Sari la conținut

Grupul Motociclistilor De Cursa Lunga, 20. 01 Antrenament


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Antrenament Nr. 1/ 2007

Sambata 20. 01. 07, ora 9,30, Pod Comuna Jilava ( vezi si topicul lui seven)

Traseu: Bucuresti - Giurgiu - Ruse ( vizitare) - Giurgiu - Zimnicea - Alexandria - Bucuresti

Total cca 270 km.

 

Fiecare poate opta pt o lungime mai mica a traseului, respectiv inapoierea de la Giurgiu.

Viteza la liber, cu intalnire la intrarea in orasele mentionate, la orele ce se vor stabili la intalnirea de la Podul din Jilava.

Pt Ruse propuneti ora de intalnire in centru, iar cine a mai fost sa ne spuna unde anume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Antrenament Nr. 1/ 2007

Sambata 20. 01. 07, ora 9,30, Pod Comuna Jilava ( vezi si topicul lui seven)

Traseu: Bucuresti - Giurgiu - Ruse ( vizitare) - Giurgiu - Zimnicea - Alexandria - Bucuresti

Total cca 270 km.

 

Fiecare poate opta pt o lungime mai mica a traseului, respectiv inapoierea de la Giurgiu.

Viteza la liber, cu intalnire la intrarea in orasele mentionate, la orele ce se vor stabili la intalnirea de la Podul din Jilava.

Pt Ruse propuneti ora de intalnire in centru, iar cine a mai fost sa ne spuna unde anume.

 

Mai bine bagam o mare, ca se anunta f frumoasa vremea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare de o zi sau doua?

Pt doua nu prea sunt amatori; ar marge la 2 zile traseu Buc - Giurgiu - Varna - Mangalia, 390 km.

Cazare pe litoral si duminica intoarcere.

Pt o zi, total 680 km, este traseu de vara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand ma gandesc ca eu am plecat singur :rose: de la pod Jilava sambata la ora 10 in aceeasi destinatie

 

as fi venit cu tine dar nu am stiut de aceasta calatorie stiam doar de varianta cu Silistra de duminica

 

oricum da un semn daca vrei sa mai pleci si merg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Si eu numa' ca nu prea am carnet. Am puso in Prahova - linie continua... 30 zile cu examen.

 

Ca sa nu zici ca n-am tupeu, sa stii ca m-as "risca" cu FJR -ul. Deci daca vrei mergi la mare si nu are cina sa-ti conduca frumusetea, da-mi un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

interesant grup ...nici nu stiam ca exista.......

 

noi facem o tura...destul de lunga....din cauza "bucatariei" consular- adminsitrative greu s-ar mai putea lipi cineva de noi...dar daca are kef interes, timp, bani si e dispus...un coechipier sau 2 ar fi bine veniti...

 

despre ce intentionam sa facem.....

 

www.blackseatour2007.ro

 

poate mai discutam/tinem legatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...