Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ah ,va multumesc,va multumesc.Daca toate lumea o vrea imi confirma ca m-am orientat bine . . . :ok:

Totusi,ma surprinde ceva : se pare ca unii sunt mai atenti , reactioneaza si raspund mai repde ( inchipuindu-si ca sunt haiosi,probabil )

la posturile altora,decat la ale lor . . . si nici nu se potriveste vreun kef sau vreun spritz tocmai acum ... de ... mama lui de ghimion,sa fii la spritz tocmai cand ai cate ceva de vandut , si nici nu poti fi atent la ce intampla !!!???!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah ,va multumesc,va multumesc.Daca toate lumea o vrea imi confirma ca m-am orientat bine . . . :ok:

Totusi,ma surprinde ceva : se pare ca unii sunt mai atenti , reactioneaza si raspund mai repde ( inchipuindu-si ca sunt haiosi,probabil )

la posturile altora,decat la ale lor . . . si nici nu se potriveste vreun kef sau vreun spritz tocmai acum ... de ... mama lui de ghimion,sa fii la spritz tocmai cand ai cate ceva de vandut , si nici nu poti fi atent la ce intampla !!!???!!!

da,cred ca am fost haios si chiar spontan.pt. ca si casca asta a fost tot a mea.de-acu is stigmatizat pe viata ca tre sa stau matol in week-end.s-o porti sanatos si da doamne ganduri bune (cand e cod portocaliu nu se bea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.de-acu is stigmatizat pe viata ca tre sa stau matol in week-end.s-o porti sanatos si da doamne ganduri bune (cand e cod portocaliu nu se bea)

E .... da,

parca tonul asta moderat e mai usor de inteles,

Si un lucru e clar cred pentru toti : gandirea pozitiva face bine la sanatate !!!

 

 

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai are rost sa zic ca o vroiam si eu... :) .Dar sigur nu venea , eu o vedeam mai mica si o luam pentru partea feminina.Dar sigur era prea mare, asa ca bine ca s-a dat .

A ajuns la tine deja..iti vine? sunt curios, poate pui si o poza cu ea gata echipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Baieti, dau un renault twingo din 2002, inscris, merge f bine, ingrijit, aer cond, electrice, comenzi volan, etc, verde, pe o comunista, cu acte la zi, functionala. gen simson, dnepr, ural, peste 250cmc si model cu scaun nu cu sa. ofer si diferenta unde e cazul!

mersi!

0753076543 - sau pm, sau aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Lucrează cineva în vreun magazin de piese descuter? Sau are la îndemînă vreunul?

 

Am nevoie pentru o aplicaţie auto (rulmentul de priză cv la Oltcit)

Profund îndatorat!

http://www.piese.com.ro/rulment-cu-role-12x18x12-ax-roata-spate-gilera-runner-stalker-storm-piaggio-free-nrg-sfera-typhoon-zip-vespa-et2-2t-50cc-piesa-545.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult de intermediere, in schimb nu e ce vreau :(. tin mortis sa fie solo, fara sa, doar scaun, si atas, si mai putin. am eu o pata pe ele. ofer si cash, daca nu se vrea masina, da nu gasesc ceva fain. ador simson awo 425s, chiar si dnepr mt11 (parca).

Vreau sa-mi iau motor da nu gasesc.

Toate comunistele sa apeleze la mine :)

astept oferte, ca ce gasesc pe tocmai, mercador, bikeshop, probike, bestbike, nu sare nimic in vedere.

mersi din nou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai e in magazie de vanzare:

 

roti mz= 40 lei buc;

robinet benzina=20 lei;

rozeta =20 lei;

scarite= 40 lei perechea;

carcasa lant cu pinion roata spate=60 lei;

suport bagaje=50 lei;

ghidon=50 lei;

cadru mz rt 125 din 1958 stare buna cu amortizoare=140 lei;

magnetou=100 lei;

rezervor=50 lei;

oala far=30 buc;

stop cz=50 lei.

m-a ai carcasa lant cu pinion? pret negociabil?

Editat de cosminx11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

up

vand piese de ij . mai sunt si alte piese in afara de cele din poze.

 

preturile dupa cele ale pietei. tel.0761697978

 

My link

 

 

 

 

-magnetou Ducati (MOBRA) - 65 lei;

 

-aripa spate Hoinar - 40 lei;

-aripa spate IJ - 40 lei;

-aripa IJ - 25 lei;

-claxon IJ - 15 lei;

-cutie laterala IJ - 30 lei;

 

-toba Hoinar - 40 lei;

-2 roti de Ij 56 pe 19 -100 lei

- carburator si filtru aer 80 lei

-ambielaj de ij motor intr-un piston - 30 lei

-2 tobe originale 50 lei

- aparatori telescoape fata 30Lei

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...