Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bogdane mai ai skylinerul?

 

Iesirea asta unde ? ca nu recunosc traseul ....... in ceruri ? :unsure:

No nu va mai bagati la tura ? cutitas,luci ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No nu va mai bagati la tura ? cutitas,luci ?

 

Eu nici nu am afirmat ca ma bag.

Sorry dar eu la iesiri mai lungi de 200 km nu ma bag, nu am tourer sau sport tourer, si nu am chef de dureri de incheieturi si alte cele.

Va doresc plimbare placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adun echipa de nebuni!!!!

pac pac

 

ce faci maaaaaaa?

hahahahhahahah

nici io no-i mere ca ma dor oole daca nu ma fooot timp de 200 km

hahhahahahahahaahaha

 

scuze de off topik

 

hahhahahahahahhaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici nu am afirmat ca ma bag.

Sorry dar eu la iesiri mai lungi de 200 km nu ma bag, nu am tourer sau sport tourer, si nu am chef de dureri de incheieturi si alte cele.

Va doresc plimbare placuta.

Da vad ca va trageti pe poponeata mai....da la greu......in total Oradea-Salonta-Varfuri nu cred ca sunt in total 180 sau ceva de genul dar in fine.....eu am vrut sa merg cu cei care se stiu si sa ma las asteptat din 10 in 10 km!

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vad ca va trageti pe poponeata mai....da la greu......in total Oradea-Salonta-Varfuri nu cred ca sunt in total 180 sau ceva de genul dar in fine.....eu am vrut sa merg cu cei care se stiu si sa ma las asteptat din 10 in 10 km!

pac pac

 

Io nu stiam de 180 de km...ma rog nici n-am fost niciodata pe traseul ala(salonta-virfuri)...parca se discuta de nush ce traseu in care se intra si in ungaria etc..600 si ceva de km sau ceva p'acolo, in fine...sint prea amestecate discutiile astea deja. Daca e o distanta de asta decenta e f f posibil sa-mi fac aparitia. In fine, daca e sa fie si ma hotarasc iti trimit pm ca prea se baga multi plictisitori in seama p'aci :unsure: .

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vad ca va trageti pe poponeata mai....da la greu......in total Oradea-Salonta-Varfuri nu cred ca sunt in total 180 sau ceva de genul dar in fine.....eu am vrut sa merg cu cei care se stiu si sa ma las asteptat din 10 in 10 km!

pac pac

cauta mai bine poate o sa gasesti altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta mai bine poate o sa gasesti altii

Bah desteptule...tu iar crezi ca vreau sa ma bag in seama?Ce tot aveti cu vedetismele astea pe voi......ma doare la banana de tine sau de oricare.....eu am zis ca ar fi tare sa mergem mai multi.....si gata. Daca vrei vi daca nu.....nu

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah , da ce ti-or crescut pene pa spate ? :unsure:

si dupa cum spunea un mare invatat papagalul NU este DOAR o pasare frumoasa! ... fata de alte oratanii! ... si oricum gastele si ratele is mai urate!

hahhahahaahah

Editat de Pierrooradea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si dupa cum spunea un mare invatat papagalul NU este DOAR o pasare frumoasa! ... fata de alte oratanii! ... si oricum gastele si ratele is mai urate!

hahhahahaahah

 

Batate norocu de spurcat ce esti. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine saptamana viitoare la Cheile Galbenei , Groapa Ruginoasa de langa Vartop , sus pe Vf. Bihor 1849 m , Pestera Scarisoara si daca ne permite timpul sa mergem de la Campeni la Avram Iancu de unde sa urcam sus pe Vf. Gaina 1484 m si sa coboram in Halmagiu !

 

cu plecare de Vineri dupamasa pe data de 29.Iunie.09 !

 

Noi o sa venim din ARAD ! Mai multe detalii despre aceasta tura gasiti AICI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu plecare de Vineri dupamasa pe data de 29.Iunie.09 !

 

Excursia asta v-a fi pe data de 29-31 MAI 09 ! Scuzati ! :) Am ramas cuplat cu Iunie , ca atunci v-a cealalta iesire mai serioasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa raspund cuiva de pe forum.. Ulterior dupa ce i-am raspuns am realizat ca ca tema nu mai era de actualitate si ca intrebarea era de acum 2 ani. Acuma explicati-mi voi cum pot sa sterg dobitocia asta ce am scris-o acum ca sa nu mai obosesc zeci de oameni sa o citeasca. Va multumesc anticipat.

Editat de BH 83 FOC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...