Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

Baga-mi-as...e a treia oara cand scriu acelasi lucru...fi-le-ar internetu' al dreaq.

 

Deci:

 

1. Oituz este la intrare pe strada Armatei Romane (spre Universitate, cimitir) pe partea stanga, este singura terasa la strada din zona. Terasa noastra (La Muzeu) este exact vis-a-vis de ea.

2. Karaviem este pe Sucevei, dinspre Zoo (Mol) spre BCR (Piata Mare), pe partea stanga, este o parcare in fata.

3. Lion este in centru, langa Hotel Vulturu Negru, vis-a-vis de parcarea aia mare din centru (statuia M. Eminescu)

 

Sper ca-ti va fi de folos pe viitor.

 

P.S. Un nr de tel, ceva? Pt consecventa. :cheers:

da alice .. promit sa nu te sun .. ce doar cu sms ... ca noi asa facem .. ca ne tragem pe buci :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...e clar e epidemie!

 

Clarificati-ma si pe mine parca vorbiti chineza aici :cheers: deci:

 

1. unde este Oituz

2. unde este Karaviem ( asta im suna cunoscut ...hm)

3. unde este LION

 

:) pentru viitoare posibile explicatii va multumesc cu :lol:

Astept... :alcy:

 

da exact lipit e cuvantul potrivit la cat sunteti voi de dezorganizati ...ba va propuneti sa va intalniti si nu va intalniti ...ba unul vrea sa faca o plimbare si ceilalti se trag pe c***r si la vreo 200 km mai greu cu lipitul la intalnirile voastre ...o sa vad eu daca nr meu de tel va folosi la ceva ...orasul il cunosc :cheers:

 

hai lasa teoria si pune-te de-mi da explicatii ...vreau si eu sa stiu unde e Oituz, Karaviem si LION nu fi uracios

Bai da' rea esti! Imi place :crack: :)

 

aleck esti cam porcusor la faza cu numaru :drink: ... sau numaru ar fi rasplata pt explicatii ?

Esti prea mic inca, am sa-ti explic eu...mai incolo. :bier:

 

eu propun sa iti dai toba jos de tot ca oricum se aude a scuter :cheers:

sau poate ca ei te-au auzit dar nu te-au vazut din cauza xenoanelor din far :lool:

Da, exact asa s-a si-ntamplat...am auzit un sunet difuz si apoi o lumina puternica venea spre noi plutind parca... O fi fost repsolica? O fi fost OZN? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare sa il turezi in tinca sa te auzim .. :alcy: .. nu il tura asa departe .. tureaza-l acolo langa oituz ca acolo intorci priviri :lol: , sau tu vrei sa intorci priviri la cimitir???? :bier: :lool: :lol: :drink:

 

În Tinca l am turat eu pe ameu fara tobă......si m am ales cu reclamații la Garcea...... da am scapat :cheers: i am dat o :cheers: 3 :cheers: si voie bună...aÂşa i la sat :)

Apropo... sucu i mai rece la Student's Place :crack: +berea f alcool...dar pană in Septembrie merge si la Oituz sau la muzeu ..ca la mine pauză.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da alice .. promit sa nu te sun .. ce doar cu sms ... ca noi asa facem .. ca ne tragem pe buci :cheers:

 

tel meu nu e secret dar nu am sa-l postez asta in mod sigur ...poate am sa va intalnesc joi ...inainte de a pleca in vacanta ..ramane sa vorbim ...mi-ar place sa va salut

 

Astept... :)

 

ok ...poftim :cheers: ...oricum multumesc pentru precizari ...de cateva ori va invidiez ca sunteti in Oradea, imi place Tm, am multi prieteni aici cativa dintre ei motociclisti inraiti ...dar Oradea este ceva special pentru mine si nu va inceta sa insemne "acasa" niciodata ...am vrut sa identific locurile pe care le frecventati voi in Oradea zi de zi, unde va mai plimbati ...si poate ma repet dar sincer va invidiez ...nu pentru ca eu nu m-as plimba in locuri frumoase dar pentru ca voi o faceti acasa...

Editat de alice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tel meu nu e secret dar nu am sa-l postez asta in mod sigur ...poate am sa va intalnesc joi ...inainte de a pleca in vacanta ..ramane sa vorbim ...mi-ar place sa va salutok ...poftim :) ...oricum multumesc pentru precizari ...de cateva ori va invidiez ca sunteti in Oradea, imi place Tm, am multi prieteni aici cativa dintre ei motociclisti inraiti ...dar Oradea este ceva special pentru mine si nu va inceta sa insemne "acasa" niciodata ...am vrut sa identific locurile pe care le frecventati voi in Oradea zi de zi, unde va mai plimbati ...si poate ma repet dar sincer va invidiez ...nu pentru ca eu nu m-as plimba in locuri frumoase dar pentru ca voi o faceti acasa...

Ok sefa! :cheers:

 

:cheers: :cheers: Cred ca nu gresesc daca spun ca si noua... nu baietzii?

 

Cred ca cunosc sentimentu'... desi sunt plecat destul de demult de "acasa"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amu le pune gixxxer si pe ale mele ca nu am timp

:cheers: Ar fi fain sa fie mai multe iesiri de genu'... pacat ca nu ne putem strange mai des si ca unii dintre noi renunta la moto... :cheers: Dar daca-i musai ce sa faci?

Inca-s rupt de la iesirea de ieri... de-abia m-am trezit. Si avea dreptate Sossso... ma cam pisca pe umeri. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uaaaa si cand te gandesti ca eu in ziua aia stateam intr un birou in saramura proprie :cheers: cu un jaf de ventilator care mi umfla ochii :) :cheers: :cheers:

 

Super , pozele, macar asa m am mai racorit si eu asa ...privind la poze :drink: :crack: :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super

stati ca mai pun

 

no

inca cateva poze :drink:

 

hai ca sunt tare faine pozele!!!!!!!!!!!!!!!! :)

dar nu am inteles ca unde ati fost de fapt?! :cheers:

si eu mai ies cu instructorul si ne distram pe soselele patriei dar cel mai tare imi place cand ma "lipesc"de cate un grup de motociclisti din ungaria si mergem toti in grup!

de obicei mergem pana in negreni la un mic sau la o baie in aqua- cand avem bani!

 

daca mai va intalniti pe la karaviem mai scrieti-mi si mie ca as vrea sa va cunosc :cheers: si poate sa mergem la o tura :crack:

 

pana ne intalnim asfalt uscat la toti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in prima faza am fost la baraj la urvind

si prietenei mele ia fost tarsa sa faca baie ca nu stie sa inoate si ne-am mutat la suncuius la "la dracu" pn seara

 

da-mi un sms cu nr tau ca sa iti trimitem cd mergem 0729059019

 

ps vezi ca suntem spontati, dp ce ne-am decis ne tiram repede

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dc m bag si io singur in seama :cheers: .....pt veni si io ? :cheers: promit sa fiu cuminte :)

Bineinteles, oricine e binevenit, atata timp cat se respecta cateva reguli simple ale noastre de mers in grup.

In rest timp timp liber sa fie si vreme buna. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei da cand ati fost la Suncuius la Contele Dracula? Foarte fain, de abia astept sa imi fac motoru sa ies si eu cu voi la o plimbarica

Pai... duminica dupa amiaza... te asteptam! :lol:

 

hai ca sunt tare faine pozele!!!!!!!!!!!!!!!!

dar nu am inteles ca unde ati fost de fapt?! :cheers:

si eu mai ies cu instructorul si ne distram pe soselele patriei dar cel mai tare imi place cand ma "lipesc"de cate un grup de motociclisti din ungaria si mergem toti in grup!

de obicei mergem pana in negreni la un mic sau la o baie in aqua- cand avem bani!

 

daca mai va intalniti pe la karaviem mai scrieti-mi si mie ca as vrea sa va cunosc :cheers: si poate sa mergem la o tura

 

pana ne intalnim asfalt uscat la toti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

La contele Dracula (spre Suncuius, e un drum care face dreapta). Cu Kara se rezolva...:)

 

 

in prima faza am fost la baraj la urvind

si prietenei mele ia fost tarsa sa faca baie ca nu stie sa inoate si ne-am mutat la suncuius la "la dracu" pn seara

 

da-mi un sms cu nr tau ca sa iti trimitem cd mergem 0729059019

 

ps vezi ca suntem spontati, dp ce ne-am decis ne tiram repede

 

asfalt uscat

 

Poate "i-a"fost tarsa... :bier: Suntem spontati? :alcy: Aaaa...bashcalestean, uitasem :haha:

 

Dc m bag si io singur in seama :lool: .....pt veni si io ? :crack: promit sa fiu cuminte :cheers:

 

Sure! :lol: Te asteptam si pe tine... Dar dupa cum vezi, presedintele clubului care este spune ca-i musai sa fii cuminte... :)

 

Bineinteles, oricine e binevenit, atata timp cat se respecta cateva reguli simple ale noastre de mers in grup.

In rest timp timp liber sa fie si vreme buna.

 

Vlade, da' macar asa din cand in cand e voie cate-o liniutza? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai... duminica dupa amiaza... te asteptam! :crack:

La contele Dracula (spre Suncuius, e un drum care face dreapta). Cu Kara se rezolva...:alcy:

Poate "i-a"fost tarsa... :cheers: Suntem spontati? :cheers: Aaaa...bashcalestean, uitasem :bier:

Sure! :drink: Te asteptam si pe tine... Dar dupa cum vezi, presedintele clubului care este spune ca-i musai sa fii cuminte... :)

Vlade, da' macar asa din cand in cand e voie cate-o liniutza? :cheers:

Spune-mi tu mie cand n-a fost voie liniute? Bineinteles ca se poate, acolo unde-i loc. Numa sa ma asteptati si pe mine dupa aia... :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...