Sari la conținut

Poze Si Comentarii - Plimbarea De Pe 07.01.2007


ray
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 109
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce ziceti de saptamana asta :cheers:

 

luni

Nori risipiți. Maxim 53° F. / 12° C. Vânt light.

luni noaptea

Cer senin. Minim 32° F. / 0° C. Vânt light.

marți

Nori risipiți. Maxim 51° F. / 11° C. Vânt VSV 8 mph. / 14 km/h.

marți noaptea

Nori risipiți. Minim 32° F. / 0° C. Vânt VNV 4 mph. / 7 km/h.

miercuri

Cer senin. Maxim 51° F. / 11° C. Vânt light.

miercuri noaptea

Nori risipiți. Minim 32° F. / 0° C. Vânt light.

joi

Nori risipiți. Maxim 53° F. / 12° C. Vânt VSV 8 mph. / 14 km/h.

joi noaptea

Nori risipiți. Minim 41° F. / 5° C. Vânt VSV 8 mph. / 14 km/h.

vineri

Cer parțial noros. Maxim 50° F. / 10° C. Vânt vest 20 mph. / 32 km/h.

vineri noaptea

Cer parțial noros. Minim 35° F. / 2° C. Vânt vest 8 mph. / 14 km/h.

sâmbătă

Nori risipiți. Maxim 51° F. / 11° C. Vânt VNV 17 mph. / 28 km/h.

sâmbătă noaptea

Cer senin. Minim 37° F. / 3° C. Vânt VNV 13 mph. / 21 km/h.

duminică

Cer senin. Maxim 46° F. / 8° C. Vânt light.

duminică noaptea

Cer senin. Minim 32° F. / 0° C. Vânt light.

 

 

Oficial a venit Primavara de pe data de 01.01.2007 !!!

 

Reusita plimbare,cum pot afla de urmatoarea aventura?

Pe forum va fi anuntata orice plimbare .. fie ca e pana la linia de centura se va anunta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am gasit in centru si un exchange cu un curs OK (0.47 leva pe 1 RON), acceptau si lei, deci usor de procurat moneda locala. Si apoi gasca, foarte mare, s-a imprastiat in grupulete, puse pe cheltuit :cheers:

 

 

noi am gasit cu 0.55leva pe 1RON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-a mai batut in ochi aeru ? :lol:

 

Super tare frate, bravos.

 

si in stangul si in dreptul. da parca m-am obisnuit . acum imi dau seama de ce am nasul infundat :cheers:

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto aranjate castile alea pe masa..si artistic fotografiate!

 

 

PS: sa inteleg ca bulgaria a devenit un fel de ARC de duminica? :cheers:

sau ca o data ce ai gustat din castraveciorii lor, vei reveni tot timpul? :lol:

Editat de HONDANEGRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos...insa ca prima plimbare acolo parca mi-as fi dorit sa avem timp sa si vizitam putin orasul...asa am ajuns destul de tarziu, pe la 2 si ceva si plecarea trebuia sa fie undeva in jur de 3.30 :) ..ce sa faci intr-o ora jumate?De abia am avut timp sa mancam ceva...

Parca ar fi mai frumos ori sa ne luam inima in dinti si sa plecam mai de dimineatza din Bucuresti :cheers: sa fim pe la un 11.30-12 acolo, ori sa ramanem peste noapte si sa avem timp si de plimbareala a doua zi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos...insa ca prima plimbare acolo parca mi-as fi dorit sa avem timp sa si vizitam putin orasul...asa am ajuns destul de tarziu, pe la 2 si ceva si plecarea trebuia sa fie undeva in jur de 3.30 :) ..ce sa faci intr-o ora jumate?De abia am avut timp sa mancam ceva...

Parca ar fi mai frumos ori sa ne luam inima in dinti si sa plecam mai de dimineatza din Bucuresti :cheers: sa fim pe la un 11.30-12 acolo, ori sa ramanem peste noapte si sa avem timp si de plimbareala a doua zi :lol:

Te-ai indragostit de Bulgaria aaahh???

E un oras ca oarecare, nu mi se pare tat de spectaculos. Mi se pare mai spectaculos cum s-a adunat lumea (1/4 din oras se uita la noi) atunci cand am plecat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mai spectaculos cum s-a adunat lumea (1/4 din oras se uita la noi) atunci cand am plecat!

Saracii mai...cea mai tare faza a fost cand unul din gasca a ambalat motorul langa unii de stateau pe acolo si aia au strambat din nas iar apoi la 5 minute a venit altul din gasca si le-a mai tras si un burn-out in nas de i-a linistit complet... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minunata excursia, cred ca cea mai calda din ultimile3 luni, a fost aproape perfecta...cel putin prima data cand nu mi-a fost frig.

Toti s-au comportat exemplar, foarte prietenosi si nefitzosi, comunicativi si saritori.

Pozele sunt mai mult decat multe si frumoase, cu fiecare si in mers si pe jos...multumim celor care s-au muncit sa care aparatele, sa faca pozele si sa le share-uiasca.

Astept cu nerabdare CD-ul cu filmul, poate Ray sa-l lipeasca si pe al lui sa fie amandoua pe acelasi CD...super tare cameramanul cu casca cred ca a fost cel mai sacrificat dar si profi...Discovery Chanell curat...

Si acu' daca tot a inceput sezonul sa ne vdm cu bine cat mai repede ...

 

sa deschidem o lista cu propuneri...

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super!!!! Mai vreau! Promit ca data viitoare nu ma mai pierd de grup :cheers:

Se aproba! ...Chiar a fost de nota 10! ...si daca te gandesti ca asta s-a intamplat la inceput de ianuarie.... stai sa vezi la vara!!..

....si daca e nevoie , ca sa nu te mai pierdem data viitoare si sa ne lipsesti de prezenta ta juma' de drum - improvizam ceva, ...daca nu te legam stanga / dreapta de doi voluntari , iti montam un sistem de urmarire prin satelit sau senzori de perimetru... :lol: ... vedem noi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracii mai...cea mai tare faza a fost cand unul din gasca a ambalat motorul langa unii de stateau pe acolo si aia au strambat din nas iar apoi la 5 minute a venit altul din gasca si le-a mai tras si un burn-out in nas de i-a linistit complet... :)

:lol: da ,tare faza, doi lei cincizeci..... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmuletzul se monteaza acum. Imaginile sunt bune (mai ales ca ianachim a si condus motorul), dar pentru ca s-a filmat numai la incadraturi largi trebuie bibilit putin ca sa nu apara greseli de montaj (sarituri in cadru, pour les connaiseurs). Am montat in seara asta cam 2 minute si am ajuns la regruparea de dinainte de Giurgiu. In 1-2 zile il termin, daca nu-mi apare vreun job. In ceea ce priveste distribuirea lui, va propun urmatoarele variante, asupra carora va rog sa mugetati:

 

1. Facem o intalnire cu cei care doresc si imi aduce fiecare DVD pe care eu voi pune filmul, dupa care facem o alta intalnire sa vi le inmanez inscriptionate.

 

2. Cei care doresc DVD ma anunta, eu cumpar blankuri si le fac pe toate, iar in momentul inmanarii imi achita contravaloarea blankului (cred ca e cca 2 RON). Propun ca sistem de anuntare cel inventat de Ray ca sa ne numaram cati plecam la Giurgiu (il gasiti in paginile precedente la acest topic).

 

3. Daca va cunoasteti intre voi mai multi, va grupati, eu fac 1 copie de grup si vi le copiati intre voi.

 

In ceea ce priveste urcarea filmului pe net, am nevoie de ajutorul unui hacker priceput in asa ceva, sa imi spuna in ce format pot sa-l fac ca sa mearga si chiar sa-l ridice el sau sa-mi explice mie cum, ca eu la hackereli sunt cam incompetent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic k varianta 2 e cea mai buna, cu conditia ca fiecare sa se inscrie aici, iar dupa aia mai ramane sa stabilim o zi la Arc , in care sa venim cu banii si la luam cd-urile cu numele fiecaruia pe ele sau ceva de genu.......

 

E doar parerea mea, daca aveti una mai buna , spuneti !

 

Eu o sa vin, nu numai cu cei 2 lei, ci si cu doua beri la terasa de la Arc ptr cel care a filmat si cei care au facut montajul.

 

Considerati-ma inscris: Liviu Vasilescu (LVU)

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...