Sari la conținut

Poze Si Comentarii - Plimbarea De Pe 07.01.2007


ray
 Share

Postări Recomandate

Se aproba! ...Chiar a fost de nota 10! ...si daca te gandesti ca asta s-a intamplat la inceput de ianuarie.... stai sa vezi la vara!!..

....si daca e nevoie , ca sa nu te mai pierdem data viitoare si sa ne lipsesti de prezenta ta juma' de drum - improvizam ceva, ...daca nu te legam stanga / dreapta de doi voluntari , iti montam un sistem de urmarire prin satelit sau senzori de perimetru... :) ... vedem noi !

 

Nu ma mai pierdeti :cheers: Chit ca rup motorul si tot o sa ma tin eu dupa voi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

o intrebare... ati avut nevoie de carte verde? sau ati avut toti RCA din 2007? deci ati trecut doar cu buletinu? multam.

man,deja ai raspunsul la aceastaa intrebare.( eu am postat imediat ce m am intors )!!

S a trecut cu buletinul si CU CV. Cine nu a avut si a facut acolo si fost cam 20 e .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic k varianta 2 e cea mai buna, cu conditia ca fiecare sa se inscrie aici, iar dupa aia mai ramane sa stabilim o zi la Arc , in care sa venim cu banii si la luam cd-urile cu numele fiecaruia pe ele sau ceva de genu.......

 

E doar parerea mea, daca aveti una mai buna , spuneti !

 

Eu o sa vin, nu numai cu cei 2 lei, ci si cu doua beri la terasa de la Arc ptr cel care a filmat si cei care au facut montajul.

 

Considerati-ma inscris: Liviu Vasilescu (LVU)

:cheers:

 

subscriu .berea este obligatorie . Ma bucur ca sunt inca "uameni" care fac de drag asa ceva . Nu i de loc usor si consuma resurse serioase de timp ca sa nu spun si de echipament.

Daca doriti sa l pun pe ftp ul meu ( ca si cu pozele ) va stau la dispozitie.Dar NU UITATI DE BEREA PROMISA ca s -a muncit omul.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

eu mai am inca o idee

hai sa punem pe acelasi dvd si pozele care au fost trase in plimbare

ar iesi o treaba cu adevarat profesionala

deci vedeti unde se pot descarca toate pozele ca sorin sa le poata lua

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal la toata lumea...

io sunt "ala cu ktm-ul cu roti de supermoto"..... am vrut doar sa vad ce poate mobra, altfel nu merg asa tare dar mai tre sa fac un test saptamana asta ca am pus un pinion mai mic pe spate... poate trec de 200....sa vedem. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal la toata lumea...

io sunt "ala cu ktm-ul cu roti de supermoto"..... am vrut doar sa vad ce poate mobra, altfel nu merg asa tare dar mai tre sa fac un test saptamana asta ca am pus un pinion mai mic pe spate... poate trec de 200....sa vedem. :lol:

 

 

the world fastes ktm exc :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ti-a luat ca spatiu, l-ai comprimat?

intra si tu pe ym: dracushorul

 

Sunt 40 de minute filmate, ceea ce inseamna cam 8-9 gigei necomprimat. O portiune, nu stiu de ce, e filmata in 16:9 (cu cei care mananca pe scari) si sunt sarituri in time-code. asa ca te sfatuiesc sa capturezi manual, sa nu se turmenteze calculatorul cand vede time-code discontinuu. Diseara trece ianachim pe la mine sa-i dau caseta.

 

P.S. Filmul e montat, mai am ceva bibileli la titluri, rendere si alte mici maruntisuri. Are cam 7'45".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

am vazut filmuletul :lol:

sincer inca mai am de lucrat la filmari :D

dar :D chiar a esit ceva frumos

asta avand in vedere ca nu m.a. vorbit dinainte cu master sorin in privinta modului de filmare si a cadrelor cred ca o sa va placa

eu unul promit sa iasa ceva mai mai la urmatoarea iesire si asta mai ales cu ajutorul vostru

ma refer la mersul in paralel si la gruparea efectiva a gastii pentru a transmite marinea grupului in unele momente :)

sa speram ca vremea va fi buna si ne vom vedea sambata sau duminica la arc

bafta :cheers:

 

sal

 

sal

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

am vazut filmuletul :lol:

sincer inca mai am de lucrat la filmari :D

dar :D chiar a esit ceva frumos

asta avand in vedere ca nu m.a. vorbit dinainte cu master sorin in privinta modului de filmare si a cadrelor cred ca o sa va placa

eu unul promit sa iasa ceva mai mai la urmatoarea iesire si asta mai ales cu ajutorul vostru

ma refer la mersul in paralel si la gruparea efectiva a gastii pentru a transmite marinea grupului in unele momente :)

sa speram ca vremea va fi buna si ne vom vedea sambata sau duminica la arc

bafta :cheers:

 

sal

 

sal

Salut am vazut si eu filmuletu`, felicitari omule :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Super misto filmu.Multimiri celor care s-au straduit k ptr o amintire frumoasa. Cine mai vrea niste filmulte de la Bulgari dupa data de 07.01.2007 sa le ia dupa dc++ pe hubul : Motohub.no-ip.info:456, id-ul Memphis, sau C-Zone: dc.czone.ro:411, id-ul [RO][czone-crangasi]Memphis. Bye :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Bulgaria trebuia sa mancati la HAPPY Bar&Grill , acolo este cea mai buna mancare din tot Russe :lol:

 

de multe ori trec granita doar ca sa mananc la HAPPY Bar&Grill :cheers:

 

si daca vreti sa cumparati electronice, in special tv lcd/plasma... incercati TechnoMarket , preturile nu se compara cu cele din Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Bulgaria trebuia sa mancati la HAPPY Bar&Grill , acolo este cea mai buna mancare din tot Russe :lol:

 

de multe ori trec granita doar ca sa mananc la HAPPY Bar&Grill :cheers:

 

si daca vreti sa cumparati electronice, in special tv lcd/plasma... incercati TechnoMarket , preturile nu se compara cu cele din Romania.

 

 

Daca asta e: /index.php?...t&id=141704

 

Am fost dar era super full.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Super misto filmu.Multimiri celor care s-au straduit k ptr o amintire frumoasa. Cine mai vrea niste filmulte de la Bulgari dupa data de 07.01.2007 sa le ia dupa dc++ pe hubul : Motohub.no-ip.info:456, id-ul Memphis, sau C-Zone: dc.czone.ro:411, id-ul [RO][czone-crangasi]Memphis. Bye :)

 

 

multzam fain :cheers:

acu incerc...

 

si daca vreti sa cumparati electronice, in special tv lcd/plasma... incercati TechnoMarket , preturile nu se compara cu cele din Romania.

 

 

Am incercat io sa iau o plasma dar nevasta-mea nu a vrut ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...