Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu aprinderea s-a rezolvat. Multumesc Dany. Mare domn !

 

Ramane de rezolvat cu roata de nipra. Oridecare : MT 9,10,11,12,13,14,15 sau 16. Numa nipra sa fie...

 

130 de dolari roata noua cu cauciuc rusia si camera pe ea,150 de dolari de ural noua tot cu cauciuc si camera.

rotile nus cu cercurile cromate,vopsite in mai multe culori dupa moto de pe care au fost dezmembrate de noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faceți o ofertă.

 

De fiecare data sunt pus in incurcatura cind trebuie sa fac eu pretul in locul vinzatorului.

De obicei nu negociez si nu comentez.Daca imi convine pretul cumpar daca nu ,nu.

Si inca ceva ,cumpar cind imi convine nu cind am nevoie.

Sanatate si ginduri bune !!

P.S.O mica curiozitate .Pe Simson aveti cauciucuri 3,50/18 de ce le vindeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fiecare data sunt pus in incurcatura cind trebuie sa fac eu pretul in locul vinzatorului.

De obicei nu negociez si nu comentez.Daca imi convine pretul cumpar daca nu ,nu.

Si inca ceva ,cumpar cind imi convine nu cind am nevoie.

Sanatate si ginduri bune !!

P.S.O mica curiozitate .Pe Simson aveti cauciucuri 3,50/18 de ce le vindeti?

 

cel mai ieftin undeva intre 70-100 lei cu camera,depinde cum e cursul acolo la dolar,piesele le cumpar cu dolari deobicei..

 

De fiecare data sunt pus in incurcatura cind trebuie sa fac eu pretul in locul vinzatorului.

De obicei nu negociez si nu comentez.Daca imi convine pretul cumpar daca nu ,nu.

Si inca ceva ,cumpar cind imi convine nu cind am nevoie.

Sanatate si ginduri bune !!

P.S.O mica curiozitate .Pe Simson aveti cauciucuri 3,50/18 de ce le vindeti?

 

cel mai ieftin undeva intre 70-100 lei cu camera,depinde cum e cursul acolo la dolar,piesele le cumpar cu dolari deobicei..

 

dolari la curs BNR ? :scratch:

 

la cursul caselor de schimb,ca la banca nu ai nici o sansa sa cumperi dolari la cursul actual,au grija valutisti sa cumpere inainte :( diferenta e mica orcum..

ala e pretul fara adausul meu,la amici si prietenti.. nu pun adaus deloc la piese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fiecare data sunt pus in incurcatura cind trebuie sa fac eu pretul in locul vinzatorului.

De obicei nu negociez si nu comentez.Daca imi convine pretul cumpar daca nu ,nu.

Si inca ceva ,cumpar cind imi convine nu cind am nevoie.

Sanatate si ginduri bune !!

P.S.O mica curiozitate .Pe Simson aveti cauciucuri 3,50/18 de ce le vindeti?

 

Am zis secțiunea Simson la un moment dat că acele cauciucuri sovietice au balonul prea mare și când vreau să scot roata din spate, dacă e umflată, nu încape printre basculă și saboții de frână.

Le vând fiindcă mi-am luat Heidenau noi, 3.25 pe față și 3.50 spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch:

Am zis secțiunea Simson la un moment dat că acele cauciucuri sovietice au balonul prea mare și când vreau să scot roata din spate, dacă e umflată, nu încape printre basculă și saboții de frână.

Le vând fiindcă mi-am luat Heidenau noi, 3.25 pe față și 3.50 spate.

:scratch: ...si pretu cerut tot nu a aparut ....folositi PM ambii combatanti ca nu va doare pe nici unul daca faceti o oferta . Uite un exemplu ofer io 50 lei pe ele ....nu am nevoie de ele da cine stie poate alta data . Daca convine vinzatorului le da daca nu , nu , simplu si fara sa se simta nimeni jignit ca asai la piata , asta nu ne obliga pe nimeni si nici nu ne face dusmani .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite un exemplu ofer io 50 lei pe ele ....

 

Cauciucurile sunt vândute lui Ionel D. Banditul este agentul meu de vânzări și cred că știe unde stai că a mai fost pe la tine. Am să-l rog pe el să ți le aducă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,va ofer si eu doua anvelope noi model URSS cu dimensiunea de 350 x 18 la pretul de 150 lei(ambele).Nu am poze si nu le trimit prin posta.Cine le doreste sunt la 45 km de mun.Bucuresti.Tel.0785189189

Mai pot oferi o anvelopa noua tot URSS cu dimensiunea de 250 x 19 si una de 300(325) x 19 nu stiu exact.Trebuie sa verific.

Am doua roti de Ij (pe 18) care au montate anvelope(folosite) si camere.Mai am roti pe 19 de MZ rt 125(din metal) si roata de fata ptr.Simson.

Detin multe piese de motor(inclusiv magnetou si dinam) si cutie ptr.simson,motor de ij monocilindru,motor de mz rt in trei viteze,piese de caroserie de Mz rt si de Ij si altele.Cine este interesat sa ma contacteze si le voi atasa poze.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Platou frana fata IJ56, cu cablu frana si saboti inclusi, 60 de lei.

 

post-263-0-41567000-1322849906_thumb.jpgpost-263-0-67499300-1322849934_thumb.jpgpost-263-0-19956900-1322849943_thumb.jpg

 

Atas cooperativa Ij56 sau orice altceva, 300 lei.

 

post-263-0-05131500-1322849993_thumb.jpgpost-263-0-78059400-1322850003_thumb.jpg

 

Capace carburatie Ij56, 60 lei.

 

post-263-0-99025600-1322850015_thumb.jpg

 

Alte piese de Ij56, Jupiter 3 sau atas de Jupiter 3 la cerere.

 

0723565973.

 

 

 

PS. Ar mai o cutie de Dnepr cu marsarier, modelul vechi, cu ciuperca. Sare cateodata dintr-a 3-a.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucurile sunt vândute lui Ionel D. Banditul este agentul meu de vânzări și cred că știe unde stai că a mai fost pe la tine. Am să-l rog pe el să ți le aducă.

Multumesc . Daca nu este altcineva care are nevoie de ele acu neaparat si in favoarea cui as putea ceda locul , puteti sa le trimiteti asa cum a-ti zis . La mine nu este graba asa ca poate sa le aduca Gabi cind poate fara a face neaparat un drum pentru ele . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Platou frana fata IJ56, cu cablu frana si saboti inclusi, 60 de lei.

 

post-263-0-41567000-1322849906_thumb.jpgpost-263-0-67499300-1322849934_thumb.jpgpost-263-0-19956900-1322849943_thumb.jpg

 

Atas cooperativa Ij56 sau orice altceva, 300 lei.

 

post-263-0-05131500-1322849993_thumb.jpgpost-263-0-78059400-1322850003_thumb.jpg

 

Capace carburatie Ij56, 60 lei.

 

post-263-0-99025600-1322850015_thumb.jpg

 

Alte piese de Ij56, Jupiter 3 sau atas de Jupiter 3 la cerere.

 

0723565973.

 

 

 

PS. Ar mai o cutie de Dnepr cu marsarier, modelul vechi, cu ciuperca. Sare cateodata dintr-a 3-a.

 

un ambielaj de ij 56 ma intereseaza, daca ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un ambielaj de ij 56 ma intereseaza, daca ai

 

Daca nu ai gasit,am o cunostinta care are doua ambielaje de IJ 56, unul folosit vreo 2ani,dar bun,si unul reconditionat. Eu pot sa iti dau biela cu bolt si rulmentul aferent noi,s-au doar un rulment cu ace nou.Tel 0749614491.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucurile sunt vândute lui Ionel D. Banditul este agentul meu de vânzări și cred că știe unde stai că a mai fost pe la tine. Am să-l rog pe el să ți le aducă.

 

Binenteles domnul profesor. thumb.gif

 

Multumesc . Daca nu este altcineva care are nevoie de ele acu neaparat si in favoarea cui as putea ceda locul , puteti sa le trimiteti asa cum a-ti zis . La mine nu este graba asa ca poate sa le aduca Gabi cind poate fara a face neaparat un drum pentru ele . :cheers:

 

Orice drum aduce de obicei o achizitie thumb.gif si de piese avem nevoie slava domnului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă dinamul e funcțional, ofer 80 de lei.

mersi de oferta dar mai asteptam si altele, sper sa nu fie cu suparare

o sa pun si pretul dar nu azi :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

segmenti sint set complet?

poti face o poza pe lateral la ei sa vad ceva :)

sunt 6 segmenti toti, 2 de ungere si 2 de radere si 2 de compresie

o sa fac maine poze cu ei separat si din lateral si o sa ii masor

 

revin cu ceva poze si cu preturi

buson 40 ron

coroana si pinion atac pt grup 100 ron

rulment plus semering cota 6304 dublu 50 ron

restul sunt in asteptare

o chiulasa de mz 125 rt 40 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...