Sari la conținut

Ce Facem Pe 06.01.2007 - 07.01.2007 ?


sasser
 Share

Unde ?  

85 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doamne ajuta sa nu fie polei pe jos.

 

Hondita mea e in stare de functionare si gata de plecare. Benzina sa mai fac rost :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa va intilniti mai devreme. la zece spre exemplu (e doar o propunere, sa nu para cuiva ca s-a schimbat automat ora). oricum o sa iesiti din bucuresti pe la 11 ca o sa tot stati sa-i mai asteptati pe intirziati, sa va faceti plinul si alte alea. aaaa.....nu uitati sa FACETI INVENTARUL LA PLECARE SI PE DRUM ca sa nu pierdeti si voi pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa mai merge, nu trebuie sa te duci si sa te intorci...doar te duci...si ajungi acasa...

mie mi se pare geniala ideea

cati km sunt?

ne incadram intr-o zi de 6-7 ore?

o fi chiar asa de cald pe cat se zice?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt aprox 310 km, cred ca s-ar putea face

partea proasta este ca nu stim cum sunt drumurile prin BG intre Silistra si Ruse

oricum, cred ca ar fi bine ca intalnirea sa aiba loc mai devreme de 11 pt a fi timp suficient...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea lung pe vremea asta, a mai fost rejectata o propunere similara. Poate la vara.

 

 

mda... si mie mi se pare cam lung drumul... am iesit zilele trecute cu un amic sa ne dam pe autostrada si cu tot soarele ei de autostrada tot mi-a fost racoare... bate vantul enervant de rece. O fuga pana la Ruse dau, si mai conving un endurist...se stie el :crack: . Acum stiu ca pentru unii Ruse e old news ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni si eu, daca primiti un incepator cu voi. o sa fie primul drum in afara Buc. si in afara Ro... deci pe 7 la 11 la Arc. sper sa pot. Bafta!

 

 

salutare:)

daca vii si tu cu domi..deja suntem ceva :crack:

off topic: am vazut ca l tii la nenea paznicul :crack: la ghereta la "caldurica"

fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus ora 11 ca ora finala .. atunci ar trebui sa fie toata lumea acolo hai max 11.30(pt intarziati) ... cu plinul facut cu pasageri luati si toate cele .. btw nu uitati aparatele foto, corturile, gratarul si carbunii :crack: .

 

Barbarossa si eu sunt incepator , nebun cei drept (nust care nu e), deci e ok sa vii si tu si nu cred ca s`ar supara cineva.

 

Cu conditia sa fie vremea buna:

 

Duminica 07.01.2007

 

Bucuresti(max 11.30) -> Ruse (cand o fi sa ajungem) -> Bucuresti (6-7pm GMT+2 same day sau mai devreme)

 

Eu cred ca e ok sa ne intoarcem pana la ora 6-7 seara

 

Minorii cu varste intre 14 si 18 ani in ce conditii pot parasi tara ?

 

prespun ca data trecuta au fost si minori printre voi cand ati plecat ...

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost minor pasageru meu , care imi este si var si era din germania , si din germania pana aici a venit fara nici o aprobare de la parintzi . 16 ani are

 

am si io nevoie pana duminica de :

placutze de frana pe fatza la gs500 e din 97 daca pot sa cumpar pe datorie ca nu am bani ,

2 daca se pricepe careva bine la motor k nu imi merge bine un cilindru , eventual o sinconizare k e cam varza si deocamdata ajunge . plsss dau bere la ruse :crack:

sa lasam lichidu care curge pe la furca si uleiu care imi curge .. nu shtiu de unde :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vesti proaste:

http://www.stiri24.ro/article.php?id=280976

http://www.e-transport.ro/PODUL_PESTE_DUNA...2-i4481-l1.html

 

Se pare ca a fost intr-adevar superoferta de revelion, de miercuri s-a reluat talharia de la Giurgiu.

Cu masina te costa cel putin 130RON (+4 Leva taxa de drum in BG) distractia dus-intors.

Azi am incercat sa trec cu masina, dar cand am auzit "taxa de tranzit - 45RON" am facut stanga-mprejur...

Cu motorul probabil ca e ceva mai ieftin, dar nu m-am lamurit la cat te duce cu totul.

 

La Calarasi din cate am inteles nu sunt taxe, cel putin cu motorul, dar costa bacul (10RON de persoana) si s-ar putea sa fie ceva de asteptat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...