Sari la conținut

Ce Facem Pe 14.01.2007 ?


sasser
 Share

Alegeti !  

92 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

o alta propunere ,tot de dimineata, chiar daca e cam lunga :

Bucuresti - Ramnicu Valcea - Valea oltului - Sibiu - Brasov - Cheia - si-napoi acasa

 

Dar in situatia asta chiar tre sa mergem...nu mai merge cu pauze la fiecare benzinarie ca ne prinde noaptea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intalnirea la 8.00. Decolarea la 8.30-8.45 dimineata.

 

Mentionez ca nu fac parte din "Grupul de la ora 8"...inca. Dar totusi , cine se scoala de dimineata departe ajunge

Sa-ti spun un secret..."grupul de la ora 8" in realitate nu cred ca s-a intalnit vreodata la ora 8. :cheers:

 

o alta propunere ,tot de dimineata, chiar daca e cam lunga :

Bucuresti - Ramnicu Valcea - Valea oltului - Sibiu - Brasov - Cheia - si-napoi acasa

 

Dar in situatia asta chiar tre sa mergem...nu mai merge cu pauze la fiecare benzinarie ca ne prinde noaptea :)

Te inteleg ca abia ti-ai reparat motocicleta, dar nu e cazul sa exagerezi acum... :D

560km, printre munti, in ianuarie... chiar n-are rost. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu raman pt Bucuresti - Veliko Tarnovo si retur cred ca merita si e mai calda vremea decat Curtea de Arges in plus am vb cu niste amici nonmotociclisti si au zis ca e SUPER la superlativ :cheers: zona

 

PS: sunt 196km dus cu plecarea la 9 sau 10 dim cu oprire la Giurgiu la benzinarie inainte de vama apoi la destinatie , merge boby_xt care a mai fost in zona mai de mult

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti spun un secret..."grupul de la ora 8" in realitate nu cred ca s-a intalnit vreodata la ora 8. :lol:

Te inteleg ca abia ti-ai reparat motocicleta, dar nu e cazul sa exagerezi acum... :D

560km, printre munti, in ianuarie... chiar n-are rost. :)

 

Temper Temper , ai dreptate ! :cheers:

Uof ...e prima iarna ca si motociclist, nu stiam ca doare asa tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu pana la fratii bulgari ca tocmai mi-ai iesit numerele.. si iau si salariul maine... :lol: dati un sms la 0721651430 si va sun eu... poate e careva si din rahova :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mey.. dati si voi sfoara intara.. sa ne strangem mai multi.. aveti super motoare.. si nu sunteti siguri.. io am o drujba in 4 timpi.. am xt 125..da nu imi e frica sa merg nicaieri ku el.. m-a dus la mare la munte.. si prin toata tara...la curtea de arges(am fost sa ii fac casco)si.. luna trecut m-am infipt intr-o masina..am reparat ce a fost stricat..dati husele jos si stergeti prafu ala de o palma.. si hai la plimbare..:Dce mama draq..hai sa facem show in bulgaria..

P.S:astept provocari la mers p o roata:):cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cuplat cele 2 topicuri pentru ca informatia sa fie grupata, nu impartita in 2 :cheers:

 

@sasser, am vazut oricum ca vroiai sa faci de la incput pool, asa ca banuiesc ca nu e nici un bai

 

LE:

Optiunile primilor 3 votanti s-au resetat, asa ca va rog refaceti voturile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cuplat cele 2 topicuri pentru ca informatia sa fie grupata, nu impartita in 2 :cheers:

 

@sasser, am vazut oricum ca vroiai sa faci de la incput pool, asa ca banuiesc ca nu e nici un bai

 

LE:

Optiunile primilor 3 votanti s-au resetat, asa ca va rog refaceti voturile

 

Multam fain omule !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricat mi-as dori sa merg spre munte (mai spre nord) mi-e teama ca este totusi ianuarie, de aceea prefer un gratar pe niste drumuri asfaltate.

Frenezia asta cu Bulgaria nu prea o inteleg. Normal ca m-a mancat si pe mine sa trec granita cu buletinul, dar acum odata ce mi-am facut damblaua cred ca este mai intelept sa ramanem pe melafgurile mioritice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre-bare: la bulguri tre' cumva platita f'o robineta ceva? Ma intereseaza shi pentru mashini... A bagat de seama careva de a fost sapt trecuta?

Din cate stiu eu, pt masini trebuie o "bg-vigneta", care costa 4 leva la benzinarie. E un OMV la intrarea in Ruse, pe stanga. Se poate lua si de la granita, dar e mult mai scumpa.

Pentru motoare cred ca nu trebuie, la fel ca la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricat mi-as dori sa merg spre munte (mai spre nord) mi-e teama ca este totusi ianuarie, de aceea prefer un gratar pe niste drumuri asfaltate.

Frenezia asta cu Bulgaria nu prea o inteleg. Normal ca m-a mancat si pe mine sa trec granita cu buletinul, dar acum odata ce mi-am facut damblaua cred ca este mai intelept sa ramanem pe melafgurile mioritice.

 

ideea asta cu gratarul e cam...utopica?

 

Nu stii cati vom fi, nu stii cum se va cumpara mancarea, ce cantitate ar trebui cumparata, cate gratare ne-ar trebui, cine le cara, de unde le luam... Poate suna bine pentru tine. :cheers: Pentru mine si apucaturile mele de nevasta nu suna deloc convenabil. Nu ma vad portionand pentru 40 de persoane. Nici tu nu te vezi, daca stai sa te gandesti mai bine:)

 

PS. nu stii ca n-ai voie sa treci cu mancare peste granita? (ma rog, ai voie doar cu o cantitate mica, pe care sa o consumi ca snack, la drum. si asta ar insemna sa ne transportam fiecare punguta cu mititei si ceafa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stii ca n-ai voie sa treci cu mancare peste granita? (ma rog, ai voie doar cu o cantitate mica, pe care sa o consumi ca snack, la drum. si asta ar insemna sa ne transportam fiecare punguta cu mititei si ceafa)

Carnea se transporta sub sha, ca hunii lui Gingis Han! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea asta cu gratarul e cam...utopica?

 

Nu stii cati vom fi, nu stii cum se va cumpara mancarea, ce cantitate ar trebui cumparata, cate gratare ne-ar trebui, cine le cara, de unde le luam... Poate suna bine pentru tine. :lol: Pentru mine si apucaturile mele de nevasta nu suna deloc convenabil. Nu ma vad portionand pentru 40 de persoane. Nici tu nu te vezi, daca stai sa te gandesti mai bine:)

 

PS. nu stii ca n-ai voie sa treci cu mancare peste granita? (ma rog, ai voie doar cu o cantitate mica, pe care sa o consumi ca snack, la drum. si asta ar insemna sa ne transportam fiecare punguta cu mititei si ceafa)

Uite ca am reusit sa scot gospodinele la iveala :)

Ehh cand am fost la cota 1400 ne-am descurcat excelent ..... zic eu :cheers: Dar putem sa ne limitam doar la sandwich-uri si un mic meci de footbal/volei/oina/spitease/wrestling/orice :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frenezia asta cu Bulgaria nu prea o inteleg. Normal ca m-a mancat si pe mine sa trec granita cu buletinul, dar acum odata ce mi-am facut damblaua cred ca este mai intelept sa ramanem pe melafgurile mioritice.

Nu e vorba doar de trecut cu buletinul sau de facut damblaua, pur si simplu acum avem mai multe posibilitati de plimbare.

Eu unul am "facut Cheia" de mi s-a acrit, ca sa nu mai zic de DN1...

Am mers cu motorul cam peste tot pe unde se putea merge pe o raza de 200+ km in jurul Bucurestiului, in Romania.

Nu zic ca nu-mi place, dar daca am posibilitatea sa vad ceva nou, de ce nu?

 

Nu-i inteleg pe cei care zic "dom'ne, avem o tara atat de frumoasa, ce cautam noi la altii...?"

Rahat, nu ma intereseaza in ce tara sunt, atat timp cat imi place ce vad si ce simt. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...