara la concertul Iron Maiden din Bucuresti?

 

 

Daca sunt ceva rockerite care vor sa mearga, am un loc disponibil !!

 

Iei mai multe pe un loc?

» Post actualizat in 05 Jul 2016 06:09

Scara blocului zici..pare ca esti cam de la tara si mai ai si glume de 2 lei.Dar probabil la tine la tara, a ramas un bloc de pe vremea lui nea Nicu, altfel cred ca ai incurcat scara cu ulita satului..

Adica glumele altora nu se pun, dar ale dvs...

» Post actualizat in 05 Jul 2016 06:11

UP THE IRONS!!!

 

 

Na, sa-ti pui pe geaca.

http://www.ebay.com/itm/IRON-MAIDEN-EMBROIDERED-BACK-PATCH-/282074041997?hash=item41acec4e8d:g:7JMAAOSwoudW6Zq1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greutate maxima ceva? Știu o prietena care ar vrea sa meargă, dar ai face bine sa ai ceva de mâncare la tine in drum spre concert.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greutate maxima ceva? Știu o prietena care ar vrea sa meargă, dar ai face bine sa ai ceva de mâncare la tine in drum spre concert.

asta ca sa nu ajunga el mancare ?! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scara blocului zici..pare ca esti cam de la tara si mai ai si glume de 2 lei.Dar probabil la tine la tara, a ramas un bloc de pe vremea lui nea Nicu, altfel cred ca ai incurcat scara cu ulita satului..

Nu inteleg de ce esti ofensat: de babeta, de ZZ Top sau de scara de bloc?

 

Maiden canta de vreo 30+ ani. O gagica faina de pe vremea cutremurului al mare, care era fan Maiden si o ardea prin undergroundul epocii, e acum o babeta respectabila, probabil cu nepotei de 1-7 ani. Si sta la bloc, cu ZZ Top pe scara. E la pensie, si ar putea face un efort de un bilet de concert, dar mai dificil si de un bilet de tren + o cazare, ca e pe pensie. Si nu numai ca ar aprecia un drum pana la concert, dar un drum cu motorul i-ar implini poate cel mai mare vis al vietii: concert Maiden + tura cu motorul.

 

Acuma, ori ZZ Top este un mincinos si nu are nicio babeta pe scara si traieste intr-un conac inconjurat de milfeturi si pizdeturi pe stilul Hugh Heffner, ori tu esti un om lipsit de inima, si din orgoliu refuzi sa implinesti visul unei babete, ex-fana Maiden, aflata in amurgul vietii...

 

Respecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag da sama ca cei mai multi dintre voi va cam plictisiti, altfel nu ati pierde vremea sa scrieti tot felul de lucrurii off topic ca sa nu le zic altfel.E bine ca sunt moderatori pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni rai si fara suflet, nu-i baga in seama. Ai crezut si tu ca faci o combinatie pe aici cu o roacherita, ca ai auzit tu ca astea se uda mai repede cand merg pe moto, dar ti-au sarit baietii in cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca partea cu rockerita era o gluma, ideea era daca sunt ceva amatori sa mergem in gasca.De aici pana la grasane care mananca nu stiu cat, sau babe e cale lunga.

 

Probabil ca toti motociclistii de pe forum au doar neveste/prietene trase prin inel.Pot sa inteleg ca este cam plictiseala pe forum dar totusi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca sunt moderatori pe forum.

 

Da, sunt moderatori. Dar ca sa fiu sincer, nu am ce sa moderez. Desi ironice, reply-urile sunt nostime, fara jigniri si fara atac la persoana.

 

Iar daca e sa analizez mai profund in ce priveste offtopic-ul, as spune ca tu esti primul care a incurcat motociclism.ro cu vreun site de dating :)

 

Daca e vreo fatuca interesata, sunt sigur ca a citit si te va contacta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...