Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poti recupera ceva canistre? Sunt pe acolo pe la tine? :P

M-a intrebat cineva daca... a observat si gaurile din ele.

Daca iei la mana tot acel munte de canistre :bounce: cine stie poate vei gasi si vre una negaurita de tirnacop :crack: . Pentru cei din bucuresti care au timp pot merge sa caute la remat . Este vorba de rematul de la podul din militari unde incepe A1 , se vede si de pe centura . Azi a adus armata la fiare o gramada de TVuri si Aro ..... binenteles ca i-am intrebat daca nu cumva aduc si oarece motociclete :crack: da n-am avut noroc :bounce: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iei la mana tot acel munte de canistre :bounce: cine stie poate vei gasi si vre una negaurita de tirnacop :crack: . Pentru cei din bucuresti care au timp pot merge sa caute la remat . Este vorba de rematul de la podul din militari unde incepe A1 , se vede si de pe centura . Azi a adus armata la fiare o gramada de TVuri si Aro ..... binenteles ca i-am intrebat daca nu cumva aduc si oarece motociclete :crack: da n-am avut noroc :bounce: .

 

Asa este ca le carau pe Ploiesti -Bucuresti in coloana de dimineata, dar numai TV-uri am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este ca le carau pe Ploiesti -Bucuresti in coloana de dimineata, dar numai TV-uri am vazut.

Am vazut eu in seara asta 2 platforme de armata cu cate 2 tab-uri fiecare, pe dn1a Ploiesti-Valeni! cred ca Rematul le mananca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Buzau un centru de fier vechi a castigat la o licitatie vreo cateva zeci de tancuri si camioane. Toata vara au taiat cu autogenul, angajatii, si inca mai taie si acum. Se pare ca asta e noul mod de a se imbogati alesii nostri.

post-47416-0-77978700-1321651074_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:mosulica de la care am luat-o,avusese Dnepr.aprinderea asta i-a vandut-o un rus din piata de rusi(logic)acu cativa ani,spunandu-i ca e pt Dnepr.cand am mai trecut pe la el,si-a adus aminte ca o are printr-un sertar si mi-a dat-o. de vandut o vand,asta ar mai lipsi,sa am si drujba ruseasca.dupa aia si-o volga,un kraz 6x6....zi cat dai.tel:0762 679 952

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Ce mă ?????????

ZI-MI UNDE GĂSESC UN MOTOFIERĂSTRĂU URAL, FĂCUT LA DRUZHBA, CĂ MÎINE ÎMI IAU......Âşi cînd te gîndeÂşti că eram dispus să dau Âşi 500 lei pe una....

Acuma sincer, că m-ați prins beut, nu cred că există altceva din copliăria mea referitor la motoare ca să-midoresc mai mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea care o vezi in poza este a mea si este de vanzare

vopsita recent,98%originala,din 88',lant original

nu sunt pasionat de drujbe si sta degeaba cu praful pe ea...

post-61043-0-69952500-1321730868_thumb.jpg

post-61043-0-09261700-1321730872_thumb.jpg

Editat de 3m-01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand carcasa de bord de Ural, cromul in buna stare - mi-a fost lene sa il sterg cand am facut poza 39lei

 

Amortizoare spate MT9 demontabile, fara arcuri si capace, pentru reconditionat! 29lei bucata.

 

Combinam mai mlte piese si facem un pret la pachet pentru cine doreste si altceva.

 

Vand girofar. Nu functioneaza. Bonus cui mai ia ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Pe anvelopa cramponată scrie ceva "x.25 - 18"

Nu mă interesează cît e "x" (dacă e 4,25 cred, cu atît mai bine). E destul că e cramponată Âşi e pe 18.

Deci e a mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...