Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

A fost super weekendul .. super incantat .. iata si poz'"n''ele

Vlade .. inca odata multzumiri pt gazduire :bounce:

in poza parca esti tom cruise in top gun :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:angry: :what: bine ca ati facut si poze ;) .... is faine ;) .... important ii ca v`ati distrat pe cinste, si vremea o tinut cu voi , totu o fost ok mai putin benzina prin rezervoare :huh: .... asfalt uscat :bounce:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: :what: bine ca ati facut si poze ;) .... is faine :ok: .... important ii ca v`ati distrat pe cinste, si vremea o tinut cu voi , totu o fost ok mai putin benzina prin rezervoare ;) .... asfalt uscat :bounce:

 

Loool...da, a fost k.

Si de acum cred ca a devenit lege, vb lui Luci: inainte de plecare: alimentare!

 

Hai asfalt uscat! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baietii!

 

Sambata incepand de la 13:00 va fi Concurs motocross Âşi întâlnirea motocicliÂştilor la Valea lui Mihai, in cadrul festivalului “SALCĂMULUI ÎN FLOARE“

 

Seara de la 21:00 Bere gratis.

 

Adica concert Bere gratis :bounce:

 

Stiu ca destul de tarziu postez asta, dar daca cineva are timp, se anunta vreme faina.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baietii!

 

Sambata incepand de la 13:00 va fi Concurs motocross Âşi întâlnirea motocicliÂştilor la Valea lui Mihai, in cadrul festivalului “SALCĂMULUI ÎN FLOARE“

 

Seara de la 21:00 Bere gratis.

 

Adica concert Bere gratis :bounce:

 

Stiu ca destul de tarziu postez asta, dar daca cineva are timp, se anunta vreme faina.

 

Asfalt uscat!

 

Unde se tine, mai exact?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: noi am fost pana in ungaria ieri noapte .. am plecat tarziu din orash asa ca ne cerem scuze ca nu am postat mai devreme ca mergem iute pana in ungaria.. la 12 noaptea... dar a fost din cauza vremii pentru ca noi nu mai rezistam si am iesit afara cu riscul sa ne prinda ploaia.Pana iesi din vama noastra te zgudui.. gropi,manelisti cu masini tari, si pisici sinucigase... dar dupa ce iesi afara diin Vama lor... si intri in ungaira, poi frate . :huh: . asa ceav la noi nu gasesti .. desi abia am iesit din patrie .. dai de asfalt suprem, fara gropi sau denivelari ... iar cel mai mare anantaj pe langa faptu ca asfaltu e mocheta, noaptea te ajuta foarte mult chestile reflectorizante de pe drum si de pe acostament, unde daca ai faza lunga vezi si pana la 5 km linia drumului, ai zice ca esti pilot pe avion si te afli pe pista de aterizare.Trafic super lejer, drum intanis, prea putine curbe, dar pana si pisica a sarit inapoi in boschete cand Vladps a ambalat motoru.Nu am putut sa fac poze pt ca telu nu face poze klare...dar ce am bag la clasor

 

 

sper sa iesim mai multi next time, doar ca acolo va fura si o sa mergeti f rapid :angry:

data viitoare neaparat aparat foto

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: noi am fost pana in ungaria ieri noapte .. am plecat tarziu din orash asa ca ne cerem scuze ca nu am postat mai devreme ca mergem iute pana in ungaria.. la 12 noaptea... dar a fost din cauza vremii pentru ca noi nu mai rezistam si am iesit afara cu riscul sa ne prinda ploaia.Pana iesi din vama noastra te zgudui.. gropi,manelisti cu masini tari, si pisici sinucigase... dar dupa ce iesi afara diin Vama lor... si intri in ungaira, poi frate . ;) . asa ceav la noi nu gasesti .. desi abia am iesit din patrie .. dai de asfalt suprem, fara gropi sau denivelari ... iar cel mai mare anantaj pe langa faptu ca asfaltu e mocheta, noaptea te ajuta foarte mult chestile reflectorizante de pe drum si de pe acostament, unde daca ai faza lunga vezi si pana la 5 km linia drumului, ai zice ca esti pilot pe avion si te afli pe pista de aterizare.Trafic super lejer, drum intanis, prea putine curbe, dar pana si pisica a sarit inapoi in boschete cand Vladps a ambalat motoru.Nu am putut sa fac poze pt ca telu nu face poze klare...dar ce am bag la clasor

sper sa iesim mai multi next time, doar ca acolo va fura si o sa mergeti f rapid :what:

data viitoare neaparat aparat foto

:angry:

 

Da mai... fain! F fain... saracu' motoru' meu, abandonat de stapan :bounce:

Sper sa-i regleze Bela si carburile... ca, cam suge... azi n-o sa fie gata, dar sper pe maine sa apuc sa dau o tura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baietii!

 

Sambata incepand de la 13:00 va fi Concurs motocross Âşi întâlnirea motocicliÂştilor la Valea lui Mihai, in cadrul festivalului “SALCĂMULUI ÎN FLOARE“

 

Seara de la 21:00 Bere gratis.

 

Adica concert Bere gratis :bounce:

 

Stiu ca destul de tarziu postez asta, dar daca cineva are timp, se anunta vreme faina.

 

Asfalt uscat!

Voi fi prezent :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde se tine, mai exact?

 

Cica au facut o pista noua, langa padure unde afost si data trecuta. Ii destul de complicat sa-ti scriu exact locul dar daca ajungi la vale sugur gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: noi am fost pana in ungaria ieri noapte .. am plecat tarziu din orash asa ca ne cerem scuze ca nu am postat mai devreme ca mergem iute pana in ungaria.. la 12 noaptea... dar a fost din cauza vremii pentru ca noi nu mai rezistam si am iesit afara cu riscul sa ne prinda ploaia.Pana iesi din vama noastra te zgudui.. gropi,manelisti cu masini tari, si pisici sinucigase... dar dupa ce iesi afara diin Vama lor... si intri in ungaira, poi frate . :huh: . asa ceav la noi nu gasesti .. desi abia am iesit din patrie .. dai de asfalt suprem, fara gropi sau denivelari ... iar cel mai mare anantaj pe langa faptu ca asfaltu e mocheta, noaptea te ajuta foarte mult chestile reflectorizante de pe drum si de pe acostament, unde daca ai faza lunga vezi si pana la 5 km linia drumului, ai zice ca esti pilot pe avion si te afli pe pista de aterizare.Trafic super lejer, drum intanis, prea putine curbe, dar pana si pisica a sarit inapoi in boschete cand Vladps a ambalat motoru.Nu am putut sa fac poze pt ca telu nu face poze klare...dar ce am bag la clasor

sper sa iesim mai multi next time, doar ca acolo va fura si o sa mergeti f rapid :angry:

data viitoare neaparat aparat foto

:bounce:

;) da, tot respectul pentru traficul civilizat si relaxat, si pentru asfaltul impecabil.

partea proasta e ca in romanica in VECI nu o sa fie asa ceva.

partea buna e ca ungaria e la o aruncatura de pinion, si putem profita si noi de infrastructura vecinilor nostri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa`i gixxxer cum zici :angry: ... numa k ultima data cand am fost noi in ungaria o cam batut vantu destul de tare :what: .... cand ati mers voi nu o batut ?... asfalt uscat :bounce:

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: da, tot respectul pentru traficul civilizat si relaxat, si pentru asfaltul impecabil.

partea proasta e ca in romanica in VECI nu o sa fie asa ceva.

partea buna e ca ungaria e la o aruncatura de pinion, si putem profita si noi de infrastructura vecinilor nostri.

 

Daca ar avea si o Piatra Craiului pe acolo ar fi perfect :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cati litri te referi cand spui ca, cam suge :bounce: . Al meu ia 9% in orash si 5.8% afara.... :what:

 

Pai... cam 10. Mixt!

 

asa`i gixxxer cum zici :huh: ... numa k ultima data cand am fost noi in ungaria o cam batut vantu destul de tare ;) .... cand ati mers voi nu o batut ?... asfalt uscat :angry:

 

Mai, sa stii ca nu o batut... putin doar. Ponderat. Cat sa fie plimbarea super misto...

Doar ca a fost putin rece pt cei care n-au avut echipament... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred yo ca le`o fost frig cand o crescut adrenalina :wave: .... ti`ai dus pana la urma bike`u la Bella sa`l faca ? ... asfalt uscat :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred yo ca le`o fost frig cand o crescut adrenalina :P .... ti`ai dus pana la urma bike`u la Bella sa`l faca ? ... asfalt uscat :drums:

 

Da..azi ii gata :wave: :clap: :pow: :D :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mnoah bv ... daca`i vreme buna poate iara se gandesc baietii sa iesim pe undeva .... ash veni si yo :clap: :( ... depinde cine`i disponibil :wave: .... asfalt uscat :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost fain la Valea lui Mihai.

Motoare destule.

Atmosfera ok.

Mici ok :wave:)

 

+ o poza 'paparazzi' cu MJR :drums:

Am crezut ca mergi si tu in VLM , te vazui pe Mestesugarilor , dar dupa aia ai luat-o printre blocuri. :clap:

post-3926-1179598016_thumb.jpg

post-3926-1179598058_thumb.jpg

post-3926-1179598079_thumb.jpg

post-3926-1179598097_thumb.jpg

post-3926-1179598105_thumb.jpg

post-3926-1179598122_thumb.jpg

post-3926-1179598136_thumb.jpg

post-3926-1179598152_thumb.jpg

post-3926-1179598268_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...