Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa stop avea IJ-ul meu 49 si sa moara Bibi ca daca nu gasesc unu original il pun pe asta.

 

Daca stam si analizam,el de fapt este foarte frumos si interesant.

Singura lui problema e ca nu e de motocicleta.

Bineinteles ca cine vrea poate sa il puna pe orice moto,dar eu zic ca mult mai bine i-ar sta pe o masina antebelica,ia imaginati-va !

Editat de mpc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare ma intereseaza si pe mine un stop de ij 56.... daca are cineva de vanzare, sau dau la schimb doua tobe de jupiter (cred) in stare destul de buna...sau gasim noi o modalitate daca are cineva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare ma intereseaza si pe mine un stop de ij 56.... daca are cineva de vanzare, sau dau la schimb doua tobe de jupiter (cred) in stare destul de buna...sau gasim noi o modalitate daca are cineva :)

 

tare ma intereseaza si pe mine un stop de ij 56.... daca are cineva de vanzare, sau dau la schimb doua tobe de jupiter (cred) in stare destul de buna...sau gasim noi o modalitate daca are cineva :)

Cred ca am eu cava pentru tine, cand am timp o sa caut prin magazie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Lampa aia de spate pe care se discuta tare este de la fostele camioane Molotov, ori Zil si alte utilaje auto rusesti din dotarea Armatei Romine. Se mai folosea acelasi model, copie, pe basculante si camioane Steagul Rosu. Armata a avut stoc mare de piese de rezerva si a inceput sa foloseasca tipul ala de lampa si pe camioanele Carpati, apoi Bucegi pe care le avea in dotare. Veti intilni acelasi model de lampa pe care va scrie Made in CCCP (bineinteles in litere rusesti) si veti intilni si lampi pe care va scrie Fabricat in RPR. Alea au fost vremurile. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ti-a suflt-o el.cine m-a sunat primul,a luat-o.

E foarte interesant cum anume se lucreaza pe acest forum,concluzia e de fapt ca nu mai conteaza cine s-a incris primul,ca vanzatorul o da cui vrea el . . .

Asa ca draga lolo nu le mai amari degeaba ca si daca te incriai,tot n-aveai sanse,pt ca amicul Lidi tot nu ti-o dadea daca navea el

chef !

 

Ne e foarte usor sa dam din umeri si sa aplicam poltica strutului,facandu-ne ca nici usturoi n-am mancat,nici gura nu ne miroase.

 

:lies:

 

Ma gandesc ca daca prioritara era varianta telefonica,treaba trebuia mentionata !

 

Chestie de obraz,as zice. :disappointed:

 

Oricum,eu nu mi-as fi dat onoarea pentru o casca :nono:

 

Dar nu toata lumea gandeste la fel . . . de aceea e si asa frumoasa voata . . . pentru ca suntem, atat de diversi

Editat de mpc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeste numai supararea la tine.Baga un ochi pe ProBike.ro la rubrica de vanzari ,,pe la ora 10 AM.Sper sa te linistesti pentru ca nu ai dreptate si sa nu-i mai faci atata atmosfera lui Lidi.Nu o merita.Mentionez ca nu am cumparat niciodata nimic de la Lidi si nu am interese la om.

 

Vezi tu scufie Alekoule. :-L :nono: :alcy:

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De moto nu e sigur moldovanu meu.Ar fi, o fi,etc.cite ai si care-i pretul,concret.Fara lalaieli.Nu e de BMW din al 2-lea rezbel sa te inbogatzesti,asta e sigur

Cele bune

fara desconsiderari inter-regionale nu conteaza ca-i roman moldovean si ca oi fi tu ungur sau tigan sau maramuresean coborat la oras, aceiasi saracie o-mpartim cetatene roman.
Aleko

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am de la ce ar putea fi,de asta am intrebat.Poate sa fie si de ozn ca nu te imbogatesti cu un stop.Il vand pt ca eu n-am ce face cu el nu sa ma imbogatesc.Poate cineva are nevoie de el.Mai mult bun simt n-ar strica...

daca-l vinzi la bursa pune un pret



codita spate cu borcanele si mate (ce'o mai fi pe ea), scarite cu suporti (cred),ornament-suport scarita pilot (cred ca stanga),carcasa filtru aer,si cred ca ceva plasticuri de pe la bord,dar nu sunt sigur.

 

Sa-mi trimiti adresa pe pm,sa-ti trimit stopul.Daca vrei poti sa-mi trimiti orice de zzr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...