Sari la conținut

Accident moto Cluj


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

Polițiștii vorbesc despre o neacordare de prioritate

articol de calitate, jurnalism la cel mai inalt nivel. cum au surprins ei politistii susotind despre neacordarea de prioritate.....

 

 

in rest, pasagerei sanatate si motociclistului spor cu asigurarile.

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa tot curga comentariile de genu.

 

daca avea hatchback, decapotabila sau sedan mai conta?

 

Daca e sa faci o statistica cu jeguri care taie calea, in top sunt cei cu SUV-uri si BMW-uri, deci e normal sa nu-i suporte lumea. (Pentru ca manele & ceafa groasa)

Editat de Marc87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa tot curga comentariile de genu.

 

daca avea hatchback, decapotabila sau sedan mai conta?

[irony]

orice masina care arata ca soferul are bani merita injuraturi, ca de unde a avut ala bani si ca oricum bogatii sunt niste nemernici care cred ca fac legea cum vor si calca motociclisti si automat beneficiaza de prezumtia de vinovatie

[/irony]

 

o masina improprie condusului in oras, combinat cu punctul de mai sus, chiar merita injuraturi si beneficiaza de prezumtia de vinovatie

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi in sighisoara mi a taiat unul de la rds calea pe linie continua. A stat pe loc ca vaca si in ultimul moment a plecat. Eu eram cu masina. In paralel inca o masina si in poponeata meu ditamai tirul. Jur ca m-as fi luat dupa pe straduta sa ii pocnesc una peste ceafa da ma lua in fund tirul... frumos. Celor ca astia le doresc sa repete faza, iar in locul meu sa fie direct tirul x(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o masina improprie condusului in oras, combinat cu punctul de mai sus, chiar merita injuraturi si beneficiaza de prezumtia de vinovatie

 

ba esti nebun? Si eu vreau sa-mi iau SUV pt mers pe coclau, asta ce inseamna? ca ma teleportez acolo direct? ca tre sa schimb 2 masini pana la market?

 

wtf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu chiar cred ca foxxbiker lucreaza la gazeta.

 

 

Si eu voiam sa il intreb de unde afla de toate accidentele astea....ca numai topicuri de genul are

Nu lucrez frate la gazete , primesc niste alerte cand au loc accidente si postez aici sa vada comunitatea.. in speranta ca nu se vor mai intampla .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...