Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sal ma intereseaza pe mine calc... mai e : ady_cluj id-ul pe mess

 

Da mai este. Suna-ma si povestim :crack:

Mesaj completat

Donez monitor CRT Eizo FlexScan T662-T. Are 21'' diagonala. Trebuie ridicat din Floresti, nu ofer transport. Este in stare de functionare, eu il donez pentru ca am cumparat alt monitor nou si nu mai am nevoie de el.

 

0765345678

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez monitor samsung CRT de 15",este functional si arata ca nou.a si sa nu uit,aparatul foto mai este valabil,cine mai doreste,cine mai pofteste!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez monitor samsung CRT de 15",este functional si arata ca nou.a

Salut. Ma intereseaza pe mine monitorul. Lasa-mi un PM cu nr tau de tel si te voi contacta maine. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez monitor samsung CRT de 15",este functional si arata ca nou.a si sa nu uit,aparatul foto mai este valabil,cine mai doreste,cine mai pofteste!!!!!!!!!!!!!!

 

 

monitorul s-a dat,noul proprietar este yzu care am inteles ca il va dona mai departe unei fundatii.valabil ramane aparatul foto :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

monitorul s-a dat,noul proprietar este yzu care am inteles ca il va dona mai departe unei fundatii.valabil ramane aparatul foto :wacko:

 

Marcel, dragul meu. Iti dadeam eu monitorul meu de 21 daca stiam ca iti trebuie.

Il mai am daca ai nevoie de el. Suna-ma si poti sa vii sa-l ridici. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
salutare donez deck HITACHI si o masinuta cu telecomanda .cine este interesat ma gaseste la nr.de tel.0742951780

Mesaj completat

si inca ceva am un aparat de filmat cu mini dv.SONY defect

 

 

 

eu sunt pasionat de automodele,chiar sunt posesorul a 2 automodele,m-ar interesa pe mine masinuta daca se poate :( ,o sa te sun maine

Mesaj completat

si acum revin cu o noua donatie si anume donez un fel de portmoneu care se prinde de corp,gen teaca de pistol,este nou nout,l-am primit de la un prieten,insa nu l-am folsit niciodata,asa ca doritorii ii rog sa se exprime aici,ca de obicei,primul venit,primul servit.iata linkul cu ceea ce donez http://www.louis.de/_40a006c72d5ffb0d54b6a...7&anzeige=0

 

P.S. in caz ca linkul nu merge(eu am incercat si merge linkul dat) codul de pe louis este 10002237

Editat de Kiki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masinuta cu telecomanda a ajuns la mine,thx allot,raman dator cu o bere!!!!!!!!!

Mesaj completat

revin iarasi cu o donatie,este vorba de o pereche de boxe pt pc,sunt mai vechi,dar functioneaza exceptional,se aud foarte bine,iata si niste poze,primul venit,primul servit.le-am probat eu sunt impecabile!!!

post-8637-1264529867_thumb.jpg

post-8637-1264529888_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

boxele adjudecate de JUDAS!!!!!!!!

Mesaj completat

eu sunt pasionat de automodele,chiar sunt posesorul a 2 automodele,m-ar interesa pe mine masinuta daca se poate :( ,o sa te sun maine

Mesaj completat

si acum revin cu o noua donatie si anume donez un fel de portmoneu care se prinde de corp,gen teaca de pistol,este nou nout,l-am primit de la un prieten,insa nu l-am folsit niciodata,asa ca doritorii ii rog sa se exprime aici,ca de obicei,primul venit,primul servit.iata linkul cu ceea ce donez http://www.louis.de/_40a006c72d5ffb0d54b6a...7&anzeige=0

 

P.S. in caz ca linkul nu merge(eu am incercat si merge linkul dat) codul de pe louis este 10002237

 

 

portmoneul mai e valabil!!!!!!!!!

Mesaj completat

portmoneul si boxele s-au dat.mai ramane ap foto canon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curatenia de primavara.....donez 2 aplice,functionale arata f bine

Mesaj completat

ma intra l donatie,un izolir din ala din burete,culoare albastru in stare foarte buna!!!!

Mesaj completat

aplicele s-au dat.ramane izolirul si aparatul foto

post-8637-1264957302_thumb.jpg

post-8637-1264957514_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...