Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vând Simsonetă SR2 E.

http://s843.photobucket.com/albums/zz353/j...t=Image0072.jpg

http://s843.photobucket.com/albums/zz353/j...t=simsonsr1.jpg

 

aproape ok cu putină migală la aprindere nu va mai face fițe. merge bine când vrea. set ok, motor refăcut vara asta. ceva bucățele lipsă, însă folosibilă, m-am dat cu ea de cruând. ( cam exagerată grija asta pentru obscenități )

link cu video la dedesupt la semnătură. 500 de ron. contact pe PM.

 

o vând pentru că am o ocazie să iau ceva mai util pentru mine.

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde MZ RT 125/3, an fabricatie 1964, inmatriculat, RCA pana in noiembrie 2010, ITP pana in iulie 2012. Pret 1750 (negociabil). Nr. tel. 0766746623

 

Sigur este 1964 ? ca din cate stiu eu s-au fabricat pana in 61-62" si ultimele serii aveau sa dintr-o bucata care pe la noi nu prea au ajuns. Oricum bafta la vanzare si pentru a nu se interpreta specifica 1750 ron sau euro?

Editat de master_alexut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur este 1964 ? ca din cate stiu eu s-au fabricat pana in 61-62" si ultimele serii aveau sa dintr-o bucata care pe la noi nu prea au ajuns. Oricum bafta la vanzare si pentru a nu se interpreta specifica 1750 ron sau euro?

Mi s-a parut a fi 4 ultima cifra din anul fabricatiei. E posibil sa nu fi vazut bine. Chiar imi puneam ceva intrebari si eu despre anul fabricatiei. Inseamna ca e cifra 1 nu 4. Pretul e 1750 RON (negociabil)

Mesaj completat

care este pretul pentru rezervor ?

40 lei

Mesaj completat

Lolo, pretul la far?

35 lei

post-47416-1284924147_thumb.jpg

post-47416-1284924176_thumb.jpg

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e 1750 ron negociabil, felicitarile mele pt propietar...are sanse sa o dea repede fiindca chiar merita motocicleta, are ea niste gauri date in plus dar...din propria experienta pentru cine vrea sa o ia, spun ca numai actele noi costa 5-600 ron si destula alergatura. Eu cand cautam am dat numai de exemplare de la 400 euro in sus si aveau acte vechi - nefunctionale...vise cu muzee, colectii etc.

Multa bafta in continuare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi persoana mai are unu' insa nu are acte la el. E vopsit in aceeasi culoare, functional. Pe ala cere 1200 RON. Am mai gasit unul insa e

dezcompletat (lipsa sei, rama si geam far, cutia neagra, acte) si cere 700 RON pe el. Mai cunosc pe cineva care are 4 RT-uri insa unul e al tatalui,

unul al fiului si doua pentru transplanturi (nu sunt de vanzare). Am aflat de RT-urile de care-ti vorbesc abia acum o saptamana-doua. Daca aflam de ei

mai demult te anuntam insa fiecare cu norocul lui. Vise cu muzee , colectii au oamenii pe care nu sti cum sa-i abordezi (fara suparare)...cat despre

alergatura dupa hartii si bani dati....pot doar sa-mi inchipui. Eu am inceput sa caut informatii despre cum as putea sa inmatriculez ij-ul acum cateva

zile si m-am lovit de tot felul de prostii. Asta e Romania........

Mesaj completat

Farul, scaritele si semnalizarile de jawa s-au dat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare... un prieten de-al meu are un simson 425S de vanzare cu toate piesele originale. pretul este 1400 euro negociabil

 

http://cautare.mobile.ro/vehicule/details....as45-1_c01_4201

 

daca este cineva curios motorul se poate vedea in baia mare... numai bine

Editat de dobro_c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spune-i prietenului sa taie cifra 1 din pret si s-ar putea, s-ar putea sa o dea la banii astia

eu am cumparat simson sport 425 cu 7 mil inmatriculat numere noi + atas

 

sau

 

sa astepte vre-un neamt sa vada anuntul, cu toate ca si pt ei e destul de mare pretul

 

spor la vanzare

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionel, punem un mic pariu? :cheers:

Eu am avut MT 16 si diferenta la cadru era doar bascula de pe solo si cadrul atasului cu bascula aferenta .

Daca tu sti altfel nu ma pronunt ca s-ar pute sa grsesc . { asta daca vorbim doar de cadrul de fier si nu de celelalte diferente de grup diferential , planetara , mecanica etc }

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...