Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Proiectoarele sunt rezervate pana luni. Daca luni seara nu primesc un raspuns concret........vorbim atunci de pret. Oglinzile = 30 RON. Singura modalitate ieftina de a trimite colete e posta romana insa de fiecare data cand trimit colete sunt nevoit sa platesc eu expeditia asa ca ...... suma care mi-o cere tanti la ghiseu o s-o adaug la costul ramburs.

Mesaj completat

si cutiile laterale de la ij 56 suunt rezervate pana luni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu poze si preturi pentru a nu aglomera topicul cu posturi inutile. Motorul , tobele , coturi evacuare , semnalizari Jawa , farul si scaritele s-au dat. Cutiile laterale si proiectoarele sunt rezervate pana luni. Pentru restul de piese sunati la 0766746623 sau PM.

post-47416-1285095109_thumb.jpg

post-47416-1285095129_thumb.jpg

post-47416-1285095280_thumb.jpg

post-47416-1285095299_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu poze si preturi pentru a nu aglomera topicul cu posturi inutile. Motorul , tobele , coturi evacuare , semnalizari Jawa , farul si scaritele s-au dat. Cutiile laterale si proiectoarele sunt rezervate pana luni. Pentru restul de piese sunati la 0766746623 sau PM.

Carburatorul pleaca ala Giurgiu si ghidoanele cu stopul spate la Arges

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve @Bachus_21. Ceasul vitezometru e de masina de teren romaneasca si anume IMS. Daca as fi in locul tau l-as pastra. Am si eu 2 buc. reconditionate + bordul cu ceasuri si butoane intreg de la IMS pe care le tin in vitrina cu fiare vechi.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu poze si preturi pentru a nu aglomera topicul cu posturi inutile. Motorul , tobele , coturi evacuare , semnalizari Jawa , farul si scaritele s-au dat. Cutiile laterale si proiectoarele sunt rezervate pana luni. Pentru restul de piese sunati la 0766746623 sau PM.

 

De cat sunt rotile ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cat sunt rotile ?

Roata fata e pe 19 iar cea de pe spate e pe 18. Se mai pune la vanzare far de Ij Jupiter 1 cu contact, fara ceas kilometraj. Pret 30 RON.

Mesaj completat

Proiectoarele si cutiile laterale de la ij 56 pleaca maine la Bacau.

post-47416-1285181812_thumb.jpg

post-47416-1285181842_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roata fata e pe 19 iar cea de pe spate e pe 18. Se mai pune la vanzare far de Ij Jupiter 1 cu contact, fara ceas kilometraj. Pret 30 RON.

Mesaj completat

Proiectoarele si cutiile laterale de la ij 56 pleaca maine la Bacau.

salut ma intereseaza farul si sticla cu oglinda pune te rog nr de tel te sun eu sau da un bip pe nr asta 0743062948

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ma intereseaza farul si sticla cu oglinda pune te rog nr de tel te sun eu sau da un bip pe nr asta 0743062948

Farul s-a dat. Pleaca maine in Dambovita.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Jawa 638, unic proprietar, totul original, parbriz GIVI, topcase, crash-bar, stare perfecta, ITP 2012. In pret se mai includ si piese de schimb: platou aprindere (cu platine si condensatori), bujii, filtru aer, etc.

Pret - 700 Euro

Se poate vedea in Bucuresti.

Pentru detalii: Paul - 0726042544

 

post-7549-1285398350_thumb.jpg post-7549-1285398292_thumb.jpg post-7549-1285398325_thumb.jpg post-7549-1285398306_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...