Sari la conținut

Inca un accident moto in Romania


Fly Alex
 Share

Postări Recomandate

Bucuresti,de mentionat ca motociclistul nu avea mai mult de 50 km/h,un sofer nu i-a acordat prioritate,puteti posta si alte accidente de prin Bucuresti si tara,hai sa invatam din greselile noastre si ale soferilor,sa invatam sa evitam..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am reusit,dar vad ca a fost mutat in sectiunea accidente,multam celui care l-a mutat,legat de accident,motociclistul nu se putea ridica de jos,era constient,mai.multe detalii nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vazut propriu-zis cand s-au lovit, sau ai ajuns cand mobra era deja pe jos? doar ai facut poza si ai plecat?

macar spune care era intersectia si de unde venea fiecare, ca informatia asta ar trebui sa o detii. numarul mobrei nu exista?

asa, doar ai exersat postatul (inutil) pe forum

 

Nu am reusit,dar vad ca a fost mutat in sectiunea accidente,multam celui care l-a mutat,legat de accident,motociclistul nu se putea ridica de jos,era constient,mai.multe detalii nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-ti sigur report la topic si scrie acolo ce vrei sa faca cu el. Un moderator o sa vada si o sa te ajute.

 

Am glumit :P Evident ca userii nu au acest drept, doar moderatorii si L.U.V

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,nu doar am exersat postatul pe forum,eu nu am fost acolo,prietena mea a facut pozele,in fata ei a avut loc accidentul si nu a stat sa noteze nr.inmatriculare,a incercat sa ajute,daca crezi ca e inutil postul dc intri sa il citesti?nu te obliga nimeni,o sa revin pe seara cu locatia accidentului,asfalt uscat

» Post actualizat in 15 Jul 2016 09:50

Da unii bagatori de seama,ca si tine XaeL,nu au ce face decat sa comenteze aiurea,in lipsa de alta preocupare,esti un trist..parerea mea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate in ultima perioada posturile din sectiune asta apar doar ca sa apara , ca o stire de ziar online . De aici apar si comentariile (rautacioase sau de compasiune) . Toti avem prieteni motociclisti si pe toti probabil ca ne intereseaza un nr de inmatriculare sau ceva semnalmente sa ne dam seama daca e cunoscut sau nu ,asa am putea "fugi: de la servici sa dam o mana de ajutor ,ne-am mobiliza in ridicarea epavei sau alte chestii.

Altfel totul devine un can can ca si celelalte topicuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok Claman,o sa tin cont de asta,cand mai postez ceva de genul,ms de info,asa cum am scris nu eram acolo,si cine a fost nu a stat sa noteze numarul,iti dai seama,principalul era sa dea o.mana de ajutor,bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu identificarea ti-a explicat claman

cu circumstantele iti explic eu: nimeni nu are ce invata din postarea asta daca nu descrii cum s-a intamplat. asa, la modul general, ca sa eviti o neacordare de prioritate de la o masina, ..... stai in casa? nu te mai urci pe mobra? circuli incet si cu atentie? de asta zic ca postul tau nu e util fix pentru ce ai scris acolo, pentru a trage invataminte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,nu cred ca e inutil,pt.k unii motociclisti,cred ca si tu faci parte din ei,cred ca daca au prioritate pot sa treaca prin intersectii cu 110 la ora,nu e cazul baiatului accidentat,si in plus,ca sa eviti o neacordare de prioritate sau un sofer neatent,ai.nevoie de cv experienta,ceea ce nu prea e cazut la tine,si de-asta postez accidentul,sa invete si altii din ce au patit unii ca ei,si nu pe.pielea lor,cand mergi cu mobra tra sa fi atent nu numai la tine,ci si la cei din jur,citeste si tu ce a scris Oresti Marmara,Dumnezeu sa-l ierte,poate intelegi si inveti cate ceva despre motociclismul in romania,si vezi la ce categorie te incadrezi XaeL !multa bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce trebuie ca unii sa simta nevoia de a parea superiori in fata altor necunoscuti. Ce conteaza daca este util sau nu topicul, te deranjeaza cu ceva? Iti strica tie ziua daca il citesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...