Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

in weekend vreo iesire ?

 

daca o sa fie ceva interesant ma bag ,dar pe duminica prefer sa stau la Tinca pe cris la ,,LIANA :wacko: " si sa fac un bograci .Astept orice motociclist vrea sa vina . Deci eu invitatia am lansat-o

 

Zurbi, count me in!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se merge dimineata si se vine seara

daca se merge si nu e altceva mai interesant vin si eu, dar eu v-am zis , haideti la Tinca stam tolaniti ,

facem ceva la ceaun. Daca vreti duc rulotele in vad la ,,Liana" si putem dormi o noapte acolo ,ca la pasunat :wacko: . Am 3 rulote lux cu wc ,bucatarie ,tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se merge si nu e altceva mai interesant vin si eu, dar eu v-am zis , haideti la Tinca stam tolaniti ,

facem ceva la ceaun. Daca vreti duc rulotele in vad la ,,Liana" si putem dormi o noapte acolo ,ca la pasunat :blink: . Am 3 rulote lux cu wc ,bucatarie ,tot

 

 

Va doresc distractie placuta.

Si sper sa ne intalnim sa mai :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se merge si nu e altceva mai interesant vin si eu, dar eu v-am zis , haideti la Tinca stam tolaniti ,

facem ceva la ceaun. Daca vreti duc rulotele in vad la ,,Liana" si putem dormi o noapte acolo ,ca la pasunat :wink: . Am 3 rulote lux cu wc ,bucatarie ,tot

se baga cineva pe Tinca sau se merge la Fantanele ,nu se mai aude nimic ?Piero? Daca nu se merge haideti macar la Tinca sa facem un gratar sau ceva la ciaun, mai jucam un fotbal etc :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi bun un bograci :wink: care ce punem :wink: daca tot merem si unde ne intalnim ... un tel daca mergeti 0743300695

pai haideti la Tinca fratilor. Doar veniti putin mai devreme sa ne bucuram de toata ziua. Ce sa aduceti nu mare lucru o sa fie un magazin deschis aici maine,putem cumpara orice. Eventual carne sa nu dam banii pe ea ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti care vor sa vina maine la Tinca sa nu se sfiasca. Sa vina, Am mai vorbit cu vreo 2 si o sa fim mai multi . Eu oricum ies cu prietenii mei la liana .Va vorbiti si va organizati voi ,oricine e binevenit nr meu 0745355663

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica dimineata la 09:50 la Petrom pe clujului imediat dupa SKODA

Pierro + pasagera

Norby + pasagera

Bolond + pasagera

Zoly +/- pasagera

Jiga daca poate

Nixes daca poate

Florin daca poate ( cu masina ca a vandut moto )

Ionel daca poate

si multi altii tot asa ... daca pot

 

dat fiind faptul ca maine e Pastele multa lume poate fi incomodata de programul tipic de sarbatori cand femeia, parintii, rudele ... etc i-ti fac program si de aceea multi " vin ... daca pot!"

ne vedem maine pe Clujului la petrom

 

Un Paste Fericit voua si familiilor voastre!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...