Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

eu ma rugam sa fie seara..asa mai aveam si eu o sansa sa merg :rock: dar daca nu merg la munte poate ajung sambata pe acolo :bounce:

tare as vrea

 

Ma gandesc totusi ca te-ai uitat pe harta sa vezi ce distanta e. daca s-ar pleca la 7 seara numa bine ai ajunge cand se termina toate concertele si se impart pijamalele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,am postat si pe rubrica enduristilor insa baietii mei au schimbat planurile.Pe 1-2august are loc prima intalnire a kle-istilor din Romania,pe Transfagarasan.Deoarece suntem foarte multi,8 :lol: va fi defapt o intalnire pur si simplu.

Singurul inconvenient este timpul.Se pleaca sambata si se vine acasa duminica,cam multi km.Eu plec spre Lipova sambata la ora 7 unde ma intalnesc cu un alt kle-ist iar de acolo spre Sibiu.Se va dormi la cort si se va bea multa bere.

Oricine este binevenit!

Ar mai fi o problema,poate pt. unii,viteza de croaziera la mine nu depaseste 100km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am postat si pe rubrica enduristilor insa baietii mei au schimbat planurile.Pe 1-2august are loc prima intalnire a kle-istilor din Romania,pe Transfagarasan.Deoarece suntem foarte multi,8 :lol: va fi defapt o intalnire pur si simplu.

Singurul inconvenient este timpul.Se pleaca sambata si se vine acasa duminica,cam multi km.Eu plec spre Lipova sambata la ora 7 unde ma intalnesc cu un alt kle-ist iar de acolo spre Sibiu.Se va dormi la cort si se va bea multa bere.

Oricine este binevenit!

Ar mai fi o problema,poate pt. unii,viteza de croaziera la mine nu depaseste 100km/h.

...Pacat ca nu e cu o saptamana mai tarziu ...

Mesaj completat

Merge cineva in week-end la Tg.Mures si (sau) Sighisoara ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Pacat ca nu e cu o saptamana mai tarziu ...

Mesaj completat

Merge cineva in week-end la Tg.Mures si (sau) Sighisoara ?

Nah....??? Ce-i lucica nu ai cu cine sa mergi? Las ca iti gasesc eu man nu fi suparat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem kef sau...ceva cu femei multe si ...dezbracate?....sau vrei sa mergi sa te plimbi cu motorul?...te inteleg:)))))

... alooo eu am crescut mare si am voie sa merg si singur.... trage tu concluziile....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... alooo eu am crescut mare si am voie sa merg si singur.... trage tu concluziile....

aloooooo eu ziceam sa schimbi motorul pe.......dar nah.....tu iara vi ca esti mai mare si ai voie...degeaba eu cu sucul tu cu berea....eu cu femeile tu cu motorul;)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INTALNIRE SATU MARE

merita?

voiam sa intreb asta pe totikul lor care a fost sters!!!

 

50 ron / week end .... scump tati scump !

de banii aia bag benzina de-o plimbarica si mananc un week end intreg ... mai ales ca anu asta mai mult de 700 ron pe luna nu am luat salar!

ce se ofera de astia 50 ron? in afara de intrare si posibilitatea de a manca mici si hoituri fripte la singurul gratar existent amplasat si ala langa o poteca pe unde cocalarii si nespalatii rupti in gura o sa se dea in stamba si o sa le umple de praf !

 

DAR poate ma insel si nu trebuie generalizat ....poate organizarea voastra e una exemplara ( nu am fost la Satu Mare inca!) poate este lume civilizata care nu umbla in poola goala pe motor cu suta printre participanti, ai mai multe posibilitati si poti alege ce sa ”balotezi”, gaseti bautura ( bere, apa, sucuri) la orice ora si nu se termina dupa juma de ceas, ai posibilitatea sa faci un dus sau sa tragi o kakare intr-un spatiu decent... si multe altele pentru care chiar merita sa dai 50 ron...

 

cum e ? merita sa vin ... vorba aia .... sau stric fanul pe gaste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A zis stefan sa nu zic tura nebuna.......deci tura linistita duminca 26.07.09 salonta varfuri...cine vrea se baga pe la 10 10.30 in pecoul de la iesirea din salonta spre arad!.........uite ca ma bag in seama

pac pac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te transformi incet incet in Mircea Badea Pierro :D ? vezi ca era cu sa strici ORZUL pe gaste batrane...go home :angryfire:

 

in ce ma transform?

cine-i ala? Mircea Badea? ala de la din dragoste?

ma acolo in Craiova poate e orz aci la noi in Ardeal ii cu fan ca noi cosam fan si facem capita... erti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai se organizeaza ceva week end ul viitor la petresti, jud. satu mare?

ca as fugi sambata viitoare pana acolo

 

Da intalnirea Viking

 

Maine mai vinea cineva din oradea la varfuri ? plecare 10-10.30 Peco iesire din Salonta pe stanga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intalnirea Viking

 

Maine mai vinea cineva din oradea la varfuri ? plecare 10-10.30 Peco iesire din Salonta pe stanga

 

Unde sunt varfurile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunt varfurile?

 

Salonta-Chisineu Cris faci stanga spre Ineu Buteni - Varfuri dr 79A e un drum curbat, putin circulat si cu asfalt nou

 

Salonta Chisineu 30km , Chisineu-Ineu 30km , Ineu Varfuri 70 km =260km din Salonta, din Oradea 260+80=340km

 

Cred c am mai scris de vre o 3 ori cateva pagini mai in spate :D

 

Vitezisti care vor sa ajunga mai repede la curbe pot merge pe Oradea -Tinca 38, Tinca dr de Varfuri 40 iar pana in Varfuri mai dunt 60 km total dus intors prin Tinca din Oradea la Varfuri(cel mai scurt traseu 270 km) :lol:

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varfuri e spre deva. Pe acolo am venit eu spre Oradea. Drumul Oradea-Beius-Stei-Vascau-Varfuri-Brad-Deva ar fi unul dintre cele mai tari drumuri de motociclism din tara daca asfaltul ar fi bun(parerea mea). Din pacate drumul e facut din petice si desi e suportabil cu o sportiva nu prea te simti increzator. O alta problema ar fi tir-urile de la European Drinks. Eu am incercat sa fortez in limitele mele si am renuntat destul de repede. Poate cineva mai priceput ar merge tare pe acolo. Pentru supermoto sau enduro-touring e foarte bun. Poate daca l-ar repara si ar interzice tir-urilor de la European Drinks sa il distruga pe viitor ar fi un rai al serpentinelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varfuri e spre deva. Pe acolo am venit eu spre Oradea. Drumul Oradea-Beius-Stei-Vascau-Varfuri-Brad-Deva ar fi unul dintre cele mai tari drumuri de motociclism din tara daca asfaltul ar fi bun(parerea mea). Din pacate drumul e facut din petice si desi e suportabil cu o sportiva nu prea te simti increzator. O alta problema ar fi tir-urile de la European Drinks. Eu am incercat sa fortez in limitele mele si am renuntat destul de repede. Poate cineva mai priceput ar merge tare pe acolo. Pentru supermoto sau enduro-touring e foarte bun. Poate daca l-ar repara si ar interzice tir-urilor de la European Drinks sa il distruga pe viitor ar fi un rai al serpentinelor.

 

DA ACEL DRUM E IN STARE GROAZNICA ! dar asta Varsand-Varfuri(79A) e suuuperb , asfalt nou,liniat,marcat trafic f slab

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge cineva din Oradea maine la Varfuri? As merge si eu, dar n-am mai fost pana acum si nu stiu traseul, sau unde se aduna lumea. Singur de aici din Oradea nu ma duc. Daca sunt doritori va rog sa postati. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge cineva din Oradea maine la Varfuri? As merge si eu, dar n-am mai fost pana acum si nu stiu traseul, sau unde se aduna lumea. Singur de aici din Oradea nu ma duc. Daca sunt doritori va rog sa postati. :lol:

 

Pai in Salonta ne vedem mai multi si mergem impreuna, pana in Salonta sti sa vi ? :D parca Samicu mai vrea sa vina din Oradea

 

Lasa un nr de tel

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu inca unu am zis ca mergem sambata dupa-amiaza ca atunci iese el de la lucru si il astept sa mergem impreuna ... daca mai vrea careva sa vina sambata pe la 12 ?

 

Unde mergeti sambata?

La Satu mare merge cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...