Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

se vinde MT 9 cu atas, an fabricatie 1972, proprietar, V T valabila pana in octombrie 2011, acte de m 72 toate actele sunt in regula, fara asigurare

pret 700 euro neg

tel 0721437628

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm, foarte tare... am si eu mt9. si eu il vand. sau l-as vinde, numai ca am primit pana cum oferte care constau in nasturi sau bere, daca pot sa spun asa. iti doresc mai mult succes! eu pe bere nu il dau pe al meu :D

 

 

iti dai seama ca n-o sa-l dau pe bere (pt ca nici nu beau) :laugh:

iar daca cineva ar crede ca il dau pe nimica toata sa astepte, ca la mine nu cere de mancare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimb cu nipru , cat mai original de preferinta cu shaua de cauciuc modelul scaun , sau ij 56 la fel cu scaune de cauciuc , mar interesa cat mai original cu putinta , fara ciopare romanesti cu ghidon din bara de gas sau mai stiu eu in ce hal flexuit , ce ofer la schimb , este un scuter piaggio free , din 2000 , merge impecabil nu are nici un defect cateva zgarieturi datorita timpului 2413791459_f4ffe0de8c.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimb cu nipru , cat mai original de preferinta cu shaua de cauciuc modelul scaun , sau ij 56 la fel cu scaune de cauciuc , mar interesa cat mai original cu putinta , fara ciopare romanesti cu ghidon din bara de gas sau mai stiu eu in ce hal flexuit , ce ofer la schimb , este un scuter piaggio free , din 2000 , merge impecabil nu are nici un defect cateva zgarieturi datorita timpului 2413791459_f4ffe0de8c.jpg

ba copilee cine crezi ca iti da tie nipru sau ij pe un scuter de 200e?

sa fim seriosi ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba copilee cine crezi ca iti da tie nipru sau ij pe un scuter de 200e?

sa fim seriosi ..

Si nici nu e pretentios deloc. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata scuteru sa dat , pe un kawasaki LTD :laugh: asa ca axi dute si cumparati scuter cu 200e linistit ca si asa nu vad dc te bagi in seama , doar ca sa infectezi forumul cu gramatica ta de la tzara , dute si conduti mobrele tale pe campuri ca sunt sigur ca carnet nu ai :D)

Editat de satana pe mobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde MT 9 cu atas, an fabricatie 1972, proprietar, V T valabila pana in octombrie 2011, acte de m 72 toate actele sunt in regula, fara asigurare

pret 700 euro neg

tel 0721437628

 

 

sau schimb cu un simson, cat de cat functionabil plus diferenta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci le-am imperecheat bine, nu sunt chiar cu pluta :D

Asteptam cu interes si un pret.

Salve!De data asta altcineva a fost mai rapid si le-a imperecheat inaintea ta.Sper ca nu e cu suparare.

Mesaj completat

Un pret pentru aripa spate cu porbagaj te rog!

Salve!Cel mai bine e sa vorbim la telefon.Asa cred eu!Daca nu ma poti suna lasa numarul si sun eu.Numai vine.

Mesaj completat

Salve!De data asta altcineva a fost mai rapid si le-a imperecheat inaintea ta.Sper ca nu e cu suparare.

Mesaj completat

 

Salve!Cel mai bine e sa vorbim la telefon.Asa cred eu!Daca nu ma poti suna lasa numarul si sun eu.Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezmembrez doua moto simson sport,dintre care una cu acte nr nou.

Pistoane noi originale simson 100 lei bucata

kit Simson,Power Dynamo nou,nemontat 1500 lei pret real 2400lei cu factura.

 

Intrebati ce aveti nevoie si va raspund .

PM sau Mess lordofchoppers

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...